Tvar hlavy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2006 00:07 - Dana

Nejsem spokojená s tvarem své hlavy, trápí mě to už od dětství. Mám tzv. zploštětělé záhlaví. Musím si vlasy neustále vzadu tupírovat a lakovat. Moje mamka tvrdí, že je to takový typ hlavy, ale já vím, že je to dáno její péčí o mě v době, když je dítě kojenec a lebka se tvaruje. Mám dva syny, jsou už dospělí a když byli miminka, dbala jsem o to, aby nedopadli jako já. Hlavy mají perfektní. Jsem asi trdlo, mám šťastné manželství, ale v životě se s tím nesmířím a hrozně mě zdržuje každodenní česání. Raději ani nechodím ke kadeřnici.

reagovat 10.7.2006 04:38 - Petra

Danusko, nic si z toho nedelejte. Je mi petadvacet a mam hlavu v zadu taky splaclou...mno nemuzu si moc stahovat vlasy. A kdyz je mam rozpustene tak to jde taky videt...memu manzelovi to neva a kdyz jsem se bavila s kamoskou tak mi rekla ze to jsem proste ja a kdybych tu hlavu mela jinou tak uz by to nebylo ono :)

reagovat 10.7.2006 10:43 - Taky sploštělá

Bohužel tyhle "sploštělé" hlavy jsou důsledkem toho, že zhruba od roku 69 do roku 80 byl trend davat miminka od narozeni pouze na zadaa bez jakekoliv podložky hlavy. Pry kvuli pateri(???!!!)Pak byl zase chvili trend, davat kojence na břiško, avšak dochazelo k syndromu náhlého úmrtí. Já mám syna, který se narodil v roce 1992 a zase bylo trendem dávat miminka na Bok a dokonce je podkládat takovým váleckem z molitanu, aby se dite neprevalilo. Myslim, ze to bylo prakticke, zabranilo se pripadnemu vdechnuti zvratku. Poloha byla podobna embryonalní a co víc, má krásný tvar hlavy.....

reagovat 10.7.2006 14:33 - Vanessa

Mam zplostelou hlavu natolik, ze mi snad kousek vzadu "chybi", kdyby tak byla nejaka plasticka operace... Vlasy si natacim a cely den si je na tom miste cechram. Zkusila bych trvalou ale zase mam hrozne jemne vlasy, asi by se spalily, pry se da udelat trvala jen na tom urcitem miste? Co nadelam. Mamka me pry nezvedala z postylky, kdyz jsem byla kojenec, ze se to tenkrat nedoporucovalo - dite by si pry moc na noseni zvyklo a nechtelo by pak travit cely den v kolibce (!!!!!!!!!). Nastesti nase deti uz na tom jsou lepe.

reagovat 12.7.2006 19:28 - Dana

Děkuji vám za psychickou podporu, jsou na světě daleko horší věci a člověk si ani neuvědomuje, že je jinak zdravý a někdy si toho nevážíme.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.12.2012 17:35 - Slovan

Kulate, vzadu placate hlavy jsou rysy slovanske rasy. Ti z nas, kteri takove hlavy nemaji, mame i jine etnicke geny.

reagovat 15.2.2013 22:28 - jhghj

Kulate, vzadu placate hlavy...

slovanska rasa neexistuje to je jen jazykova skupina :D

reagovat 16.2.2013 00:09 - Steve

Jsme bílí Ro'mové, ne :-D

reagovat 6.2.2017 14:51 - Veronika

muj syn ma zas malou hlavu...

Dobry den toto mě take moc velice trapi, vsichni se mi jen posmivaji, nevim co s tim

reagovat 6.2.2017 21:55 - Katarina

Dobry den toto mě take moc...

Ach dievcata ale som sa dobre zasmiala

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *