TRITICCO

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2005 06:18 - Jarka

Mám dotazy ohledně tohohle antidepresiva: pomohlo vám? měl na vás nějaké vedlejší nežádoucí účinky? myslíte, že je návykový (že po vysazení budu mít nějaké potíže)? je skutečně na přírodní bázi? a myslíte, že kdybych ho dala kamarádce, která má stejné potíže jako já, ale nechce jít k doktorovi, že bych jí neublížila?
DĚKUJU!:o)

reagovat 2.3.2006 12:09 -

wie ist der wirkstoff

reagovat 10.5.2006 09:53 - Michal

Trittico beru asi mesic a pul. Lecim se podle slov lekare na panickou uzkostnou poruchu, depresi. Musim rict ze mam k Tritticu urcitou miru neduvery, ale nejsem si jist, jestli je to projev vedlejsiho ucinku leku nebo nemoci same. Mam nasledujici potize: v zacatku lecby tritticem se u mne projevila znacna svalova ztuhlost, strnulost sije, zhorsena hybnost oci, tuhnuti leve horni a dolni koncetiny. Pamatuji si, ze jednou jsem ani nemohl dojit na nakup, protoze jsem mel pocit slabosti v nohou a to takove, ze jsem myslel ze se mi podlomi kolena. V te dobe jsem mel dost nejistou chuzi. Proste neprijemne fyzicke problemy. Nyni po mesici a pul potize ve znacne mire ustoupily, ale pretrvavaji problemy s ocima, ktere se zdaji byt neustale nejak oslabene a zhorsena hybnost. Take jeste stale pocituji jakousi ztuhlost. Rad bych vedel, jestli nekdo nema taky podobne problemy.

reagovat 10.5.2006 12:14 - nymka

Já brala Trittico týden a už to nechci ani vidět. Bylo mi zle, škubání ve svalech, strašnej průjem, nechutenství, nespavost... no prostě je to asi pěkný svinstvo. I když na každého to zřejmě působí jinak.

reagovat 10.5.2006 12:33 - Inge

Taky jsem ho chvilku brala a je to svinstvo,přesně,jak píše nymka.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.12.2017 11:21 - Boža

To by chtěl každý, aby mu někdo dohodil svého známého doktora! Já bych také leccos chtěla, ale není to vždy možné.
Pro No. Snaž se sám, někoho si sehnat. Sedíš denně u internetu, "chytáš lelky", tak si tam někoho najdi. Podle Tvého psaní, jsi dost inteligentní na to, aby sis v životě poradil sám. Vím, že je to těžké. Lhát Ti nebudu. Hloupý rozhodně nejsi. Rozumů máš dost! Když tak "studuješ" léky, najdi si i zubaře, nejépe v Praze. To budeš mít asi nejblíž. Steve, nemám pravdu? No. by si měl umět poradit sám, i bez maturity! Nikdo přece nemůže čekat, až ho ten druhý někam dostrká. Přesto, i já pevně věřím,že Tvá tetička, Steve, bude určitě dobrá a zkušená zubařka!
Takoví všichni ale mají většinou stop-stav. Nikoho dalšího už neberou.

reagovat 8.12.2017 12:09 - Boža

oprava:nejlépe

reagovat 9.12.2017 02:02 - Steve

Steve, tys to všechno tak...

V Praze je to přecpaný ... Nevím, být tebou tak sháním spíš něco v nejbližším okolí. Já mám taky zubaře v místě ... někdy popadne bolest a letíš co nejblíže, a když je v místě tak nejlépe. Moc si nedovedu představit někde dojíždět daleko k zubařovi a pak tam nečekaně naléhat, i tak je problém aby vůbec vzal, nebo se čeká kdo nedorazí ... Ano, je to těžké ted' ze zubařema. Proto nedojíždím do Prahy ... moc daleko a nesmysl.

Jo, v Neděli odpoledne budu koncertovat s kolegy v Chebském hlavním kostele na náměstí dole. Kdo chcete, můžete přijít, vstupné bude jistě Dobrovolné. Já teda budu doprovázet jen jednu písničku od Bacha, leč přesto tam účinkovat budu.

http://www.hospiccheb.cz/rubrika/akce/beneficni-svatojirske-koncerty-cantilo-vip-pro-hospic-sv-jiri.html

a Jiří bude dirigovat :-D (aby těch Jiříků nebylo málo)

reagovat 9.12.2017 13:45 - No.

Já to právě tak daleko do Prahy nemám. Na venkově je to úplně "zabité"! V Benešově též nikdo nepřijímá. V Praze, jedině některé soukromé kliniky, v krajním případě FN Praha-Královské Vinohrady, nebo "Karlák", stomatochirurgie. Steve, máš pravdu, že se zubaři je problém! Opravdu, velký problém.
Ty to máš do Prahy z Mariánek přece jenom moc daleko, i když tam máš vlastně tetičku zubařkou. U vás jsi sehnal nějakého zubaře?

reagovat 9.12.2017 18:30 - Steve

No tak jí tam napiš ... však tam uvedený kontakt má :-) Aspoň budeš vědět reál. Hlavu ti přeci nikdo neutrhne.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *