Transplantace vlasů

Archiv příspěvků

reagovat 16.7.2014 01:22 - pavel

neomezený počet štěpů 3500 Euro !

http://www.fuetr.com/

reagovat 9.12.2014 08:57 - opdoved

mily, sikovny a kompetenty tim Dr. Heinricha poskituje terapii vlasu z vlastimy kmenovimy bunkamy z vlastniho tuku. Kmenove bunky podpori rast vlasu, lebo se rozmnozi. Zakrok muzete podstoupit ambulantne

reagovat 2.2.2015 17:19 - Doktor

Milé děti, jestli věříte v turecký zázrak jménem photoshop, jeďte do Turecka. My vás pak v českých nemocnicích budeme léčit ze žloutenky a rozličných infekcí (nejčastěji kožních).
Váš kožní doktor

Solgar 7

reagovat 31.8.2015 10:53 - Eliska34

Samozřejmě, bude zde trvající cestička vlasy, ale více vlasů bude tvých.

Po porodu mi začaly řídnout vlasy. Předtím, vždycky jsem měla husté vlasy, blonďato-hnědé, vlnité. Mohla bych psát, že v těchto časech peníze nejsou problém, ale to není hlavní úhel pohledu. Mám jen jednu hlavu a chci nejlepší výsledky. Hledala jsem na spoustu fórech, četla jsem četné komenty předtím, než jsem se rozhodla. Chvíli mi to trvalo, než mi všechny ty informace dávaly smysl a mohla jsem se rozhodnout, kam jít. Není to o tom, které klinika je nejkrásnější, spíše na které mi podali nejpřesnější a nejkomplexnější informace. Mám 34 let a už nemůžu být snílek. Nakonec můj výběr padl na PHAEYDE Kliniku. Na zadní straně mi vyzerauli vlasy v oblasti 15 cm, které jsem prohnul zahalit vlasy již po pěti dnech procedury, šála a šátek byli mými dobrými přáteli během těchto dní. Procedura Travalo od 8 rána do 7 večer, která mohla postupovat rychleji, pokud bych si dala odstřihnout i vlasy vpředu. Tímto způsobem byla transplantace provedena do dlouhých vlasů. Neřekla bych, že to bylo bolestivé, ale samozřejmě, záleží na osobě: Měla jsem už lepší dny. Do přední a střední části skalpu bylo transplantovaných 3000 kusů vlasů. Teoreticky to mohlo být ještě víc, ale musely by být ostrhané další části a tak jsem řekla, že nejprve se podíváme na toto. Nemyslím si, že budu potřebovat další procedury, protože hustota je pro mě dostatečné, mám ráda pevnost. Možná, na pohled druhých nejsem krásnější, ale v hloubi mé duše jsem mnohem šťastnější, stala jsem se mnohem sebevědomější ženou. Mohu to jen doporučit všem ženám.

reagovat 5.10.2015 01:07 - alex

Samozřejmě, bude zde...

kde se nachazi PHAEYDE Klinika

reagovat 24.4.2016 19:34 - petr

Hlavně nekupujte m inoxidil,jedna velká zlodéjina.

reagovat 3.10.2016 16:41 - Petra

Ja byla na aplikaci tech kmenovych bunek do vlasu v medikhausu a jsem spokojena velmi jiz jsem tam donutila jit i manzela, jelikoz kstice uz take neni to co byvala. :D

reagovat 3.10.2016 20:00 - Petrooooo !!!

Ja byla na aplikaci tech...

Prosím, kolik to stojí a v jakém rozsahu asi ti vlasy chyběly?
Moc to potřebuju vědět, kliniku si najdu.
Díky,
Bára

reagovat 21.1.2017 15:48 - Marcela Duzdova

Chtěla bych nastrelit vlasy ve předu mám málo chcise zeptat kolik to stojí a kdeto dělají jsem z chebu děkuji

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *