Ucourané nohavice

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2011 06:23 - Martina

Mojí čtrnáctileté dceři jsem koupila nové džíny, byly trochu delší a chtěla jsem ji je zkrátit, ale ona nechce a nosí je tak jak jsou, říká že se ji to tak líbí. Nohavice má dlouhé až na zem že je courá po zemi a šlape si po nich, má je ošoupané, špinavé, když je mokro tak mokré. Má ještě jedny džíny s normální délkou, ty nosí do školy ale tyto ucourané si bere když jde někam ven s kamarádkami nebo na město. Doma je nenosí, to se převléká, jen si je pověsí aby uschly a když jde ven tak si je zase oblékne.
Mám ji to tolerovat? Vím že jsou i horší věci, ale mně se ty ucourané nohavice moc nelíbí.

reagovat 2.10.2011 19:24 - Z.

Necháš dceru běhat v mokrých a špinavých kalhotách, takže vypadá jako bezdomovec? Ve 14 letech nemá co kecat do toho, jak dlouhé bude mít kalhoty.

reagovat 19.10.2011 16:09 - Renata

To je nevinná záliba, já bych ji v tom nebránila. Když je nosí jen venku a na doma se převlékne tak proč ne. Určitě jsou i horší věci.

reagovat 20.10.2011 10:59 - Slečna XYZ , SML

Paní, já bych to neřešila, je to její věc. Jak si vzpomínám na sebe v těchto letech tak bych si do toho svojí matkou kecat nenechala. A komentář pana nebo paní Z. mi přijde dost naivní a hlavně dost pedantský.

reagovat 20.10.2011 13:48 - !

Tak si to neřešte ale ve 14 letech by měla dcera poslouchat svoje rodiče. Vypadá to opravdu jako by ty kalhoty někde sebraly u kontejneru! Je to stejné jako když nosí kluci kalhoty, že jim pomalu leze pinďour a prdel z kalhot a vypadají jako by tam měly naděláno. Možná i mají, ale hlavně myslím i v hlavě.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2011 22:07 - Slečna XYZ , SML

Tak si to neřešte ale ve 14...

! - Pokud to byla narážka na mě tak upřímně mě se téže nelíbí ucourané nohavice, není to hezké, je to dle mého názoru hnusné. Ale když v beru potaz třeba sebe tak kdyby mi moje máti ve 14 letech řekla ať tohle nebo tamto nenosím tak vím určitě, že bych ji neposlouchala. Byla jsem taková rebelka, vše dělala opačně než rodiče řekli. Prostě s tím nic nenaděláš i když 14 letému člověku budeš domlouvat nenos to, stejně to bude nosit a je ti úplně k ničemu když se nad teenagerem budeš povyšovat názorem, že musí poslouchat. S tím tě s prominutím pošle do háje.

reagovat 18.1.2012 21:45 - Martina

V sobotu byla dcera s jejími kamarádkami venku, vzala si na sebe tyto džíny. Zrovna byl čerstvý sníh, v ulicích břečka, když přišla domů, nohavice měla mokré až ke kolenům, špinavé od břečky, bláta, soli... Dole už je má na cáry od toho jak si po nich šlape a jak je courá po zemi. Ale nechávám ji být, do školy nosí kalhoty s normální délkou, tyto nosí jen když jde někam s holkama. Toleruji jí to.

reagovat 18.1.2012 23:00 - DJFOLSJF

no jo nedělej z potrhanejch kalhot vědu. až vyroste, třeba zjistí, že by se měla oblékat slušně

reagovat 22.1.2013 11:19 - Gabi

Naše holka také nosí džíny s dlouhými nohavicemi že si po nich botami šlape. V tomhle počasí je to hrozný, má je špinavé od sněhu, bláta, soli, mokré až ke kolenům. Nechci ji to ale zakazovat, když se ji to líbí...

reagovat 22.1.2013 11:34 - Tak

! - Pokud to byla narážka...

já jsem spíš moderní mamka.Vůbec mi to nevadí,i když se mi něco nelíbí,tak pokud je to ted moderní,at si to klidně nosí.Já sama si pamatuji,že za nás bylo moderní rozstříhané ryfle,já si je rozstříhala na koleni,stehnu,u zadečku a obětovala jsem na to své nejlepší ryfle,ale táta to uviděl a měl z toho málem infark-pocházím z vesnice,že tak nebudu chodit mezi lidma.Nezapomenu mu to do dneška,smích.Ryfle moje nejoblíbenější spálil.Já mám větší pochopení pro mladé.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *