Transplantace střevní mikroflóry

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.6.2014 22:28 - Nika

Zdravím, všechny, chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu.

Trpím chronickou boreliózou a chtěla bych tímto najít dárkyni - přirozeně zdravou mladou ženu nebo dívku s výbornou imunitou, (tzv. dobrý kořínek), z Jihomoravského kraje, která by se chtěla podělit o své zdraví.

můj e-mail je K.Mala72(zav)seznam.cz


reagovat 3.7.2014 18:53 - Lorenzová Jaroslava

Nevím jaké jsou výsledky TSM v případě boreliózy, ale mně tahle metoda pomohla uzdravit z chronické kandidózy, která mě trápila 10 let. Zkoušel jsem všechno možné, hladovění, bezsacharidovou dietu, nystatin, flukonazol, ale po krátkém zlepšení se candida vždy vrátila. Teprve po transplantaci střevní mikroflóry jsem se z kandidózy vyléčil natrvalo, jsem zdravý už 3 roky.

reagovat 3.7.2014 20:25 - Jitka

Nevím jaké jsou výsledky...

Nevim co jsi, pises jak muz ale mas zensky nick.
Jak se ta TSM provadi?

reagovat 5.7.2014 10:53 - Nika

Já mám asi i kandidu, už jsem držela ketogenní dietu 7 týdnů, ale mám ji zase. Neustále mě bolí v krku.

Vím, že je nutné to opakovat, ale co by člověk pro zdraví neudělal. Prý v případě nouze není nutné, aby transplantát byl od stejného pohlaví, čili v mém případě od ženy. Tak snad se časem někdo najde.

reagovat 17.7.2014 16:48 - narozen1981@email.cz

Hledám zdravého dárce nebo dárkyni pro nenáročnou metodu transplantace střevní mikroflóry, která by proběhla ve fakultní nemocnici Ostrava. Trpím revmatoidní artritidou a tahle metoda je v případě této nemoci velmi nadějná, znám ze zahraničím již několik lidí, kteří se díky ní vyléčili. Požaduji výborný zdravotní stav a za pomoc nabízím 10 000 Kč za každý zákrok. V případě revmatoidní artritidy je potřeba zákrok 4 x opakovat, tedy celkem dárci zaplatím 40 000 Kč. Předem mnohokrát děkuji za pomoc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2018 21:02 - Karolína Zelená

Je tu někdo , kdo podsotupil...

Terezo, já jsem kvůli parkinsonovi vyzkoušela domácí trasplantaci, celkem se to opakovalo 6x a zabralo to. Před tím jsem měla třes pravé ruky, ale zmizelo to.

reagovat 18.6.2018 17:23 - Karel Vaníček

Mně TSM mohla opravdu moc! Trápila mě dlouhé roky Crohnova choroba a atopický ekzém a obou problémů jsem se zbavil transplantací stolice. Byla to sice dost drahá sranda, protože jsem si to nechal dělat na soukromé klinice v Bratislavě a zaplatil jsme si tři zákroky, ale určitě nelituji. Stále mě to sice jako nové auto nižší třídy, ale na druhou stranu, zdraví je to nejdůležitější, co člověk má.

reagovat 22.6.2018 09:16 - Avi S.

Mě transplantace dokázala uzdravit z boreliózy.

reagovat 23.6.2018 12:02 - Michal

Mě transplantace dokázala...

A kde a jak si ji a kolikrát podstoupil?

reagovat 13.7.2018 12:26 - Kell

TSM účinkuje dobře, ale je potřeba to několikrát zopakovat. Mně to pomohlo až po osmé aplikaci.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *