TRENKY, SLIPY, BOXERKY??????? Co se nejvíce líbí?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2003 08:10 - Honza z Brna (22)

Ahoj všichni diskutující, zatímco téma Jaké kalhotky se líbí mužum existuje už hodně dlouho, nikdo neotevřel téme týkající se pánského spodního prádla. A tak se dívek a žen, ale i chlapců a mužů : "CO MÁTE RADĚJI, VOLNÉ TRENKY, TĚSNĚJŠÍ BOXERKY ANEBO SLIPY???" Popřípadě jaká barva pánského spodního prádla se vím nejvíce líbí. Já osobně jsem přiznivcem boxerek, nesnesu totiž "párek" v nohavici kalhot :-)))) Těším se na vaše názory a reakce.

reagovat 7.4.2003 09:50 - Alena

Ahoj Honzo,
mě se líbí volné trenky, slipy mi připadají divné a mírně odpudivé. Ale to je asi také tím, že jsem je moc na nikom neviděla - ale třeba v katalogu spodního prádla na mě působí ti muži kteří předvádělí slipy odpudivě, ti v trenýrkách mi vůbec nevadí. A barva se mi líbí tmavá dočerna nebo došeda nebo bílá a nelíbí červená. Ale líbí se mi i různé obrázky apod.

reagovat 7.4.2003 10:02 - Sylva

jaky rozdil je mezi trenkami a boxerkami? Ja myslela, ze jen v materialu - trenky platno, boxerky bavlna, ale mam pocit, ze se mylim.
Jinak si myslim, ze nekdo ho ma rad sevreneho, jiny zase volneho. Nekoho boli tak, jineho zas onak. Akorat ve slipech se muze dost zaparovat, ne?
To by mely spis psat muzi, co je pro ne prijemnejsi.
Jinak me osobne se libi hezke slipy (ne od rakosniku, kde trci porad nekde nite), trenky se mi zdaji dedkovske. Ale to je asi vec nazoru, protoze v nich chodil deda. A tenkrat mi bylo neprijemne, ze mu byl obcas videt ud. Stydela jsem se

reagovat 7.4.2003 14:23 - Honza z Brna (22)

Boxerky se nazývají též trenkoslipy, jsou to vlastně trenky s nohavičkou, nejsou tak těsné jako slipy, ale ne zas tak volné jako trenky, "drží to co mají tak aby to nikde neviselo..." :-)

reagovat 7.4.2003 20:30 - Adéla

Zdravím všechny diskutující. Mně se rozhodně nejvíc líbí boxerky. :-) Slipy se mi vyloženě nelíbí a dědkovský trencle mě taky úplně neberou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2017 07:01 - Pavel

On nechce nic řešit - on (a dost možná spíš ona) chce propagovat svůj nebo klientův eshop...

reagovat 22.3.2017 08:40 - Michal

Mě není jedno co mám za spodní prádlo.kvalitni pohodlné, pěkný,střih a druh je volba každýho..

reagovat 22.3.2017 15:29 - Tomáš

On nechce nic řešit - on (a...

Jako Elko má krásné dámské prádlo to ano ale k čemu mi jsou krásné trenky když je nemám v plánu nikomu ukazovat.

reagovat 22.3.2017 16:29 - Steve

:-) no právě ...

reagovat 7.1.2018 15:56 - Hanička

Jaké barvy , vzory se teď nosí na boxerkách? se školou ted bude chodit na plavání tak nechci aby se mu kluci v převlíkárnách smáli že je nemoderní.
Děkuji za odpověď.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *