Trestání kluků

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.12.2011 16:03 - D.

Zdravím, jak trestáte kluky? Používáte například výprask před stejně starými holkami?

reagovat 31.12.2011 11:00 - huhla

Stačí do šatiček ružových, popř. další věci jako náušnice atd. a zkrotnou...::

reagovat 31.12.2011 13:39 - www.petticoated.com

Znáte někdo tuto stránku?? Je o podobných trestech jako psal(a) huhla. Překládat o čestiny se dá přes http://translate.google.cz/ :)

reagovat 8.1.2012 10:42 - hermann

ahoj, já dostal jako kluk na holou před stejně starou holkou ve 13 letech. K mé ostudě nejvíc přispělo to, že jsem se před výpraskem složil a brečel předem a prosil.Pak při výprasku jsem byl vystrčený holým zadkem k ní.Strašně jsem se styděl a ona se smála.

reagovat 8.1.2012 13:16 - Maminka

Když je sináček hodně drzej,tak mu stáhnu kalhoty a naplám na prdel. V tu chvíli neřešim,jestli je u toho sestřička. Mě taky příde ponižující když po něm něco chci a on mě před sestřičkou pošle do prdele. Tohle si prostě nesmí dovolovat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.7.2018 10:26 - aha

luci je nadržená, na dědečky, tak si nějakého najdi

reagovat 5.7.2018 22:07 - Tvrdý,

ano velmi tvrdý (!!) řád bude nutno pro ty mladé fotbalisty zavést zejména v oblasti vyměšování - aby všude kolem nich všechno nesmrdělo, a kluci si nekontaminovali šaty, obuv, kůži, potraviny.

Bude těžké, velmi těžké, tam pro ně dopravit cosi na způsob provizorní latríny. I tato starost nyní dopadá na hlavu guvernéra provincie Chiang Rai, mediálně v posledních dnech výrazně zviditelňovaného Narongsaka Osatanakorna.

reagovat 1.9.2018 17:58 - Vládík

Na hodinu nepřišla učitelka. Zůstali jsme ve třídě sami. A já dostal strach, několik kluků mi ubližovalo při každé příležitosti a dokázali strhnout i další děti. Bylo nám tenkrát deset let. A ti kluci začali hecovat – pojďte, zbijeme Vládíka. Anebo ho zmučíme. A pak jeden řekl – tak ho zmučíme a až se počůrá, tak za to dostane na holou…To bohužel zabralo. Děti se smály, vstávaly a hrnuly se ke mně. Já vyskočil z lavice a chtěl jsem utéct ze třídy pryč… Ale rychle mě chytly a odtáhli mě dozadu za lavice. Zatlačily mě do kouta… Říkal jsem si, že snad nezajdou tak daleko a nestane se to, čím mi hrozí, ale stalo se… Děti mě obstoupily a stále se přibližovaly. Pak už mi dýchaly do obličeje. Začaly mě pošťuchovat a volaly Vládíček se počůráááá a dostane přes prdeeeel….Pak mě strhly na zem a začaly mě svlíkat…Za chvilku jsem byl úplně nahatej. Pak mě držely na zemi, na zádech a klečely mi na rukách a držely mi nohy. A začalo lechtání. Spousta malých rukou šimralo mojí hebkou, holou kůži. Od hlavy až na paty a to doslova… I nahýho pindíka mi lechtaly…. Neustál jsem to a počůral se, jak si přály, i když já ne. Byl jsem rudý od smíchu a tekly mi slzy. Někteří mě pak schválně hladily po tváři. Ale vzápětí mě otočily bříchem na podlahu a zase mě přidržovaly. A začaly mě bít přes holý zadek. Sice jen rukama, ale pořádně. Dostal jsem nepočítaných. Můj pláč a nářek ale nebylo slyšet, naše třída byla až na konci dlouhé chodby. Znovu jsem při bití pustil moč. A tak mi pořádně přidaly. Znovu a znovu bily tu mojí ubohou holou prdel, která už byla celá rudá…Ano, tohle se mi ve škole stalo, i když už je to moc dávno. Byl jsem trestaný kluk jen tak pro zábavu ostatních…

reagovat 2.9.2018 08:27 - Honza

Na hodinu nepřišla...

Já byl podobně trestán na intru . Bylo mi 17 a byl jsem třídní otloukánek. Jednou po Velikonocích si spolužáci přinesly pomlázky. Na pokoji mě chytly a začaly svlékat. Podařilo se mi vysmeknout a utéct. Dohonili mě na chodbě u tělocvičny. Zatáhli mě dovnitř a přivázali mě za ruce na kruhy. Potom mi stáhli trenky a začali mě těma pomlazkama šlehat. Přes zadek , záda ,prsa , břicho i pinďoura. Bolelo to ale tehdy poprvé se mi při výprasku postavil. Hrozně sem se styděl ale nedalo se s tím nic dělat. Kluci si toho všimli a začali se mi smát a posmívat. Všechny rány začali dopadat na ptáka a na koule. Asi po pěti minutách jsem se udělal. Bylo to ponižující ale zároveň vzrušující.

reagovat 5.9.2018 01:18 - Docent.

Já byl podobně trestán na...

Hodně bolí . Holou přez prdel pomlázkou.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *