Trapas - počůrání smíchy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2008 18:53 - Adéla

Chtěla jsem se zeptat, zda se může zdravému člověku stát, že se počůrá smíchy. Mně se to stalo nedávno, jeli jsme cestou z hospody, docela se mi už chtělo a kámoška mě tak rozesmála, že jsem začala učůrávat. Skřížila jsem nohy a chytla se za rozkrok, ale jako by mně přestaly fungovat svěrače, stejně to nepomohlo. Ptala jsem jsem se jedný kamarádky, která měla podobné problémy. Údajně když se zdravé ženě chce hodně močit a zatlačí rukou na měchýř, měla by to udržet i s rozkročenýma nohama. Pokud hrozí protržení měchýře velkým tlakem, zaregistrují to recptory v jeho stěně a dojde k jeho stažení a zároveň k úplnému otevření svěrače, což se projeví jako krátké, ale silné učůrnutí. Když to udělám já, tak dřív než dojde ke stažení měchýře, přestane to svěrač snášet a prostě to začne ze mě pomalu téct. Dříve jsem takové problémy neměla, asi před třemi roky jsem potřebovala šíleně na záchod a přítel mě začal lechtat a tehdy jsem sice cítila, že to každou chvíli pustím, ale nakonec jsem to vydržela. Tehdy jsem potřeboavala ale fakt ukrutně. Díky moc za rady, strašně se stydím.

reagovat 8.9.2008 20:45 - Kamil

Smíchy se počůrat může podle mě každý. Sám jsem k němu neměl daleko, ale vždy, kdy už jsem cítil, že by mohlo být zle, povedlo se mi smích zastavit a svěrač opět začal fungovat.

reagovat 8.9.2008 20:56 - Bára

Mě se to stalo taky, bylo mi asi 15, chtělo se mi tak středně, domů bych to v pohodě vydržela, ale šli jsme ze školy s kamarádkou a ta mě rozesmála tak strašně, že svěrač prostě povolil. Díkybohu byla pořádná zima a já jsem byla navlečená, oblečení polomokré od sněhu - nic nebylo vidět a tak se trapas nekonal, jen to bylo dost nepřijemné.

Smích prostě uvolňuje, ale občas na nesprávných místech :-)

reagovat 9.9.2008 15:36 - Kristýna

Zatlačením na plný měchýř, lechtáním, smíchy by u zdravé ženy nemělo dojít k úniku moči. Mám to vyzkoušeno. Trénuju svěrače tak, že nečůrám v kuse, ale učůrávám po troškách. Sice to trvá déle, ale vytrénované svěrače mě už několikrát zachránily od nehody.

reagovat 10.9.2008 19:45 - Klára

Hm, tak asi zdravá nejsem:-( Nedávno jsem se strašně rozesmála a trošku jsem si cmrndla. Naštěstí jsem měla sukni a stála jsem, tak z toho byly jen mokré kalhotky a ty nejsou vidět.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.9.2017 16:06 - Rudolf Wysocky

no ja sem se taky v 10 letech pocural protoze jsem se hrozne smal a smal no a najednou se mi to povolilo

reagovat 10.9.2017 12:15 - Pavla

Ve 14 a 15 jsem měla s pripocuravanim smichy docela problém.

reagovat 26.5.2018 07:29 - Patrick

Ve 14 a 15 jsem měla s...

Včera jsme blbli s přítelkyní Lehtal jsem ji na nohou ona :ať toho nechám že se pocura já jsem si myslel že si dělá srandu, ale ona si fakt umrndla

reagovat 2.7.2018 15:06 - Káťa

Stalo se mi to ve 20, měli jsme sraz ze základky a byla sranda, hodně jsme se nasmáli a při jednom pořádném výbuchu smíchu jsem cítila, že mám problém, normálně jsem si pořádně ucvrnkla do kalhot, nikdy dřív se mi to nestalo. Hned mě smích přešel a nevěděla jsem, co dělat. Moje reakce musela být nápadná, protože kamarádka se mě hned zeptala, jestli mi něco není. Styděla jsem se, ale naznačila jsem jí, že jsem to trochu nestihla. K mojí smůle to dlouho nezůstalo tajemstvím a kamarádka to přede všemi provalila. Takže ostuda až na půdu.

reagovat 2.7.2018 16:20 - Miki v plenkach

ano Vy vsichni se tem co musi nosit pliny posmivate, ale jsou chvile, kdybyste za to mit pliny na sobe daly milion, pro odvraceni ostudy. A to se muze stat doma i na verejnosti-tim hur. Ja mam na sobe pliny a gumove kalhotky predevsim preventivne, protoze se pocuram tak 1-2x za mesic a to vetsinou pres den. Ale davam si ten zabal ina noc-preventivne, vlastne i pres den mam pliny pro jistotu.Ale i kdyz je mam na sobe, tak se chovam, jakobych je na sobe nemel a snazim se uniku moci zabranit. Az kdyz to nejde a nemohu ten tlak vice vydrzet, tak se teprve potom pocuram do plen. Ale je to bez ostudy a bez mokrych kalhot. Co nejdrive si dam suche pliny misto tech pocuranych a jsem zas v pohode.Ale mladsi sestrenici jsem rad simral az se z toho pripocurala a moje teta ji pak davala pliny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *