úchylka???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2004 09:10 - Petr

Ahoj lidi,

mám takový nevšední problém.Líbí se mi holky,ale mám často pocit,že ve mně dříme holka...V čem to spočívá? Vyholuji se v rozkroku i v podpaží,chodím na aerobic,stydím se nahý před klukama,ale před holkama ne,kupuji si často spodní prádlo,a to tanga,stringy,ale i dámské boxerky.Dbám na postavu,ale vzrušuje mě ženské tělo,ale někdy mám pocit,že je to z pohledu ženy,jako bych někde uvnitř byl lesbická žena,je to vůbec možné???

reagovat 9.2.2004 15:47 - Irena

V dnešní době už to úchylka není. Patříš pouze do jedné z menšinových skupin s jinou orientací.

reagovat 10.2.2004 07:12 - Luděk

Takže to jsi lesba v mužským těle? To musí být docela zvláštní.Co sex? Co onanie a tvé představy?

reagovat 10.2.2004 08:30 - Petr

No, sex jedině s holkama,jsem na holky,ale cítím v sobě část ženy,to se těžko vysvětluje.Jsem prostě jemnější,jinak bych se tak nevyholoval.Dovedu si představit,jak nosím minisukně,trička,topy jako holky.Kalhoty nosím takový polobokovky,ze kterých jsou vidět tanga,který nosím nejčastěji. Hraju volejbal,kam chodí holky a nevadí mi převlíkat se před nima,spíš mě to vzrušuje. Určitě je v tom trochu exhibicionismu,ale ne toho mužskýho,ale ženskýho. A onanie? Jo,onanuju,samozřejmě si představuju holky. Moje přítelkyně to netuší,spíš ji mé chování vzrušuje.

reagovat 10.2.2004 14:14 - Sona

A to nic netusi? Ani kdyz te vidi v polobokovkach a koukaji ti tanga? Mne by to teda u chlapa prislo trochu divne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2018 23:00 - Mno

Ovšem obdivuju i ty macaté s kyprým pozadím,ale když to nemá dole a zas to má nahoře tak tam se mi to teda líbí.

reagovat 23.5.2018 07:01 - Patrick

Já jsem uchylný na krásné...

Mně vzrušuje protože je to neobvyklé holka bez vlasů se vidí málokdy. Predstavuji si že mne kouří a já ji držím za hlavu, i představa libacky mně vzrušuje

reagovat 24.5.2018 21:12 - j

Já si kupuji panenky Barbie,protože mě hrozně bavi je parádit

reagovat 24.5.2018 23:32 - Ken

Já si kupuji panenky...

Uchylka na ženy a něko má uchylku na muže a pak je tu vzácná sorta multi eroiticky excitovatelných super-sexuálů...
Som Barbin chlapec a som krásavec,
volám sa Ken a som s umelej hmoty.
Ó, aký som krásny, ó, aký som múdry,
Barbie je pipka z umelej hmoty.

Raz, dva, tri...

Ja som Ken a som ten, čo splní Barbin sen.
Ja som ten svalovec som obratný.
Kožu mám napätú, fľakatú, len kde-tu,
Manitú, Vinetú, Hatatitlá.
Vyskoč si, otoč sa, som stále za tebou.
Dotkni sa, skús si ma, ja som stále iba tvoj.

Poďže Barbie poď na párty,
upečiem ti špekačky,
dostaneš aj horčicu,
a zaješ si to s chlebom!

reagovat 25.5.2018 19:25 - Ištvan Fekete

NabiziM svoje použity slipy k olizovani a čichani. Nejsou vyprany.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *