Ty nejlepší živiny pro vaše klouby - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 14.2.2018 17:11 - ha

Já ji kupuji na eshopu...

ha ha ha....

reagovat 21.2.2018 10:30 - Kája

Já zase si nakupuji přes Pharma Future, mají tam dost takových doplňků a ani to není drahé, ale je fakt že každému prostě na ty klouby vyhovuje něco jiného...

reagovat 26.2.2018 09:30 - MIloš

já si bolavé klouby a svaly většinou mažu mastí a to mi zabírá, zatím jsem se do fáze doplňků stravy a léků ještě nedostal, tak uvidíme s postupem věku...

Solgar 7

reagovat 27.2.2018 08:22 - Dan

když klouby bolí, tak necvičit, naopak by měl člověk odpočívat a regenerovat se tak, aby tělo netrpělo...

reagovat 5.3.2018 10:33 - Alice

Jakože s postupem věku to bude ještě horší.. Taťkovi je 55 a kupoval si teď nějaké doplňky tak snad mu alespoň trochu zaberou... nemáte vy nějakou radu?

reagovat 5.3.2018 15:29 - to

Jakože s postupem věku to...

máš pocit, že je tady málo rad? Nebo sem hodláš zase přihodit nějakou stupidní reklamu.

reagovat 12.3.2018 11:38 - Milan

mě to vždycky bolí po sportu, a to jakože dost :( většinou dva dny po sportovní akci. Nějaká rada co s tím?

reagovat 12.3.2018 15:58 - to

mě to vždycky bolí po...

máš pocit, že je tady málo rad? Nebo sem hodláš zase přihodit nějakou stupidní reklamu?

reagovat 12.3.2018 17:57 - Věra

Jakože s postupem věku to...

Ano, pokud je to artróza, s postupem věku se bude zhoršovat. Vyléčit se nedá, možná zpomalit - hlídat si váhu, přiměřený pohyb (plavání, vycházky), zdravěji jíst. To se dočteš všude. Já jsem si začala kupovat doplňky stravy už před padesátkou. Taky věřím že to snad trochu pomůže. Kupuju si je pořád, ale je fakt, že v 58 jsem byla na TEP kyčle a mám i po TEP kolena. Opracdu zastavit se to nedá.

reagovat 15.3.2018 09:29 - .

Podíl účinných látek není zaručen

Volně prodejné kloubní výživy tyto látky obsahují, avšak obsah denní dávky se podstatně liší. A co víc, nikde není dáno, že nemohou obsahovat nižší podíl účinných látek. Kloubní výživy totiž patří mezi doplňky stravy, jejich léčebné účinky proto nemusí být před uvedením na trh prokázány ani schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Nejsou proto oficiálně určené k léčbě či prevenci nemocí. Je proto na zvážení každého spotřebitele, zda do kloubní výživy investovat nemalé peníze s nejistým výsledkem.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *