Transplantace střevní mikroflóry

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.6.2014 22:28 - Nika

Zdravím, všechny, chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu.

Trpím chronickou boreliózou a chtěla bych tímto najít dárkyni - přirozeně zdravou mladou ženu nebo dívku s výbornou imunitou, (tzv. dobrý kořínek), z Jihomoravského kraje, která by se chtěla podělit o své zdraví.

můj e-mail je K.Mala72(zav)seznam.cz


reagovat 3.7.2014 18:53 - Lorenzová Jaroslava

Nevím jaké jsou výsledky TSM v případě boreliózy, ale mně tahle metoda pomohla uzdravit z chronické kandidózy, která mě trápila 10 let. Zkoušel jsem všechno možné, hladovění, bezsacharidovou dietu, nystatin, flukonazol, ale po krátkém zlepšení se candida vždy vrátila. Teprve po transplantaci střevní mikroflóry jsem se z kandidózy vyléčil natrvalo, jsem zdravý už 3 roky.

reagovat 3.7.2014 20:25 - Jitka

Nevím jaké jsou výsledky...

Nevim co jsi, pises jak muz ale mas zensky nick.
Jak se ta TSM provadi?

reagovat 5.7.2014 10:53 - Nika

Já mám asi i kandidu, už jsem držela ketogenní dietu 7 týdnů, ale mám ji zase. Neustále mě bolí v krku.

Vím, že je nutné to opakovat, ale co by člověk pro zdraví neudělal. Prý v případě nouze není nutné, aby transplantát byl od stejného pohlaví, čili v mém případě od ženy. Tak snad se časem někdo najde.

reagovat 17.7.2014 16:48 - narozen1981@email.cz

Hledám zdravého dárce nebo dárkyni pro nenáročnou metodu transplantace střevní mikroflóry, která by proběhla ve fakultní nemocnici Ostrava. Trpím revmatoidní artritidou a tahle metoda je v případě této nemoci velmi nadějná, znám ze zahraničím již několik lidí, kteří se díky ní vyléčili. Požaduji výborný zdravotní stav a za pomoc nabízím 10 000 Kč za každý zákrok. V případě revmatoidní artritidy je potřeba zákrok 4 x opakovat, tedy celkem dárci zaplatím 40 000 Kč. Předem mnohokrát děkuji za pomoc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2018 18:09 - Lenka

V Německu prodavají Mutaflor, což je alternativa fekální transplantace, ale když budete mít jídlo postříkané jedovatými pesticidy a otrávenou vodu, tak vám to nemůže pomoct.

reagovat 4.8.2018 17:37 - Jurdaska

V Německu prodavají...

Mutaflor je jen jeden kmen bakterie, ale střevní mikroflóra tlustého střeva má kmenů minimálně 500 druhů!!!!!!!

reagovat 4.9.2018 10:14 - Minářová

Sháním mikroflóru od těhotné ženy, jelikož mikroflóra těhotných žen obsahuje některé unikátní kmeny bakterií, které já nutně potřebuji na svoji léčbu. Nabízím těhotné ženě za její mikroflóru 50 000 Kč, jedná se opravdu jen o jedno jediné dárcovství. Přijedu s asistentkou kamkoliv, můžeme to bez problému udělat u vás doma v koupelně, veškerou techniku asistentka přiveze, o nic nes musíte starat, během hodinky bude vše hotové.

kahrer@seznam.cz

reagovat 22.9.2018 19:38 - Lucie 336

Hledám dárkyni nebo dárce, který snadno přibírá. Potřebuji nabrat váhu, trpím podvýživou. Pokud je tu někdo, kdo má střevní bakterie umožňující dobře nabírat tělesný tuk, napište mi na: Lucka.em6@centrum.cz
Za jednu transplantaci dám 30 tisícovek, potřebuji tři transplantace, takže dohromady za všechny tři dám 90 tisícovek. Prosím, ozvěte se někdo. Děkuji

reagovat 25.9.2018 19:13 - Netis sídl

Hledám dárkyni nebo dárce,...

TSM se většinou používá na hubnutí, ale na přibrání by to mělo jít asi taky, pokud budete mít správnou dárkyni s těmi vhodnými bakteriemi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *