Trvale stažená předkožka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2011 10:42 - Jarda - 16let.

Ahoj,
v létě jsem měl zánět předkožky, hned jsem navštívil kožní a tam dostal nějakou mast, za týden bylo po zánětu. Ale asi po měsíci se celá situace opakovala. Při tom druhém zánětu mi lékařka řekla, že asi budu na ty záněty více trpět a jako prevenci mi doporučila mít trvale staženou předkožku nebo si nechat udělat obřízku. Na operaci bych šel jen v případě největší nouze, ale zajímají mi názory na tu trvale staženou předkožku - prý to takhle má spousta kluků. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo rady? Díky

reagovat 18.10.2011 01:22 - Karel

Doktorka má naprostou pravdu. Travale staženou předkožku nosí hodně mužů, a má to své jasné výhody. Já osobně s tím mám jen dobrou zkušenost. Problém je, že každému sama nedrží a pak je vhodná obřízka. Smegma se pak tvoří podstatně mně a žalud se časem zvětší. Partnerka ti může dělat orál i když není právě možnost umytí. Co víc si přát.
Zajímavá diskuse je na: http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html

reagovat 18.10.2011 02:17 - Honza

Jenže ty, co jí maj staženou trvale to tak maj většinou od přírody. Tak třeba my to máme v rodině. Mně v pubertě vylezla asi půlka žaludu. A upřímně, příjemný mi to teda nebylo. Krátká předkožka má v tom věku taky svý nevýhody. Až na vojně jsem si jí stáhnul úplně, tam se to bralo tak trochu jako výraz pochlapení. No a náš starší kluk jí má staženou už od patnácti, takže je to dědičný. Já o tom hledal něco na internetu, jestli je to jako OK a dočet jsem se, že když dlouhá a úzká předkožka zůstane dlouho stažená, tak taky může zaškrtit žalud, takže opatrně.

reagovat 19.10.2011 22:33 - Marek

Jako pochlapení? To jste si snad na vojně ukazovali ptáky? Jinak bych pochyboval, že je to dědičná dispozice. Podle mně je to docela normální, že se ti v dospívání trochu ohrne předkožka. Spíš ty, co jí maj tak dlouhou, že maj žaluda schovanýho i ve dvaceti, jsou menšina s nějakou dědičnou dispozicí.

reagovat 20.10.2011 07:52 - Pepa

Tak je to dědičné nebo ne, sám si protiřečíš.
Napřed píšeš že ne a pak že jo.
:-) :-) :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2017 14:02 - Slávek

Jezdím na hudební festival do jednoho autokempu který je vyhlášený pozitivní energií návštěvníků. Lidé se tam jezdí uvolnit poslechem hudby a jedna žena se vždy uvolní i z šatů a celý víkend je před převážně mužským osazenstvem nahá. Čumilů si nevšímá, násilník si před tisícem párů očí nic nedovolí a kdo je přátelský, může se s ní vyfotit.
Tolik jen k nahotě žen před muži.

reagovat 29.9.2017 18:03 - dre

Ať si to každej nosí jak chce, oboje má svoje pro a proti. Mnoho let jsem patřil mezi zastánce nosit zakrytý celý žalud a nedovedl si představit že by to někdy mělo být jinak, nikdy mi to stažený nedrželo a že by se mi měl holý žalud neustále dotýkat prádla mi přišlo dost hrozný. Když jsem to u někoho viděl, říkal jsem si jaký to asi musí být mít ten žalud pořád venku, že to přece musí být dost nepříjemný. Až jednou mi to nějak zůstalo srolovaný vzadu a já se rozhodl že to teda zkusím nějakou dobu nosit přetažený a vyzkouším si jaký to je muset mít pořád odkrytý žalud. Zpočátku to nebylo moc příjemný, a kolikrát jsem toho chtěl nechat, ale časem jsem si na to zvyknul a jsem rád že jsem se tak rozhodl. Dneska už bych to nechtěl zpátky, přijde mi mnohem lepší mít žalud trvale odkrytý. Ale člověk musí vyzkoušet, co mu vyhovuje víc, taky bych si dřív nepomyslel že to někdy dobrovolně budu nosit trvale přetažený

reagovat 30.9.2017 19:21 - dre

Zastánci zakrytého žaludu jsou většinou ti, kteří to buď nikdy nevyzkoušeli nebo nedokázali překonat to, že to zpočátku je dost nepříjemný. V prvních dnech a týdnech to opravdu není nic příjemnýho když se vám najednou žalud neustále dotýká prádla. Chce to odvahu a nějakou dobu to muset vydržet, než si na to trošku zvyknete. Je jasné že kdekdo má hrůzu z toho najednou mít žalud pořád venku.

Po čase to začne být příjemný, takže předchozí obavy, že to musí vadit když se žalud tře o spodky nejsou na místě. Vadí to jen zpočátku, pak vám to naopak přijde super. A taky to líp vypadá, je to hygieničtější, a většině holek se to víc líbí

Prakticky každý, kdo tohle překonal a má žalud trvale odkrytý tak už to nechce mít jinak.

reagovat 30.9.2017 21:20 - Tony

Ten žalud může též nadměrně zkeratinizovat. Na rozdíl od obřezaného je v tomto případě velmi lehká pomoc.

reagovat 21.10.2017 20:35 - Lukáš

Předkožku si stahují pokaždé,když jdu do sprchy a pak si takto lehnu na břicho.Líbí se mi ten pocit,když mám žalud pěkně obnažený mezi varlaty a kouká mi se zadku dolu.Jak však vylezu z pelechu,už si ho přetahnu.Trenky už nosím méně než boxerky nebo občas slipy.Občas si ho nechám jen tak,ale musím mít boxerky z bambusové ho vlákna,které jsou jemné a tolik mi nedrhne.V trenkách to docela svédi až pálí a zarudne.Ale určitě je dobrý,když si žalud zvykne být obnažen kvůli větší odolnosti,proti citlivosti,čistotě a taky dlouhé výdrží.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *