tvar předkožky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2008 10:23 - Drake

Mam dotaz, moje předkožka zakrývá celý žalud a ještě kousek přes, ale je u špičky otevřená. Asi tak centimetr díra a tou je vidět na žalud. Jiný muži ji ale mají jakoby slepenou do kónusového tvaru že na žalud není vidět vůbec. Nevíte někdo proč?

reagovat 19.2.2008 13:40 -

není penis, jako penis.

reagovat 19.2.2008 13:55 -

jsi v pořádku, máš to ideální, tak nemudruj.

reagovat 29.8.2008 16:32 - Honza

No, Drake, já to měl kdysi taky otevřený, předkožka byla jako trubka, kterou bylo možný vidět žalud. Časem se mi ale kůže asi trochu vytáhla, takže se mi to uzavřelo. Je fakt, že předtim to bylo lepší, když teď stáhnu předkožku, připadá mi ten žalud furd takovej vlhkeja ulepenej, a to i přesto, že se sprchuju ráno i večer. Co se mi však na předkožce nelíbí, je ta svraštělost a roztřepenost kůže tý části, která je hodně přes žalud. To je problém i při močení, než naroluju předkožku dozadu, tak se někteří chlapi lekli, že si ho honím. Jinak délka předkožky je individuální, takže se nestrachuj, vše je v pořádku. Na otázku proč tomu tak je, se nedá odpovědět, ale už jsem četl, že lepší je mít pořádně dlouhou předkožku, protože bez ní žalud vysichá.

reagovat 29.8.2008 16:41 - Radana

Většině holek se líbí, když penis z předkožky kouká, ale on je celkový dojem z penisu je jiný, když stojí nebo když je povadlý. Partnerův penis mám ráda v erekci, ale v klidu se mi moc nelíbí. Žalud mu z ní kouká jen trochu kolem močový dírky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.6.2012 14:49 - Steve

Není to náhodou krátkou uzdičkou?

reagovat 17.8.2012 08:09 - Pepa

Dobry den,
mam pro vas...

To co popisuješ je normální fimóza. Zaškrcený žalud a bolestivost o tom celkem spolehlivě vypovídají. Obřízka je v tomto případě opravdu nejlepším řešením. Mohl by se pokusit sice předkožku postupně roztahovat pravidelným častým přetahováním, ale nevím, jestli to bude mít žádaný efekt. Hrozí tam riziko potrhání a následného zjizveni exponovaného místa. Pak je stejně obřízka neodvratná. Určitě je to problém na jeho straně a měl by s tím něco dělat. Já za sebe nic jiného než celkovou obřízku nedoporučuji.

reagovat 19.4.2017 19:36 - mirek

Ja jsem se svym curakem spokojen,libi se mi predkozka perfektni,kdyz si ho nahonim krasny zalud vyleze z predkozky a nadherne vystrikne,

reagovat 16.10.2018 10:02 - zhou

Já jí měl dlouhou a na konci vždy ještě přesahovala žalud a to i když se postavil.A přetažená mi nikdy nedržela, a žalud mi z ní nikdy ani trochu nekoukal. Jinak jsem to mít nechtěl.

Pak jednou se mi stáhla a zůstala mi srolována za hranou žaludu. Od tý doby jí tak mám pořád a zvykla si na tuhle pozici. Žalud tak mám celý trvale odkrytý.

reagovat 18.10.2018 07:21 - ko.p.ři.va

A co ta tvoje máma ku.rva co si tě ožralá upí.chla někde za rohem s bez.ďákem:??...ta asi nevyhrála co:-))můj syn je pan někdo...ty mu nesaháš ani po kotníky...maká na takovou splašku jak jsi ty:-))chudáku...co ty máš za život..máma ku..rva...fotr neznámý pachatel..hmmm...jo hochu...ty do mne..já do tebe:-)))))
TEN PŘÍSPĚVEK JE PSÁN O VLASTNÍ DCEŘI-SVOBODNÉ MAMTCE FUUUJJJTAJJBBLLL!!!!!CHUDÁK VNUŠKA JAK VNUK OD SAMÍKA!!!!!!!

kop.řiva
To jsem ještě neviděla...takovýho debila...co ti i nemoc závidí:-)))))))fakt ty už jsi ujetej ale fakt dost:-))))závidíš mi rodinu...práci...čid..pid...A nemoc!!:-))))fatt úlet:-))chceš taky takovou nemoc??:-))ale tím se nepasuji na chcípáka...protože jedinej chcípák tu..jsi ty:-)))já pracuji...chodím poctivě do zaměstnání...a jelikož pravidelně ve svém volnu....upozorňuji...ve svém volnu navštěvuji lékaře...mám nárok na čid:-)))ty s tou nemocnou hlavou máš asi taky čid...nebo spíš pid...protože tu prasíš diskuzi od rána do večera...než máš večerku:-))tak co se sereš:-)))ach ty by jsi mělo zvířátko jedno...místo m..r..dacího stroje najít živočišný sex...abys vědělo...co to je to tvoje aaaach u sexu pako:-)))
kop.řiva
Jo ještě pro chcípáka:-))ty na mě nemakáš ty jebko:-))...já chodím do práce magore vymlácená celj svůj život....že k tomu mám i čid:-))))jo to víš ty krávo:-))to musíš umět:-)))musíš umět mít takovou nemoc abys měl čid i Pid:-)))
ko.přiva
Jestli nevidíš ho..vado kry.plíku:-))))tak se podívej do zrcadla...ale to by ani tvý zrcadlo neuneslo...že:-))))jo takový tu chrápou v Par.dub.kách na nádraží.....taky je rodina odkopla za to...že jim v palici ruplo jak tobě...jo to máš z toho chlastu...kdybys nechlastal a nehulil....měl bys mozek v pořádku...tvůj doktor by asi čuměl co plodíš na netu:-))))))
kop.řiva
Tak člověk otevře oči...mrkne se co jsi tu zase nablil:-)))...homoušku:-))neodnaučuji se kouřit...čubko:-))já už osm měsíců nekouřím..mrzáčku duševní:-))taky bys mělo přestat:-))jde ti to na mozek...i když ten chlast...to je horší....kde ty všude nevlezeš:-))i na jehovisty:--no fuj..tam bych nevlezla ani náhodou..a jestli někdo píše jaké má pysky:-)))pak jedině ty ty prase:-)))fuj...to jsem neviděla takového dobytčího tvora:-))jdu blejt velebnosti:-))
Normálním lidem přeji krásné ráno...tobě čubko....slabý baterky....co slovo...to lež:-))ty už ani sám sobě nemůžeš věřit ani pozdrav:-))hlavně...že se oháníš tím...jak je život krátký:-))atd...proč nenávidět:-))prosím tebe...ty jsi špína a nic míň:-)))páč víc jo:-)))
kop.řiva
Pro tebe ty čub.káči:-))))ty už zalez..ty lži ti nikdo nežere kryplíčku porcelánovej:)))já mám svědomí čistý...což ty ne debYle:-)))))....ty jsi takový úchyl...že lezeš všude kde se dá..honíš si to smradlavý...co ti roste mezi pravým a levým palcem u nohy a denně si tu píšeš odalší dávku....aby jsi měl nad čím masturbovat prasáku úchylnej..ani tu druhou polovičku nemáš k životu..protože s takovou špínou...prasetem a úchylem by ani žádný člověk nebyl..natož aby si děti pořizoval..kripl jsi ty...já mám čid ty vole na něco co ty ani nevíš co je:-)))alehlavu narozdíl o tebe ty prase úchylný mám v pořádku:-))))
kop.řiva
Jediná matka co jsem kdy napadla..je ta tvoje ma..mrd..de:-))páč nechápu jak mohla zplodit takovou flákotu debYla:-))))A na hezkým povídání jsem nebyla...máš tam mou ip??srá..či:-))nemáš d**ile..jsou lidi co se nemusí skrývat jak ty po deset ip adres:-))jdi se už vys*at mam..r..de:-))ty lezeš na pekárnu..proč já bych si občas nepřišla flusnout sem:-))na tebe ty úchyle onanující nad mr.d. strojem:-)))
kop.řiva
Wauuu...já mám sebevědomí v pořádku...ale s tvým to bude asi v prdélce:-))protože..jsi samotinký impotentní hovádko:-)))od rána tu smrdíš..nemáš do čeho bys píchl co:-)))ani tak ani onak...chudinko:-)))
kop.řiva
Ale č..ů..ráčku:-)))tvoja mama je krááávka obecná..čo porodila takého k**ota:-))všecko zk**víííííííííš ty čuráááááčku obecnýýý:-))tvoja řééč..snáď porozumíš k**oto:-)))
kop.řiva
Jak se vzteká co:-)))jen do toho...třeba ti praskne cévka v tý pr deli co máš na krku a bude klid:-)))ty máš hlavu jen na jednu věc:-)))aby ti ty vole nepršelo do krku:-))jinak na nic:-)))
kop.řiva
:-)))no to si piš...že ti ji rozbijou:-)))a kdyby jen to:-)))já nepotřebuji mluvit u komise:-)))stačí ukázat a jsem za minutu venku i s Pidem:-)))ale raději si nechám čid:-))tahle práce mne baví:-)))vidíš...sedím a píšu...a píšu:-))))a píšu:-)))
kop.řiva
Když ty si můžeš doma tu svou rozkydlou pr del válet:-))tak já mohu chodit do práce a ještě brát čid:-)))a co ty??...s pidem to je na houno co:-))nuda...a tak proč se nezabavit:-))pokud vím tady nemluvím čubko:-))tady píšu:-))
kop.řiva
jo kontrolorko blbá..udej mne:-)))a za co??Za to že jsi se tu předvedla jako totální blbka??:-)))jo udej mne ty blbá hlavo:-))vždyť ty jsi ta co se sere do něčeho po čem ji je houno:-))prosím tebe už nechlastej a neber tolik pilulí za sebou....to se nedá číst:-)))já jsem zdravý člověk s nemocí co má každý druhý dnes:-)))to že na to mám čid...to víš:-)))to je tak stane:-)))ale ty asi doma poschovávané lahvinky:-)))protože by jsi takové ptákoviny nepsala:-)))ale už dost k tobě...ty mne nezajímáš...a udej mě prosím...krávo:-)))máš to zapsané???dělej udávej:-))ani si neškrtneš...to ti úprávě to mé jméno i příjmení přitíží:-)))
kop.řiva
Kontrolorko přísahej si na čí smrt chceš:-)))a udej mne ...i když to ti říkám předem...akorát se ti vysmějou...až si přečtou kdo si začal pak odejdeš s pokutou:-)))ale klidně mne udej...už seb těším:-))dělej udávej:-))nejsem schyzofrenik:-))ty opisuješ moje příspěvky...ty ty ty...to se dělá:-)))co chceš na udání ještě???...že jsi tupá hlava???...jsi ubohá blbá nula...
kop.řiva
:-)kontrolorko ty jsi si začla ale o to se tu s takovou blbou husou nebudu dohadovat:-)))co si bereš do huby cikány ty...opilec...jak se říká...jablko nepadlo...a dál to znáš co:-))chlast ti opravdu ten mozek rozs ra čkoval:-))))jsi už chrápat...ukliď si pořádně ty flašky a vypni dvd:-)))a neotravuj:-)))Že bys mi zavolala ty hňupe:-))))
kop.řiva
Ty cvičíš:-))jo posiluješ s flaškou co:-)))ty jsi ožralka co cvičí:-))cvič ať ti mozek ještě víc nezakrní:-)))ty si mě viděla:-))))no tak to jsi hvězda:-))))
kopři.va
Tak samíku..za chvíli mi končí šichta...pojedu do hajan...těším se:-))dvanáctka je dvanáctka:-))...Chosé mi zahřívá postýlku a tak hodím sprchu a vlezu si k němu:-)))
I TAK SE VYDĚLÁVÁ A DVANÁCTKA JE ZA NÁMI!!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *