Trvale stažená předkožka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2011 10:42 - Jarda - 16let.

Ahoj,
v létě jsem měl zánět předkožky, hned jsem navštívil kožní a tam dostal nějakou mast, za týden bylo po zánětu. Ale asi po měsíci se celá situace opakovala. Při tom druhém zánětu mi lékařka řekla, že asi budu na ty záněty více trpět a jako prevenci mi doporučila mít trvale staženou předkožku nebo si nechat udělat obřízku. Na operaci bych šel jen v případě největší nouze, ale zajímají mi názory na tu trvale staženou předkožku - prý to takhle má spousta kluků. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo rady? Díky

reagovat 18.10.2011 01:22 - Karel

Doktorka má naprostou pravdu. Travale staženou předkožku nosí hodně mužů, a má to své jasné výhody. Já osobně s tím mám jen dobrou zkušenost. Problém je, že každému sama nedrží a pak je vhodná obřízka. Smegma se pak tvoří podstatně mně a žalud se časem zvětší. Partnerka ti může dělat orál i když není právě možnost umytí. Co víc si přát.
Zajímavá diskuse je na: http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html

reagovat 18.10.2011 02:17 - Honza

Jenže ty, co jí maj staženou trvale to tak maj většinou od přírody. Tak třeba my to máme v rodině. Mně v pubertě vylezla asi půlka žaludu. A upřímně, příjemný mi to teda nebylo. Krátká předkožka má v tom věku taky svý nevýhody. Až na vojně jsem si jí stáhnul úplně, tam se to bralo tak trochu jako výraz pochlapení. No a náš starší kluk jí má staženou už od patnácti, takže je to dědičný. Já o tom hledal něco na internetu, jestli je to jako OK a dočet jsem se, že když dlouhá a úzká předkožka zůstane dlouho stažená, tak taky může zaškrtit žalud, takže opatrně.

reagovat 19.10.2011 22:33 - Marek

Jako pochlapení? To jste si snad na vojně ukazovali ptáky? Jinak bych pochyboval, že je to dědičná dispozice. Podle mně je to docela normální, že se ti v dospívání trochu ohrne předkožka. Spíš ty, co jí maj tak dlouhou, že maj žaluda schovanýho i ve dvaceti, jsou menšina s nějakou dědičnou dispozicí.

reagovat 20.10.2011 07:52 - Pepa

Tak je to dědičné nebo ne, sám si protiřečíš.
Napřed píšeš že ne a pak že jo.
:-) :-) :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.10.2017 20:35 - Lukáš

Předkožku si stahují pokaždé,když jdu do sprchy a pak si takto lehnu na břicho.Líbí se mi ten pocit,když mám žalud pěkně obnažený mezi varlaty a kouká mi se zadku dolu.Jak však vylezu z pelechu,už si ho přetahnu.Trenky už nosím méně než boxerky nebo občas slipy.Občas si ho nechám jen tak,ale musím mít boxerky z bambusové ho vlákna,které jsou jemné a tolik mi nedrhne.V trenkách to docela svédi až pálí a zarudne.Ale určitě je dobrý,když si žalud zvykne být obnažen kvůli větší odolnosti,proti citlivosti,čistotě a taky dlouhé výdrží.

reagovat 23.10.2017 23:58 - Steve

Chlapi, jak můžete nosit těsné zapařujíce slipy? Vážně nechápu ... Nosil jsem je v dětství a fuj hnůj, už nikdy. Žádoucí jsou možná přes zimu že více drží teplo, to asi jo. Od jara do podzimu bych to na seebe teda neoblíkl ani náhodou.

reagovat 21.11.2017 19:17 - Zdenda

Já jsem začal nosit předkožku za žaludem asi před 3 roky a je to super.Lépe to vypadá a už bych to neměnil.A co se týká spodního prádla když každý nosil slipy já měl trenýrky a když jsem si před 10 lety koupil první slipy už nechci trenky.Pro mě jsou slipy jasná volba ,samozřejmě je to každého věc,já si kupuji velikost která je přesně na mé tělo nikde neškrtí netáhne a ve předu je dost místa ...
Trenky už nikdy

reagovat 23.11.2017 03:02 - zhou

Je naprosty nesmysl ze s odkrytym zaludem se musí nosit tesny slipy. Stridam to tak pul na pul volný nebo tesnejsi. Ať tak nebo tak, když se mi holý zalud dotyka pradla je to super pocit.

reagovat 24.11.2017 04:38 - anoháno

Tu si zřejmě rozumíte a stojíte si za svým. Horší je když si myslíte že jste našli přítele/kyni a najednou se dozvíte jak dává vaše iniciály vaše přez.dívky. Rozesílá fotky vás i vašich dětí ba co upravuje emaily kde vás uráží zesměšní píše vaše pravá jména a jména vašich dětí kdo ke komu patří. O to je to horší že má doma nemocného vnuka dysle.ktika a sama kvůli nemoci musela odejít do důchodu.Sama má nicků nespočetně.Ty její oplzlé nadávky a psaní sama se sebou svědčí o její nemoci to už psal o ní i Křesťan.
Jenom se nesvěřujte bábě oplzlé nadávce zákeřné falešné pokrytecké jednoduché povrchní ovíněné lživé mstivé podlé nedůvěryhodné bezpáteřní sm.dm :-))) a vysmívá se mu veřejně jak si stěžuje matce.
A babě kop.řiva co má vnučku od svobodné dcery a tak hnusné nadávky vypisuje...upíchnutí z bez,detákem za rohem
Stydět se mohou obě a nezapomínat si zaméct před vlastním prahem by nebylo na škodu.
Chci vědět jestli může být potrestána ta bába co má vnuka dyslektika a vysmívá se z něho jak píše ve svůj prospěch aby si psala s chlapem. A ty její nadávky to je vážně hnus měla by se zahrabat a ani nevylézat. No nemocné je to jedno uvažuje jinak.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *