Trapas - počůrání smíchy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2008 18:53 - Adéla

Chtěla jsem se zeptat, zda se může zdravému člověku stát, že se počůrá smíchy. Mně se to stalo nedávno, jeli jsme cestou z hospody, docela se mi už chtělo a kámoška mě tak rozesmála, že jsem začala učůrávat. Skřížila jsem nohy a chytla se za rozkrok, ale jako by mně přestaly fungovat svěrače, stejně to nepomohlo. Ptala jsem jsem se jedný kamarádky, která měla podobné problémy. Údajně když se zdravé ženě chce hodně močit a zatlačí rukou na měchýř, měla by to udržet i s rozkročenýma nohama. Pokud hrozí protržení měchýře velkým tlakem, zaregistrují to recptory v jeho stěně a dojde k jeho stažení a zároveň k úplnému otevření svěrače, což se projeví jako krátké, ale silné učůrnutí. Když to udělám já, tak dřív než dojde ke stažení měchýře, přestane to svěrač snášet a prostě to začne ze mě pomalu téct. Dříve jsem takové problémy neměla, asi před třemi roky jsem potřebovala šíleně na záchod a přítel mě začal lechtat a tehdy jsem sice cítila, že to každou chvíli pustím, ale nakonec jsem to vydržela. Tehdy jsem potřeboavala ale fakt ukrutně. Díky moc za rady, strašně se stydím.

reagovat 8.9.2008 20:45 - Kamil

Smíchy se počůrat může podle mě každý. Sám jsem k němu neměl daleko, ale vždy, kdy už jsem cítil, že by mohlo být zle, povedlo se mi smích zastavit a svěrač opět začal fungovat.

reagovat 8.9.2008 20:56 - Bára

Mě se to stalo taky, bylo mi asi 15, chtělo se mi tak středně, domů bych to v pohodě vydržela, ale šli jsme ze školy s kamarádkou a ta mě rozesmála tak strašně, že svěrač prostě povolil. Díkybohu byla pořádná zima a já jsem byla navlečená, oblečení polomokré od sněhu - nic nebylo vidět a tak se trapas nekonal, jen to bylo dost nepřijemné.

Smích prostě uvolňuje, ale občas na nesprávných místech :-)

reagovat 9.9.2008 15:36 - Kristýna

Zatlačením na plný měchýř, lechtáním, smíchy by u zdravé ženy nemělo dojít k úniku moči. Mám to vyzkoušeno. Trénuju svěrače tak, že nečůrám v kuse, ale učůrávám po troškách. Sice to trvá déle, ale vytrénované svěrače mě už několikrát zachránily od nehody.

reagovat 10.9.2008 19:45 - Klára

Hm, tak asi zdravá nejsem:-( Nedávno jsem se strašně rozesmála a trošku jsem si cmrndla. Naštěstí jsem měla sukni a stála jsem, tak z toho byly jen mokré kalhotky a ty nejsou vidět.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2014 16:35 - Pěťa

Je to už dávno. V dětství, před 40. lety jsem zažil v deseti letech počůrání ze zlechtání. Neměl jsem úbor na tělocvik a do tělocvičny jsem šel v bačkorách na boso, v trenkách a v košili. Svetr, kalhoty a podkolenky jsem si sundal v šatně. Při nástupu mě učitelka seřvala – musel jsem vystoupit z řady, okamžitě si zout bačkory a bosý je odnést do kouta. Tam pak musela dolů i ta košile. A já jsem zůstal jen v trenkách a bosky. Ťapkal jsem na svoje místo, poslední v řadě kluků. Byl jsem nejmenší a nejdrobnější. Našlapoval jsem jako na jehlách. Děti se mi smály, že jsem citlivka a začaly se ozývat hlasy, že bych potřeboval dostat zabrat… To se konalo po tělocviku. Když jsme skončili, tak jsem si při odchodu z tělocvičny zase obul bačkory a navlékl si košili. Do šatny jsem nedošel. Učitelka nás nechala jít chodbou už samotné a odešla. Jen zmizela, tak se na mě vrhla celá třída. Vzápětí jsem ležel na zemi. Rychle mi vyzuli bačkory, stáhli ze mě košili a dokonce i trenky. A pak mě zlechtali, nahého a bosého až mě ulechtali do počůrání. Lechtali mě kluci i holky, na mé hebké holé kůži nebylo jediné místečko, které by pořádně nepošimrali. Nejvíc to odnesly moje bosé nohy – na patách, na chodidlech. Bylo to celé hrozně rychlé. Jak mě popadly, tak jsem byl úplně bosý a nahý snad během několika vteřin. Celý rudý jsem vřískal a smál se A během dvou minut jsem byl tak celý vylechtaný až jsem pustil moč. Hanbou jsem pak brečel a chtěl se propadnout do země…

reagovat 13.2.2017 21:03 - Nela

Chtěla jsem se zeptat, zda...

Áďo, mělas to celý pustit a řidič by vás už nikdy nevzal

reagovat 18.2.2017 09:29 - Milla

...

Vážně hrozný no měla bych se představit jmenuji se Milla Tranová a je mi 25let jsem tu nová a to co se vám stalo to bylo hrozný

reagovat 3.9.2017 16:06 - Rudolf Wysocky

no ja sem se taky v 10 letech pocural protoze jsem se hrozne smal a smal no a najednou se mi to povolilo

reagovat 10.9.2017 12:15 - Pavla

Ve 14 a 15 jsem měla s pripocuravanim smichy docela problém.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *