TRITICCO

Archiv příspěvků

reagovat 7.12.2017 23:44 - No.

Steve, tys to všechno tak úžasně popsal. Dokonce jsi sem napsal i adresy tvých příbuzných lékařů. Bydlím na vesnici, mezi Prahou a Benešovem. Sháním zubaře. Nemám kam jít. Přijímá 2.teta nové pacienty na ošetření. Nikdo v okolí mě nechc vzít. Všude mají narváno. Zubařů je prý velký nedostatek. Nechci jít k žádným cizincům, ani velmi mladým doktorkám, těsně po škole. Věřím, že paní MUDr. Helga Tůmová určitě bude starší zkušená dáma. Mám problém s uvolněnou plombou a parodontitidou. Nechci o zuby definitivně přijít. Třeba i více lidí bude mít typ, kde hledat lékaře. Za tyto informace Ti upřímně děkuji. Moc mě překvapilo, že jsi se takto rozepsal, i o své rodině.
Jednou jsi psal, že někde hraješ v Maránských Lázních na koncertech.Ještě tam pořád účinkuješ? Osobně si já myslím, že ty léky jsi bral proto, že na Tebe byly kladeny vysoké požadavky, i co s vzdělání týče. To víš, dnešní doba jde velmi rychle kupředu, klade veliké nároky na výkonnost a na znalosti. Zřejmě i ti Tví rodiče byli přísní, a chtěli z Tebe mít vzdělaného člověka s vysokoškolským diplomem. Psal jsi, že máš ukončeno Absolutorium. Nevím sám, co to přesně je. Jsem jenom vyučený dělník, bez maturity. V současné době bez práce. Pracuji v zemědělství - sezónní práce. A Ty jsi profesionální hudebník? Hraješ vážnou hudbu? Škoda, že to mám do těch Mariánek tak daleko! Rád bych si Tě přijel poslechnout, jak hraješ.Já hrát na nic neumím, ale zpívám rád. Miluji dechovku, folk, lidovky, country, některé moderní. Nemám rád ty dnešní divočiny a prostoduché slátaniny, kterými se baví naše mladá generace. Jsem ve středním věku.

reagovat 8.12.2017 11:21 - Boža

To by chtěl každý, aby mu někdo dohodil svého známého doktora! Já bych také leccos chtěla, ale není to vždy možné.
Pro No. Snaž se sám, někoho si sehnat. Sedíš denně u internetu, "chytáš lelky", tak si tam někoho najdi. Podle Tvého psaní, jsi dost inteligentní na to, aby sis v životě poradil sám. Vím, že je to těžké. Lhát Ti nebudu. Hloupý rozhodně nejsi. Rozumů máš dost! Když tak "studuješ" léky, najdi si i zubaře, nejépe v Praze. To budeš mít asi nejblíž. Steve, nemám pravdu? No. by si měl umět poradit sám, i bez maturity! Nikdo přece nemůže čekat, až ho ten druhý někam dostrká. Přesto, i já pevně věřím,že Tvá tetička, Steve, bude určitě dobrá a zkušená zubařka!
Takoví všichni ale mají většinou stop-stav. Nikoho dalšího už neberou.

reagovat 8.12.2017 12:09 - Boža

oprava:nejlépe

Full Spectrum kurkumin

reagovat 9.12.2017 02:02 - Steve

Steve, tys to všechno tak...

V Praze je to přecpaný ... Nevím, být tebou tak sháním spíš něco v nejbližším okolí. Já mám taky zubaře v místě ... někdy popadne bolest a letíš co nejblíže, a když je v místě tak nejlépe. Moc si nedovedu představit někde dojíždět daleko k zubařovi a pak tam nečekaně naléhat, i tak je problém aby vůbec vzal, nebo se čeká kdo nedorazí ... Ano, je to těžké ted' ze zubařema. Proto nedojíždím do Prahy ... moc daleko a nesmysl.

Jo, v Neděli odpoledne budu koncertovat s kolegy v Chebském hlavním kostele na náměstí dole. Kdo chcete, můžete přijít, vstupné bude jistě Dobrovolné. Já teda budu doprovázet jen jednu písničku od Bacha, leč přesto tam účinkovat budu.

http://www.hospiccheb.cz/rubrika/akce/beneficni-svatojirske-koncerty-cantilo-vip-pro-hospic-sv-jiri.html

a Jiří bude dirigovat :-D (aby těch Jiříků nebylo málo)

reagovat 9.12.2017 13:45 - No.

Já to právě tak daleko do Prahy nemám. Na venkově je to úplně "zabité"! V Benešově též nikdo nepřijímá. V Praze, jedině některé soukromé kliniky, v krajním případě FN Praha-Královské Vinohrady, nebo "Karlák", stomatochirurgie. Steve, máš pravdu, že se zubaři je problém! Opravdu, velký problém.
Ty to máš do Prahy z Mariánek přece jenom moc daleko, i když tam máš vlastně tetičku zubařkou. U vás jsi sehnal nějakého zubaře?

reagovat 9.12.2017 18:30 - Steve

No tak jí tam napiš ... však tam uvedený kontakt má :-) Aspoň budeš vědět reál. Hlavu ti přeci nikdo neutrhne.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *