Turecký záchod

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2009 10:01 - Leni

Jaké máte zkušenosti s tureckým záchodem? Někteří tvrdí, že je hygieničtější než evropský, ale mně se to nezdá. Sice si nesednete na počurané prkénko, ale jako žena když si tam dřepnete do podřepu, zjistíte, že močka stříká všude kolem, a že tam logicky budou i zbytky cizí moče. Krom toho jsem se tam setkala s mouchami a jiným hmyzem, po kterém se se v podřepu když si držíte oděv nemůžete pořádně ohnat. A už vůbec nechápu, jak tento záchod používají starší ženy s problémy s kolenama a se zádama, nebo někdo komu velká potřeba trvá třeba 20 minut.

reagovat 3.11.2009 19:39 - Josef

Není to tak dlouho co byly turecké záchody u nás v práci. Byly asi proto aby pracující dlouho nevysedávali na záchodě a rychle šli zase pracovat. Po rekonstrukci záchodů se ale turecké zrušily a daly se normální záchodové mísy.

reagovat 3.11.2009 21:22 - Petr

Turecký záchod je možná hygienický, avšak nepoužitelný. Na vojně jsme je měli, ale chodil jsem radši srát do lesa.

reagovat 3.11.2009 21:53 - P

Leni to je právě - ono tam nikomu netrvá nic 20 minut.

reagovat 4.11.2009 05:36 - adam

Jsou hygienické, ale musí se udržovat v čistotě jako ty ostatní. Zapomínáte, že v orientě řádí daleko víc nemocí než u nás. Sednutím na prkénko můžete koupit třeba herpes nebo nějakou jinou nemoc, které se již nezbavíte. Samozřejě, házení toaletního papíru do koše, který máte doslova pod hubou je nehygienické - mouch tam mají svůj ráj. Byl jsem před lety v Bulharsku, sedění na bobku mi nevadilo, ale ten koš ano, není mi dodnes jasné proč to dělají.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2017 13:06 - Karel

Ono je to dobré, když je všechno v pořádku. Jinak ale běda Vám. Měl jsem průjem. Posral jsem si kalhoty a boty, stěnu za mnou, stěny boční a ještě to nateklo za splachovací trubku, odkud se to nedalo vymýt. Několik minut jsem to umýval tím kelímkem na vodu, hnědé kaluže se roztékaly do sousedních kabinek, se zasranými kalhoty a botami jsem nevěděl, co mám dělat, když jsem odcházel, táhla se za mnou hnědá stopa hnědých šlápot. Za mě tedy NEEE!

reagovat 4.1.2017 16:20 - leoš

Tak tak a my starší si ani nedřepneme a když jo tak nevstaneme. Já jsem se v tom ještě vyválel.

reagovat 5.1.2017 00:39 - Steve

Hrozí jedno nebezpečí a...

:-DD Tak to teda jo ...

reagovat 8.1.2017 18:12 - přesně tak

Tak tak a my starší si ani...

Turecké záchody by se měly zákonem zakázat protože diskriminují starší osoby a může díky nim dojít k úrazům.

reagovat 8.1.2017 18:34 - Steve

Už vidím extrém obézní lidi jak na to choděj :-D Staří lidé to taky nezvládnou pokud jim nohy a svaly v nohách neslouží. Navíc i plně zdravého ten podřep przy unaví a začnou hrozně bolet nohy až může přijít křeč.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *