TRITICCO

Archiv příspěvků

reagovat 21.1.2005 06:18 - Jarka

Mám dotazy ohledně tohohle antidepresiva: pomohlo vám? měl na vás nějaké vedlejší nežádoucí účinky? myslíte, že je návykový (že po vysazení budu mít nějaké potíže)? je skutečně na přírodní bázi? a myslíte, že kdybych ho dala kamarádce, která má stejné potíže jako já, ale nechce jít k doktorovi, že bych jí neublížila?
DĚKUJU!:o)

reagovat 2.3.2006 12:09 -

wie ist der wirkstoff

reagovat 10.5.2006 09:53 - Michal

Trittico beru asi mesic a pul. Lecim se podle slov lekare na panickou uzkostnou poruchu, depresi. Musim rict ze mam k Tritticu urcitou miru neduvery, ale nejsem si jist, jestli je to projev vedlejsiho ucinku leku nebo nemoci same. Mam nasledujici potize: v zacatku lecby tritticem se u mne projevila znacna svalova ztuhlost, strnulost sije, zhorsena hybnost oci, tuhnuti leve horni a dolni koncetiny. Pamatuji si, ze jednou jsem ani nemohl dojit na nakup, protoze jsem mel pocit slabosti v nohou a to takove, ze jsem myslel ze se mi podlomi kolena. V te dobe jsem mel dost nejistou chuzi. Proste neprijemne fyzicke problemy. Nyni po mesici a pul potize ve znacne mire ustoupily, ale pretrvavaji problemy s ocima, ktere se zdaji byt neustale nejak oslabene a zhorsena hybnost. Take jeste stale pocituji jakousi ztuhlost. Rad bych vedel, jestli nekdo nema taky podobne problemy.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 10.5.2006 12:14 - nymka

Já brala Trittico týden a už to nechci ani vidět. Bylo mi zle, škubání ve svalech, strašnej průjem, nechutenství, nespavost... no prostě je to asi pěkný svinstvo. I když na každého to zřejmě působí jinak.

reagovat 10.5.2006 12:33 - Inge

Taky jsem ho chvilku brala a je to svinstvo,přesně,jak píše nymka.

reagovat 23.5.2006 20:36 -

Ja beriem triticco už rok a pol. Trpím neorganickou insomniou/nespavosťou/ a musím povedať, že triticco mi v tomto smere výrazne pomohlo. Spánok sa upravil, cítila som sa ve?mi dobre. Keď som ho začala brať cítila som nevolnosť,ale zhruba po 2 týždňoch to prešlo. Avšak pozor. Po jeho vysadení je nespavosť ešte ove?a horšia. Mám pocit, že ho budem musieť užívať snáď celý život.

reagovat 6.6.2006 11:48 - Miloš

Beru zmíněný preparát týden na příznaky deprese a mám stejné příznaky jako Michal, největší problémy mám s nevolností,usínáním,celkovou únavou, koordinací pohybů (prostě chodím jako bych požil)a poruchy soustředění. Podle mě je pěkné svinstvo,které mi místo toho aby pomohlo,tak spíše škodí.

reagovat 6.6.2006 12:05 - Tena

Triticco jsem brala a vůbec mi nezabíralo,je slabé.Má hodně vedlejších příznaků.

reagovat 11.9.2006 16:22 - Jolana

Přípravek Triticco beru asi 4 měsíce a po fyzické stránce se cítím špatně.Mám problémy s rovnováhou a koordinací pohybů.Můj lékař tvrdí,že je to velmi dobře snášený lék a neví,co slabšího by mi napsal.Máte někdo podobné zkušenosti s tímto lékem?

reagovat 15.9.2006 20:45 - Hledající

Doktorka mi chce předepsat Triticco,prý se po něm i moc dobře spí.Máte s tím zlepšením spaní dobré zkušenosti?

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *