Trvale stažená předkožka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2011 10:42 - Jarda - 16let.

Ahoj,
v létě jsem měl zánět předkožky, hned jsem navštívil kožní a tam dostal nějakou mast, za týden bylo po zánětu. Ale asi po měsíci se celá situace opakovala. Při tom druhém zánětu mi lékařka řekla, že asi budu na ty záněty více trpět a jako prevenci mi doporučila mít trvale staženou předkožku nebo si nechat udělat obřízku. Na operaci bych šel jen v případě největší nouze, ale zajímají mi názory na tu trvale staženou předkožku - prý to takhle má spousta kluků. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo rady? Díky

reagovat 18.10.2011 01:22 - Karel

Doktorka má naprostou pravdu. Travale staženou předkožku nosí hodně mužů, a má to své jasné výhody. Já osobně s tím mám jen dobrou zkušenost. Problém je, že každému sama nedrží a pak je vhodná obřízka. Smegma se pak tvoří podstatně mně a žalud se časem zvětší. Partnerka ti může dělat orál i když není právě možnost umytí. Co víc si přát.
Zajímavá diskuse je na: http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html

reagovat 18.10.2011 02:17 - Honza

Jenže ty, co jí maj staženou trvale to tak maj většinou od přírody. Tak třeba my to máme v rodině. Mně v pubertě vylezla asi půlka žaludu. A upřímně, příjemný mi to teda nebylo. Krátká předkožka má v tom věku taky svý nevýhody. Až na vojně jsem si jí stáhnul úplně, tam se to bralo tak trochu jako výraz pochlapení. No a náš starší kluk jí má staženou už od patnácti, takže je to dědičný. Já o tom hledal něco na internetu, jestli je to jako OK a dočet jsem se, že když dlouhá a úzká předkožka zůstane dlouho stažená, tak taky může zaškrtit žalud, takže opatrně.

reagovat 19.10.2011 22:33 - Marek

Jako pochlapení? To jste si snad na vojně ukazovali ptáky? Jinak bych pochyboval, že je to dědičná dispozice. Podle mně je to docela normální, že se ti v dospívání trochu ohrne předkožka. Spíš ty, co jí maj tak dlouhou, že maj žaluda schovanýho i ve dvaceti, jsou menšina s nějakou dědičnou dispozicí.

reagovat 20.10.2011 07:52 - Pepa

Tak je to dědičné nebo ne, sám si protiřečíš.
Napřed píšeš že ne a pak že jo.
:-) :-) :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.8.2017 21:51 - Steve

"Komín" stačí až v nějaké další 5-letce.

reagovat 14.8.2017 22:11 - Tony

ty kreaturo.Nikdo tady není...

Úchylům budu vadit vždycky. Od starostlivých matek dostávám jiná vyjádření.

reagovat 14.8.2017 22:11 - Tony

ty kreaturo.Nikdo tady není...

Úchylům budu vadit vždycky. Od starostlivých matek dostávám jiná vyjádření.

reagovat 15.8.2017 00:47 - Steve

Úchylům budu vadit...

No prosímtě ... Ty máš nějakou poradnu pro starostlivé matky? Matkám zase přeci nejlépe poradí študovanej odborník na urologii ... Jako nevím kde jinde lépe a reálně.

Když bolí zub, tak taky hledám zubaře (svýho, nebo i jinýho když jsem mimo město) a zajdu k němu přímo do ordinace. Jako nechápu co tady vlastně řešíš. Ty tady řešíš ty kteří to nepotřebují ze zdravotních důvodů ... zkrátka ty kteří nemají faktický problém, jen se zajímají zda na to jít či nejít.

reagovat 15.8.2017 03:20 - Tony

Mne stačí dávat pouze na odkazy na určité stránky, nebo odkaz na stránky doktora, který má internetovou poradnu, většinou je posílám tam, jako pubertální kluky zase posílám na jinou poradnu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *