úchylka???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2004 09:10 - Petr

Ahoj lidi,

mám takový nevšední problém.Líbí se mi holky,ale mám často pocit,že ve mně dříme holka...V čem to spočívá? Vyholuji se v rozkroku i v podpaží,chodím na aerobic,stydím se nahý před klukama,ale před holkama ne,kupuji si často spodní prádlo,a to tanga,stringy,ale i dámské boxerky.Dbám na postavu,ale vzrušuje mě ženské tělo,ale někdy mám pocit,že je to z pohledu ženy,jako bych někde uvnitř byl lesbická žena,je to vůbec možné???

reagovat 9.2.2004 15:47 - Irena

V dnešní době už to úchylka není. Patříš pouze do jedné z menšinových skupin s jinou orientací.

reagovat 10.2.2004 07:12 - Luděk

Takže to jsi lesba v mužským těle? To musí být docela zvláštní.Co sex? Co onanie a tvé představy?

reagovat 10.2.2004 08:30 - Petr

No, sex jedině s holkama,jsem na holky,ale cítím v sobě část ženy,to se těžko vysvětluje.Jsem prostě jemnější,jinak bych se tak nevyholoval.Dovedu si představit,jak nosím minisukně,trička,topy jako holky.Kalhoty nosím takový polobokovky,ze kterých jsou vidět tanga,který nosím nejčastěji. Hraju volejbal,kam chodí holky a nevadí mi převlíkat se před nima,spíš mě to vzrušuje. Určitě je v tom trochu exhibicionismu,ale ne toho mužskýho,ale ženskýho. A onanie? Jo,onanuju,samozřejmě si představuju holky. Moje přítelkyně to netuší,spíš ji mé chování vzrušuje.

reagovat 10.2.2004 14:14 - Sona

A to nic netusi? Ani kdyz te vidi v polobokovkach a koukaji ti tanga? Mne by to teda u chlapa prislo trochu divne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2010 14:14 - soudní znalec

ty jsi pedofil a tím převlékáním to pouze maskuješ !

reagovat 27.11.2011 10:34 - Olča

Nechápu, jak tu můžete mlít o hygieně a přitom nosit tanga? To je největší líheň bakterií, jakou jsem kdy viděla a v životě bych to na sebe neoblékla. I normální kalhotky přece můžou být sexy a nemusí mít šňůrku zařízlou do prdele,ne? Nechápu, co se vám nelíbí? Já v životě nemusela vystoupit z tramvaje kvlli nějakému smradu. Je spousta chlapů, co se umí navonět a upravit anevypadat při tom jako buzny, to je nejhorší co může bejt, nagelovanej frajírek, za kterým se táhne smrad z voňavky ještě 5 metrů jak za starou kurvou. Chlap musí bejt umět chlapem, ne barbínou, a věřte, že to jde i bez růžovýho teplouškýho nádechu.

reagovat 10.8.2012 09:25 - Fanny Deniska

Já se taky rád oblékám,maluji a dělam vše jako žena a toužím se stát shemale, ale chtěla bych, aby mi aspon trochu fungoval penis. Jinak toužím po ženském těle. Jinak mám stejný problém jsem jen na holky takže asi taky lesba :)

reagovat 19.9.2014 10:47 - jirka

Je zvlastni, ze uchylkama trpi mnohokrat vic muzu nez zen. Ja sam mam 3 uchylky .

reagovat 17.6.2017 18:20 - Lilie

Dobrý den.
Mám přítele (20¨)už asi rok a asi tři měsíce po mě chce
abych po domě o víkendech (když jsme samy) chodila s copy, bud v string kalhotkách a bílém tílku nebo v body a tutu .Ze začátku jsem mu v tom vyhovovala a nevadilo mi to ale už mě to nebaví a když jsem mu to řekla tak řekl že se mu v tom moc líbím ,že mě strašně miluje, udělá a bude nosit cokoliv budu chtít pokud v tom nadále budu pokračovat. Je pedofil, úchyl nebo si mě jen chce upravit k obrazu svému?
V sexu ani ve vztahu žádný problém nemáme.
děkuji za radu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *