Tvůrčí představivost

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2003 00:20 - Beruška

Ahoj!Můžete mi někdo napsat Vaše zkušenosti s Tvůrčí představivostí?Hodně jsem o tom četla i vyzkoušela zatím jsem velmi spokojená.Jen bych chtěla slyšet i názory druhých.

reagovat 28.8.2003 13:27 - Rozi

Myslíš Tvůrčí představivost od Shakti Gawain?Jako že to,co si dlouho představuješ třeba ve svých snech,že se Ti splní?

reagovat 28.8.2003 13:29 - Beruška

Přesně to myslím.Je to zvláštní,ale síla myšlenek je fakt silná.Už jsem to vyzkoušela a nějakou tu dobu se tak pokouším žíta myslet.A zdá se,že se můj život konečně začal ubírat tím správným směrem.

reagovat 28.8.2003 14:14 - Ála

Beruško, já tomu také tak nějak věřím.
Četla jsem jednu moc hezkou knížku (i když je psaná stylem spíš pro děti) do H. Poltikovičové: "Pomerančová vůně chce tančit". Mám tu mladou autorku moc ráda. Ještě napsala: "Korálky v pupíku" to je také hezké (to už není dětské). Je to o smyslu života a o věcech, které se nám stávají a o tom jak je přijímat.

reagovat 28.8.2003 14:32 - Beruška

Álo.díky za tip.Zkusím si ji sehnat a přečíst.Já právě četla Tvůrčí představivost od Shakti Gawain a úplně mě to nadchlo.A zkouším to.Většinou to funguje,ale některé věci pomaleji.Asi na to nemám dost energioe nebo nenastal ten správný čas.

Někdy si připadám jak cvok,když si povídám pro sebe a před spaním si představuju,jak se bude vyvíjet můj život dál.Ale asi něco dělám špatně,něco se plní hned a něčemu to fakt trvá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2011 21:27 - Pepík III po letech

Tak povídejte, jaké s tím...

Nikdo?

reagovat 15.4.2012 12:50 - Petra

Já mám s tvůrčí představivostí zkušenosti pozitivní. Podle mého názoru jde o to, aby člověk nejdříve pochopil princip spojení myšlení s vesmírem - co dáváš, to se ti taky vrací zpět, dále si musíme uvědomit, že všechny naše životní postoje, názory a vzorce chování se nám do podvědomí dostaly na základě toho, co jsme prožili, kdybychom prožili něco jiného, náš pohled na svět by byl také jiný. Potom jsem si uvědomila, že abych byla spokojená sama se sebou, nepotřebuju dělat tisíc aktivit denně, ale naopak být jenom sama se sebou, se svými myšlenkami, zklidnit se, poznat samu sebe, svoje priority, a uvědomit si jak zákonitosti vesmíru fungují. Teprve potom jsem mohla začít věci které mě doopravdy baví, ze kterých mám užitek, který doopravdy potřebuji, a dostatek, ne-li přebytek peněz. Ale všechno to chtělo čas a vůli k překonání toho balastu, o kterém si myslíte že bez něho byste to nebyli vy. Je toho spousta co jsem na tom našla a ještě toho spousta bude:-)

reagovat 15.4.2012 13:18 - Petra

Abych to dokončila, musela jsem si ze začátku dávat pozor na to, abych na to nezapomínala, jeden den jsem si uvědomila, že vesmír pracuje pro mě a se mnou, ale třeba druhý den jsem opět zabředla do myšlení typu - to je zase den, holt tak to prostě je, jednou jsi nahoře a jednou zase dole a tak podobně - a takhle se mi to asi rok střídalo, buď jsem v něčem byla úspěšná, pro ostatní z naprosto nevysvětlitelné příčiny, anebo neúspěšná, což jsem nebrala jako neúspěch, ale jako vzorek k zamýšlení, kde jsem nebyla dostatečně důsledná. Pak jsem si uvědomila, že v životě není třeba, nebo dokonce umění, si něco vybojovávat, ale nechat se unášet řeky proudem, to je k vysvětlení v knížce Tvůrčí představivost. Ale cesta od pochopení ke konání, nebo spíš myšlení pro mě byla dlouhá, rok a půl. Ale na druhou stranu je to nádhera si uvědomit, že jsem několik desetiletí žila a myslela způsobem, který mě nedělal šťastnou, ale stačí rok a půl, a já nemám fyzické ani psychické problémy. Ale jinak jsem vcelku normální:-D Všem ze srdce přeju odhodlání nebo prvotní impuls ke změně, stojí to za to.

reagovat 15.5.2018 04:29 - spina poznamenana

2013 az 2015. Muj vrchol. Boze, jake ja dnes pisu otresne sracky... Me nenapada uz nic originalniho. Chci byt jako driv. Ta osobnost mi chybi.
.

reagovat 15.5.2018 14:53 - slusnej

Abych to dokončila, musela...

Petra by mohla znovu napsat

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *