tvar předkožky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2008 10:23 - Drake

Mam dotaz, moje předkožka zakrývá celý žalud a ještě kousek přes, ale je u špičky otevřená. Asi tak centimetr díra a tou je vidět na žalud. Jiný muži ji ale mají jakoby slepenou do kónusového tvaru že na žalud není vidět vůbec. Nevíte někdo proč?

reagovat 19.2.2008 13:40 -

není penis, jako penis.

reagovat 19.2.2008 13:55 -

jsi v pořádku, máš to ideální, tak nemudruj.

reagovat 29.8.2008 16:32 - Honza

No, Drake, já to měl kdysi taky otevřený, předkožka byla jako trubka, kterou bylo možný vidět žalud. Časem se mi ale kůže asi trochu vytáhla, takže se mi to uzavřelo. Je fakt, že předtim to bylo lepší, když teď stáhnu předkožku, připadá mi ten žalud furd takovej vlhkeja ulepenej, a to i přesto, že se sprchuju ráno i večer. Co se mi však na předkožce nelíbí, je ta svraštělost a roztřepenost kůže tý části, která je hodně přes žalud. To je problém i při močení, než naroluju předkožku dozadu, tak se někteří chlapi lekli, že si ho honím. Jinak délka předkožky je individuální, takže se nestrachuj, vše je v pořádku. Na otázku proč tomu tak je, se nedá odpovědět, ale už jsem četl, že lepší je mít pořádně dlouhou předkožku, protože bez ní žalud vysichá.

reagovat 29.8.2008 16:41 - Radana

Většině holek se líbí, když penis z předkožky kouká, ale on je celkový dojem z penisu je jiný, když stojí nebo když je povadlý. Partnerův penis mám ráda v erekci, ale v klidu se mi moc nelíbí. Žalud mu z ní kouká jen trochu kolem močový dírky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2012 11:09 - Klarka

Dobry den,
mam pro vas prosbu, nebot se tyka meho byvaleho pritele.. pri nasem pohlavnim styku mel problem s predkozou, nebot se mu nechtela pretahnout pres zalud.. dosti ho to i bolelo, kdyz se predkozka pretahla, zalud byl zbarveny do fialova. Prosim o radu, nevim si s nim rady, hledam duvody zda tento problem byl pricinou rozchodu, nybrz se argumentoval, ze nemuze mit pritelkyni diky spodku.. hledam odpovedi, co to muze byt... dekuji za odpoved Klarka

reagovat 23.6.2012 12:26 - Jana

Klárko to měl mít dávno už udělanou obřízku,dělá se to už u malých kluků kdy jim předkožku odstraní.

reagovat 23.6.2012 14:49 - Steve

Není to náhodou krátkou uzdičkou?

reagovat 17.8.2012 08:09 - Pepa

Dobry den,
mam pro vas...

To co popisuješ je normální fimóza. Zaškrcený žalud a bolestivost o tom celkem spolehlivě vypovídají. Obřízka je v tomto případě opravdu nejlepším řešením. Mohl by se pokusit sice předkožku postupně roztahovat pravidelným častým přetahováním, ale nevím, jestli to bude mít žádaný efekt. Hrozí tam riziko potrhání a následného zjizveni exponovaného místa. Pak je stejně obřízka neodvratná. Určitě je to problém na jeho straně a měl by s tím něco dělat. Já za sebe nic jiného než celkovou obřízku nedoporučuji.

reagovat 19.4.2017 19:36 - mirek

Ja jsem se svym curakem spokojen,libi se mi predkozka perfektni,kdyz si ho nahonim krasny zalud vyleze z predkozky a nadherne vystrikne,

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *