Trvale stažená předkožka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2011 10:42 - Jarda - 16let.

Ahoj,
v létě jsem měl zánět předkožky, hned jsem navštívil kožní a tam dostal nějakou mast, za týden bylo po zánětu. Ale asi po měsíci se celá situace opakovala. Při tom druhém zánětu mi lékařka řekla, že asi budu na ty záněty více trpět a jako prevenci mi doporučila mít trvale staženou předkožku nebo si nechat udělat obřízku. Na operaci bych šel jen v případě největší nouze, ale zajímají mi názory na tu trvale staženou předkožku - prý to takhle má spousta kluků. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo rady? Díky

reagovat 18.10.2011 01:22 - Karel

Doktorka má naprostou pravdu. Travale staženou předkožku nosí hodně mužů, a má to své jasné výhody. Já osobně s tím mám jen dobrou zkušenost. Problém je, že každému sama nedrží a pak je vhodná obřízka. Smegma se pak tvoří podstatně mně a žalud se časem zvětší. Partnerka ti může dělat orál i když není právě možnost umytí. Co víc si přát.
Zajímavá diskuse je na: http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html

reagovat 18.10.2011 02:17 - Honza

Jenže ty, co jí maj staženou trvale to tak maj většinou od přírody. Tak třeba my to máme v rodině. Mně v pubertě vylezla asi půlka žaludu. A upřímně, příjemný mi to teda nebylo. Krátká předkožka má v tom věku taky svý nevýhody. Až na vojně jsem si jí stáhnul úplně, tam se to bralo tak trochu jako výraz pochlapení. No a náš starší kluk jí má staženou už od patnácti, takže je to dědičný. Já o tom hledal něco na internetu, jestli je to jako OK a dočet jsem se, že když dlouhá a úzká předkožka zůstane dlouho stažená, tak taky může zaškrtit žalud, takže opatrně.

reagovat 19.10.2011 22:33 - Marek

Jako pochlapení? To jste si snad na vojně ukazovali ptáky? Jinak bych pochyboval, že je to dědičná dispozice. Podle mně je to docela normální, že se ti v dospívání trochu ohrne předkožka. Spíš ty, co jí maj tak dlouhou, že maj žaluda schovanýho i ve dvaceti, jsou menšina s nějakou dědičnou dispozicí.

reagovat 20.10.2011 07:52 - Pepa

Tak je to dědičné nebo ne, sám si protiřečíš.
Napřed píšeš že ne a pak že jo.
:-) :-) :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.10.2018 15:43 - Steve

Já se vztekám jen nad tebou, jak jsi neskutečně zabedněný a nevěřícný. Sám jsi tím neprošel a druhému kdo tím prošel nevěříš a meleš si svou písničku, která se ti hodí zrovna do krámu. To je opravdu do nebe volající. Tvá osvěta tudíž není, ba ani nemůže být objektivní když nechceš slyšet i jinou pravdu. Zamysli se nad tím! Je nás víc co ti říkáme stejný názor, ovšem ten slyšet nechceš a zásdně jej automaticky odmítáš. (ani nevíš vlastně proč)

reagovat 17.10.2018 18:21 - Tony

Já se vztekám jen nad...

Ty nechceš slyšet jinou pravdu. Já slyším (čtu) pravdu od těch, kteří mají kvůli vodpižlání předkožky poničený sexuální život denodenně.

reagovat 18.10.2018 14:31 - Steve

Proč na to takoví chodí když mají předtím skvělý bezproblémový sexuální život? To logiku přeci vůbec nemá ... Takoví tam nemají vůbec co dělat a tahají z pojišt'ovny neoprávněně peníze na zákrok kterej není pro ně. Nemocní potřebují lékaře, nikoliv zdraví.

reagovat 18.10.2018 17:36 - Tony

Proč na to takoví chodí...

Protože naletěli stupidní propagandě.

reagovat 18.10.2018 18:37 - Steve

Jaký propagandě ... ? :-) Já teda o žádné nevím.

Pokud někde opravdu JE, tak jsou dotyční promiň mi to BLBCI. To je jako naletět šmejdovi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *