UFO

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2003 12:34 - Pet

Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali, zda máte někdo nějakou zkušenost s UFO, jestli jste někdy zažili něco nevysvětlitelného, co by se mohlo týkat UFO. Pokud ne, tak alespoň jaký máte názor na UFO, zda věříte, nebo nevěříte?

reagovat 22.9.2003 17:48 - eva

na diskuzi o UFO jsem narazila na
http://christnet.cz/diskuse/default.asp

konkrétně v tématu http://christnet.cz/diskuse/tema.asp?id=1014
Kdo dnes v ČR věří v Boha.... Nové mýty: UFO

reagovat 1.12.2003 23:50 - Táňa

Já viděla a málem jsem se z toho po...
Byla to obrovská bílá zářící koule, zřejmě z nějakého druhu kovu, která neslyšně svištěla vzduchem nad naším domem, chvíli rychle, chvíli velmi pomalu a občas se rozdělila ve 2 rozdílných barev, žlutou a červenou, trvalo to několik minut a pak to strašnou rychlostí vzletělo nahoru, až to zmizelo. Viděli jsme to 4. Přísahám, že nekecám. Na www.ufo.cz - projekt Záře jsou stovky takových případů, na www.nuforc.org jich jsou tisíce.

reagovat 2.12.2003 11:26 - U.F.O.N.

Jasne, jsou tady vsude koelm nas. Jen se ohledni, urcite za tebou nejmene dva jsou!!

reagovat 27.1.2008 22:14 - WOG

O tomto fenoménu jsem si výdy myslel že je to jen báchorka,ale pak jsem viděl něco zvláštního.Byl rok 2002 zima kolem páté bylo šero.V dálce jsem viděl na obloze jsem viděl létat jakýsi předmět.Říkám si že je letadlo.

Nad našim domem létají letadla pořád ale tohle bylo jiné.Stálo na místě normální dopravní letadlo by už bylo desetkrát fuč.Zavolal jsem souseda.Zvědavě jsme hleděli na oblohu.A v tom se začalo pohybovat směrem napravo po obloze.Stašně rychle.Nic nebylo slyšet.Když bylo blíž tak jsem si všiml že má lehce svítí ale jen mírně,do červena.Od té doby se ze mě stal knihomol přečet jsem o tom haldy knížek a nakonec si udělal obrázek s těchto všemožných zdrojů.Na této věci něco skutečně je a myslím si že až se jednou přijde na to oč se jedná ať je pravda nebo ne,vždy to bude jedna z největších lží co kdy byla.Je zde haldy otazníků.Vlády donekonečna zastírají a nedělají nic proto aby se to vyřešilo,čímž si záhadně protiřečí.Hledají život ve vesmíru ale o to že by poslové z vesmíru tu mohli být už spousty let se nezajímají.Říkají že je to lež že je to výmysl bláznů.Tím pádem jsme všichni co to vyděli blázni a nezapomeňme i na naše předky.Malby talířů raket mimozemštanů v jeskyních.Biblické létající stroje atomové výbuchy...Ti všichni lžou!!!Otevřte oči něco se děje a lidé kteří vládnou světu nechtějí abychom cokoliv tušili.Ozázkou je proč?Za všechno může náboženství myslím to fanatické představte si že věříte v boha v to že jste jeho nejdokonalejší výtvor a na jednou by jste zjistili že je to lež.Vše v co jste věřili je pryč,v lepším případě to hodíte navždy za hlavu a nebo jako naši přátelé z východu zpácháte sebevražedný atentán jen kvůli tomu aby jste očistili náboženství.

Talíře a jiné objekty jsou 100% skutečné já to vím!!!Jde jen o to jestli věříte všem těm lidem svým předkům.Teď mě spíš zajímá zda tyto objekty skutečně patří mimozemské inteligenci?Dávám tomu šanci 1:1.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2017 21:56 - Jirka

Promluvte k těm, kteří uvěřili v Ježíše Krista. Ať i oni k vám promluví.

reagovat 28.5.2017 11:47 - Jak jsme zjistili, někteří badatelé jsou si zcela jisti, že mohou identifikovat všechny UFO jako přirozené věci nebo známé jevy. Nicméně jiní předkládají své vlastní zvláštní teorie.

„velká většina všech zpráv [o UFO] má svůj původ v témž druhu věcí, které jmenoval projekt Modrá kniha [dřívější vládní studie]: planety, letadla, balóny, meteority, fata morgána“.

reagovat 28.5.2017 11:48 - Condonova zpráva a UFO

: „Důkladnější výzkumy [shrnuté v Condonově zprávě] osvětlují, jakou úlohu hraje fyzické a psychologické zkreslení. Vysvětluje, jak mohou být některé předměty viděné na obloze osobami, které je za možná neobvyklých situací nepoznají, nesprávně interpretovány při vnímání, zveličovány při vyprávění, dále nadsazovány v tisku a jak končí jako kosmické lodi přivážející zelené mužíčky z Marsu.“

reagovat 28.5.2017 11:50 - Existuje okultní vliv?

Když shrneme duševní nebo psychologické zkušenosti některých, kteří podali zprávu o kontaktech s UFO, můžeme zde také zjistit podobnosti se spiritistickými nebo jinými paranormálními jevy. Jedním příkladem je prohlášení Johna R. Andrewse v jeho knize The Extraterrestrials and Their Reality. V poděkování za pomoc při psaní knihy říká: „Velké ocenění patří čtyřem vesmírným lidem [„mimozemšťanům ve fyzických lidských tělech, kteří se pohybují nepovšimnuti mezi námi“], kteří mi vyprávěli své příběhy a přáli si zůstat nejmenováni, početným médiím a napojovatelům, kteří mi pomáhali s mnoha mými pokusy, mimozemšťanům za jejich mnohá poučná sdělení.“ O těchto „vesmírných lidech“ říká: „Všichni byli velmi inteligentní; všichni byli napojovateli k neviditelným bytostem.“ — Srovnej 1. Samuelovu 28:7, 8; Efezanům 6:12.

reagovat 28.5.2017 12:17 - edf

ověřitelných důkazů ve všech případech a trvají na tom, že většinu spatřených UFO (neidentifikovaných létajících předmětů — z anglického: unidentified flying object) lze vysvětlit přirozeně. Tvrzení o únosech rádi odsouvají do neprozkoumaných oblastí narušené lidské psychiky nebo psychologických a náboženských potřeb.
Jeden vědeckofantastický spisovatel poznamenal: „Puzení zkoumat tyto věci a věřit v ně je téměř náboženské. Mívali jsme bohy. Nyní chceme cítit, že nejsme sami, že nad námi bdí ochranné síly.“ Některé zážitky s UFO navíc páchnou spíš okultismem než vědou.
Mnoho vědců však svým způsobem věří v „návštěvníky“. Vidí, jak je nemožné, aby život na Zemi vznikl náhodou, a tak tvrdí, že sem musel být zanesen z vesmíru. Někteří říkají, že jiné bytosti osely naši planetu životem tak, že sem poslaly rakety naplněné jednoduchými bakteriemi. Jeden dokonce naznačil, že jiné bytosti před věky navštívily naši planetu a život náhodně vznikl z odpadků, které tu nechaly! Někteří vědci činí závěry z toho, že jednoduché organické molekuly jsou v kosmu celkem běžné. Je to však skutečně důkaz pro náhodný vznik života? Je železářský obchod důkazem, že se tam musí náhodně sám smontovat automobil?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *