Transplantace vlasů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2001 16:56 - Irma

Jsem žena a je mi 36 let. Mám strašně málo vlasů, prosvítá mi temeno. je to geneticky podmíněné, máma je to samé. Kožaři mi nepomohli, jsem vpodstatě zdravá. Tak mě napadlo toto radikální řešení. Přece jen mi to na sebevědomí nepřidává. Máte někdo s tímto zákrokem zkušenosti? Vyplatí se to? Nebyde to později jěště horší nebo s trvalými následky? A na kterou kliniku se obrátit - kde budou nejserióznější? Nebo existuje ještě jiná možnost? Díky za rady. Irma.

reagovat 20.7.2001 06:17 - Petr

Existuje vůbec někdo,kdo podspoupil transplantaci vlasů??? Již dlouho o tomto zákroku uvažuji.

reagovat 28.1.2004 22:54 - webmaster

Předmět: Transplantace vlasů Autor: Petr Datum: 28.1. 2004 15:17:31

Prosím o informace ohledně transplantaci vlasů.Rád bych znal názor a případně zkušenosti kolem tohoto zákroku.Způsob provedení zákroku znám, ale zajíma mě názor lidí,kteří to podstoupily.
Předmět: Transplantace vlasů Autor: Tomas Datum: 28.1. 2004 15:23:22

A třeba na kolik to vyjde finančně?

reagovat 29.1.2004 19:21 - Luboš

Můj taťka tuto operaci podtoupil asi před 10 lety,tehdy ho stála 10 000,- a dělali mu to v Brně.
Vlasy mu odebrali ze zátylku hlavy,pak je naporcovali na kousky (každý kousek měl asi 3-5 vlasů) a nastřelili do připravených dírek.Vlasy na hlavě sice má,ale mě se to osobně moc nelíbí.
Jde vidět,že to jsou vlasy nastřelené.

reagovat 29.1.2004 20:57 - Tomas

Existují různé metody nastřelení.Myslím,že podstoupil tu z těch starších,kdy je více poznat,že vlasy jsou nastřelené.Nikoho jsem osobně neviděl s nastřelenými vlasy,ale určitě lepší než nějaká pleš,ne?:)A ta cena asi bude mnohokrát vyšší,tipuju.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2015 01:07 - alex

Samozřejmě, bude zde...

kde se nachazi PHAEYDE Klinika

reagovat 24.4.2016 19:34 - petr

Hlavně nekupujte m inoxidil,jedna velká zlodéjina.

reagovat 3.10.2016 16:41 - Petra

Ja byla na aplikaci tech kmenovych bunek do vlasu v medikhausu a jsem spokojena velmi jiz jsem tam donutila jit i manzela, jelikoz kstice uz take neni to co byvala. :D

reagovat 3.10.2016 20:00 - Petrooooo !!!

Ja byla na aplikaci tech...

Prosím, kolik to stojí a v jakém rozsahu asi ti vlasy chyběly?
Moc to potřebuju vědět, kliniku si najdu.
Díky,
Bára

reagovat 21.1.2017 15:48 - Marcela Duzdova

Chtěla bych nastrelit vlasy ve předu mám málo chcise zeptat kolik to stojí a kdeto dělají jsem z chebu děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *