Trestani dospelych deti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.11.2002 12:42 - Monika

Je mi 24let a nedavno jsem byla od vlastni mamy bita, kdyz jsem svou nepozornosti vytopila rodiny domek, v nemz spolu s rodici bydlim - ve spechu pri odchodu jsem zapomnela vypnout vodu. Kdyz jsem se vecer vratila a zjistila, co se stalo za maler, tak me mama privedla do obyvaku a tam mi pred tatou i mladsim brachou vlepila z kazde strany par facek. Neodvazila jsem se branit nebo se uhnout, jen jsem se rozbrecela. I kdyz jsem neutrpela zadnou ujmu na zdravi, tak mi to pripada strasne ponizujici, byt jeste v tolika letech takhle potrestana. Chtela bych vedet, jestli ma nekdo podobnou zkusenost.

reagovat 15.11.2002 13:47 - Anita

Já jsem jednou dostala v 19 letech za pozdní příchod páskem na zadek, abych si prý zapamatovala, k se má chodit domů.

reagovat 15.11.2002 14:31 - z

Mna matka sfackovala v 18tich za to, ze som si odplula na chodnik, ale to bolo naposledy.
Za Tvoju zbrklost by som Ti to dala asi upratat, popripade banalnou ciastkou prispiet financne na nejaky ten novy koberec, ale nefackovala bych Ta, ale si jej dieta tak sa nediv, ked Ti nejaku struhne aj v styridsiatke.

reagovat 15.11.2002 14:51 - Saša

Je to zvláštní, já jako matka dorůstajících dětí mám pocit, že bych je mohla "vyfackat" i v 25. Ale představa, že bych dostala "facana" teď ve svých 32 letch od svých rodičů - to se mi teda nelíbí. Tak nevím. Možná za pár let budu chytřejší :)

reagovat 15.11.2002 15:00 - Petr

Asi vás, dámy, zklamu, ale domnívám se, že ve všech shora uvedených případech byla reakce rodičů plus minus přiměřená. Ostatně dospělost není nezbytně nutno posuzovat jen s ohledem na dosažení určitého věku, ale i s ohledem na to, jak se dotyčný adolescent chová. Osobně nijak zvlášť nefandím tělesným trestům, ale za určité situace je přiměřené pokárání "dospělého dítěte" patrně nezbytné ...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2017 12:27 - warp

Já dostala se vším všudy...

To je podobné jako moje manželka. Ta dostávala od své mámy ještě asi ve dvaceti. Dodnes ji to ví naštvat, když jí připomenu jak přišla jednou na rande s čerstvě seřezanou zadnicí.

reagovat 17.5.2017 14:27 - Karolína

Ahojky, našel by se někdo kdo by byl ochotný mě přes email vést k tomu aby mě rodiče zase vnímaly jako malou holku a ja mohla zaživat zase nahotu a stud?

allexxissss@seznam.cz...tesim se ze se nekdo ozve...rada bych ukoly pres email a celkove vedeni....dekuji

reagovat 16.6.2017 06:44 - Martina

Já dostala se vším všudy...

upřimně, já asi taky. Minimálně v prváku na výšce jsem od maminy ještě výprask schytala. A vzhledem k tomu, že na holou, tak nic moc. Ale bylo jich tolik, že už jsem byla zvyklá ukazovat holý zadek. na boelst jsem si ale nezvykla nikdy :-)

reagovat 19.6.2017 16:59 - René

bolest při výprasku je horší ale výprask bolet má,já dostávám na holou od mala to ted,nestydím se že to je na holou,ale stydím se že dostávám i když mi je 33,ale jsem tak domluveny že pokud budu mít prohřešek že nasekáno dostanu

reagovat 19.6.2017 17:58 -

bolest při výprasku je...

to mám taky tak , za každý prohřešek dostanu výprask a moje Paní mě připoutá k posteli a nasadí plínky do té doby , než se úplně po.... docela dost to pálí. Ale jsem spokojený.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *