UFO

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2003 12:34 - Pet

Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali, zda máte někdo nějakou zkušenost s UFO, jestli jste někdy zažili něco nevysvětlitelného, co by se mohlo týkat UFO. Pokud ne, tak alespoň jaký máte názor na UFO, zda věříte, nebo nevěříte?

reagovat 22.9.2003 17:48 - eva

na diskuzi o UFO jsem narazila na
http://christnet.cz/diskuse/default.asp

konkrétně v tématu http://christnet.cz/diskuse/tema.asp?id=1014
Kdo dnes v ČR věří v Boha.... Nové mýty: UFO

reagovat 1.12.2003 23:50 - Táňa

Já viděla a málem jsem se z toho po...
Byla to obrovská bílá zářící koule, zřejmě z nějakého druhu kovu, která neslyšně svištěla vzduchem nad naším domem, chvíli rychle, chvíli velmi pomalu a občas se rozdělila ve 2 rozdílných barev, žlutou a červenou, trvalo to několik minut a pak to strašnou rychlostí vzletělo nahoru, až to zmizelo. Viděli jsme to 4. Přísahám, že nekecám. Na www.ufo.cz - projekt Záře jsou stovky takových případů, na www.nuforc.org jich jsou tisíce.

reagovat 2.12.2003 11:26 - U.F.O.N.

Jasne, jsou tady vsude koelm nas. Jen se ohledni, urcite za tebou nejmene dva jsou!!

reagovat 27.1.2008 22:14 - WOG

O tomto fenoménu jsem si výdy myslel že je to jen báchorka,ale pak jsem viděl něco zvláštního.Byl rok 2002 zima kolem páté bylo šero.V dálce jsem viděl na obloze jsem viděl létat jakýsi předmět.Říkám si že je letadlo.

Nad našim domem létají letadla pořád ale tohle bylo jiné.Stálo na místě normální dopravní letadlo by už bylo desetkrát fuč.Zavolal jsem souseda.Zvědavě jsme hleděli na oblohu.A v tom se začalo pohybovat směrem napravo po obloze.Stašně rychle.Nic nebylo slyšet.Když bylo blíž tak jsem si všiml že má lehce svítí ale jen mírně,do červena.Od té doby se ze mě stal knihomol přečet jsem o tom haldy knížek a nakonec si udělal obrázek s těchto všemožných zdrojů.Na této věci něco skutečně je a myslím si že až se jednou přijde na to oč se jedná ať je pravda nebo ne,vždy to bude jedna z největších lží co kdy byla.Je zde haldy otazníků.Vlády donekonečna zastírají a nedělají nic proto aby se to vyřešilo,čímž si záhadně protiřečí.Hledají život ve vesmíru ale o to že by poslové z vesmíru tu mohli být už spousty let se nezajímají.Říkají že je to lež že je to výmysl bláznů.Tím pádem jsme všichni co to vyděli blázni a nezapomeňme i na naše předky.Malby talířů raket mimozemštanů v jeskyních.Biblické létající stroje atomové výbuchy...Ti všichni lžou!!!Otevřte oči něco se děje a lidé kteří vládnou světu nechtějí abychom cokoliv tušili.Ozázkou je proč?Za všechno může náboženství myslím to fanatické představte si že věříte v boha v to že jste jeho nejdokonalejší výtvor a na jednou by jste zjistili že je to lež.Vše v co jste věřili je pryč,v lepším případě to hodíte navždy za hlavu a nebo jako naši přátelé z východu zpácháte sebevražedný atentán jen kvůli tomu aby jste očistili náboženství.

Talíře a jiné objekty jsou 100% skutečné já to vím!!!Jde jen o to jestli věříte všem těm lidem svým předkům.Teď mě spíš zajímá zda tyto objekty skutečně patří mimozemské inteligenci?Dávám tomu šanci 1:1.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2017 06:48 - Jirka

No vysvětlete mi to někdo...

Podobné zvuky jsou údajně slyšet po celém světě. Nevěřící vědci to připisují Slunci. Věřící o předznamenání apokalypsy, podle knihy Zjevení "troubení andělů na polnice". Obojí se samozřejmě nemusí vylučovat a může znamenat to samé v metafoře.

reagovat 21.5.2017 06:49 - Jirka

Podobné zvuky jsou údajně...

* Věřící mluví o...

reagovat 21.5.2017 08:53 - Charon

No vysvětlete mi to někdo...

Sv. Petrovi vržou vrata.

reagovat 21.5.2017 09:56 - Jirka

https://www.worldslastchance.com/end-time-prophecy/7-polnic-ze-zjeven.

reagovat 21.5.2017 10:43 - sardanapal*

Sv. Petrovi vržou vrata.

Cha... 1+

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *