Trvale stažená předkožka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2011 10:42 - Jarda - 16let.

Ahoj,
v létě jsem měl zánět předkožky, hned jsem navštívil kožní a tam dostal nějakou mast, za týden bylo po zánětu. Ale asi po měsíci se celá situace opakovala. Při tom druhém zánětu mi lékařka řekla, že asi budu na ty záněty více trpět a jako prevenci mi doporučila mít trvale staženou předkožku nebo si nechat udělat obřízku. Na operaci bych šel jen v případě největší nouze, ale zajímají mi názory na tu trvale staženou předkožku - prý to takhle má spousta kluků. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo rady? Díky

reagovat 18.10.2011 01:22 - Karel

Doktorka má naprostou pravdu. Travale staženou předkožku nosí hodně mužů, a má to své jasné výhody. Já osobně s tím mám jen dobrou zkušenost. Problém je, že každému sama nedrží a pak je vhodná obřízka. Smegma se pak tvoří podstatně mně a žalud se časem zvětší. Partnerka ti může dělat orál i když není právě možnost umytí. Co víc si přát.
Zajímavá diskuse je na: http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html

reagovat 18.10.2011 02:17 - Honza

Jenže ty, co jí maj staženou trvale to tak maj většinou od přírody. Tak třeba my to máme v rodině. Mně v pubertě vylezla asi půlka žaludu. A upřímně, příjemný mi to teda nebylo. Krátká předkožka má v tom věku taky svý nevýhody. Až na vojně jsem si jí stáhnul úplně, tam se to bralo tak trochu jako výraz pochlapení. No a náš starší kluk jí má staženou už od patnácti, takže je to dědičný. Já o tom hledal něco na internetu, jestli je to jako OK a dočet jsem se, že když dlouhá a úzká předkožka zůstane dlouho stažená, tak taky může zaškrtit žalud, takže opatrně.

reagovat 19.10.2011 22:33 - Marek

Jako pochlapení? To jste si snad na vojně ukazovali ptáky? Jinak bych pochyboval, že je to dědičná dispozice. Podle mně je to docela normální, že se ti v dospívání trochu ohrne předkožka. Spíš ty, co jí maj tak dlouhou, že maj žaluda schovanýho i ve dvaceti, jsou menšina s nějakou dědičnou dispozicí.

reagovat 20.10.2011 07:52 - Pepa

Tak je to dědičné nebo ne, sám si protiřečíš.
Napřed píšeš že ne a pak že jo.
:-) :-) :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2018 19:42 - sardanapal*

To spíš Salvador Dalí.

S tím nemohu souhlasit . Ano Dalí by jo snad zvěčnil v nějakém svém "komerčním" obraze . Kdežto Leonardo by jej vypodobnil ve všech funkcích svým vědeckým přístupem ...

reagovat 10.1.2018 14:53 - Tony

Vidím, že to není tak jednoduché. To co tu psala Jana, podobně psaly i před lety na rodina www.cz, tam je však už pár let mrtvo.

Když na toto téma založila vlákno na emiminu jedna matka dvou synů, tak byla vzápětí napadena jinými účastnicemi, že je troll a nahlášena adminám a to vlákno bylo během pár hodin smazáno, jako by vůbec neexistovalo.

reagovat 18.3.2018 14:18 - Georg

Jak lékaři nebo zdravotnický personál koukájí na to,když mám trvale přetaženou předkožku.Já se nijak nestydím,ale když pozoruji ostatni při procedůrách tak jsem jediný s obnaženým žaludem.

reagovat 18.3.2018 20:56 - Tony

Jak lékaři nebo...

Záleží, na koho narazíš. Dnes je móda u určité vrsty mladých kluků nosit svou předkožku trvale staženou za žaludem, kdo to nemá, tak mezi nimi není chlap. Skutečností je, že to tak má od přírody a puberty na 15% kluků a mnozí z nich se za to zcela zbytečně a nesmyslně stydí.

reagovat 19.3.2018 01:36 - René

Sorry ale to ste zaspali dobu u puberťáků je to téma, kdo dost drsnej nas to nosit obnaženej žalud. A geneticky daný je to jenom do určitý míry, jde o to, jak se svou genetickou výbavou zacházíš, a co znám kolem sebe všichni spávný kluci žalud nechránej, ale jako srab rozumím, ýe je to swnadný svést na genetiku

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *