Tuhé mýdlo nebo sprchový gel??

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2007 23:12 - Magrathea

..ahojky, vždycky jsem při sprchování používala tekuté sprchové gely, ale poslední dobou jsem přišla na chuť používání tuhého mýdla..samozřejmě přiměřeně kvalitního, aby pokožka nebyla vysušená..připadá mi, že po použití mýdla vydrží pokožka déle provoněná a celkově mi připadá čistější..tak by mě zajímalo, čemu dáváte přednost vy??..případně přihoďte typ na tuhé mýdlo..:)

reagovat 17.6.2007 18:38 - konzervativní

Já používám jen tuhé mýdlo, u tekutých mi vadí jejich slizká klouzavá konzistence, na ruce to snesu, ale na těle mi to hrozně vadí.

Značku moc nevybírám, všeobecně mám ráda ovocné vůně - citronové apod., ty voní dlouho. Všeobecně tuhá mýdla také vyjdou levněji. Chce to vyzkoušet víc značek.

reagovat 17.6.2007 18:40 - Hani

Taky můžu používat jen tuhé mýdlo (dove, protex), ty sprchové gely jsou pro mě moc slizké, na těle mi to vadí. Vždycky jsem se vrátila k mýdlu.

reagovat 17.6.2007 18:50 - Iveta

Taky používám jedině tuhé mýdlo.Nejradši mám Camay.Nádherně voní a je hodně druhů.

reagovat 18.6.2007 21:54 - Iris

Já mám taky ráda tuhá mýdla, ale jejich nevýhodou je to, že některá hodně vysušují pokožku a dále se špatně přenášejí (musíte mít krabičku, ve které se vám mýdlo rozmočí a nachytá na sebe všechno možný svinstvo), proto jsou praktičtější sprchové gely. A taky, když si někdo půjčí sprcháč, nevadí mi to - narozdíl od mýdla. Taky nesnáším, když si jdu třeba na návštěvě umýt ruce a koukám...mýdlo je polepené vlasy nebo chlupy...no hnus. Jinak nejraději používám Dove a dávám si pozor na mýdla, která obsahují Sodium Tallowate - což je tuk ze zvířete a taková mýdla jsou nekvalitní. Nemám ráda mýdla glycerinová, protože jsou slizká a po několika použití úplně měkká a nechutná. Fajn je oriflame, avon, nivea a pak ty čistě přírodní.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2017 21:43 - kakajka

no ale maji vyssi spotrebu ne?

reagovat 23.6.2017 21:30 - Běta

tak zalezi kolik ho potrebujes :D

reagovat 8.10.2017 09:38 - Ivan

Ahoj všem,
tuhá mýdla jsou kvalitou úplně jinde než tekutá. Stačí, když si vyzkoušíte umýt skutečně špinavé ruce třeba od kolomazu nebo něčeho podobného. Tuhé Vám pomůže, tekuté vám ruce navoní, ale špína zůstává. Navíc když si ruce umýváte delší dobu, všimnete si, že to tekuté vám ruce naprosto vysušuje, kdežto tuhé výrazně méně. Nedávno mě to už naštvalo a tak jsem začal hledat odpovědi. Třeba tenhle článek to taky potvrzuje. Udělejte si taky test o ph a budete překvapeni, co zjistíte.http://radyzezivota.cz/tuhe-mydlo/

reagovat 8.10.2017 09:41 - Ivan

Ještě jsem zapomněl, že je potřeba koupit si jiné mýdlo, než za 30 Kč. Kupujte srovnatelně. Tekuté taky stojí 60 kč - kupte tuhé za 60 Kč a ten rozdíl Vás po umytí ve sprše pleskne přes obličej. Nemůžete kupovat mýdlo jako před 10 lety za 30 Kč. Náklady stoupli a kvalita šla dolů. Kdo kupuje mýdlo za 30 Kč a srovnává ho s gelem za 100 Kč - tak je to nesmysl.

reagovat 16.10.2017 21:08 - Lucka

Já taky upřednostňuji tuhé mýdlo, přijde mi, že mi tolik nevysušuje pokožku a po stránce ceny je mnohem výhodnější. Většinou si nějaké prostě přihodím k nákupu a značku moc neřeším. Hodně se mi osvědčil obchod https://bezvakosmetika.cz/ , kde momentálně nakupuji téměř veškerou drogerii do domácnosti :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *