Transplantace střevní mikroflóry

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.6.2014 22:28 - Nika

Zdravím, všechny, chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu.

Trpím chronickou boreliózou a chtěla bych tímto najít dárkyni - přirozeně zdravou mladou ženu nebo dívku s výbornou imunitou, (tzv. dobrý kořínek), z Jihomoravského kraje, která by se chtěla podělit o své zdraví.

můj e-mail je K.Mala72(zav)seznam.cz


reagovat 3.7.2014 18:53 - Lorenzová Jaroslava

Nevím jaké jsou výsledky TSM v případě boreliózy, ale mně tahle metoda pomohla uzdravit z chronické kandidózy, která mě trápila 10 let. Zkoušel jsem všechno možné, hladovění, bezsacharidovou dietu, nystatin, flukonazol, ale po krátkém zlepšení se candida vždy vrátila. Teprve po transplantaci střevní mikroflóry jsem se z kandidózy vyléčil natrvalo, jsem zdravý už 3 roky.

reagovat 3.7.2014 20:25 - Jitka

Nevím jaké jsou výsledky...

Nevim co jsi, pises jak muz ale mas zensky nick.
Jak se ta TSM provadi?

reagovat 5.7.2014 10:53 - Nika

Já mám asi i kandidu, už jsem držela ketogenní dietu 7 týdnů, ale mám ji zase. Neustále mě bolí v krku.

Vím, že je nutné to opakovat, ale co by člověk pro zdraví neudělal. Prý v případě nouze není nutné, aby transplantát byl od stejného pohlaví, čili v mém případě od ženy. Tak snad se časem někdo najde.

reagovat 17.7.2014 16:48 - narozen1981@email.cz

Hledám zdravého dárce nebo dárkyni pro nenáročnou metodu transplantace střevní mikroflóry, která by proběhla ve fakultní nemocnici Ostrava. Trpím revmatoidní artritidou a tahle metoda je v případě této nemoci velmi nadějná, znám ze zahraničím již několik lidí, kteří se díky ní vyléčili. Požaduji výborný zdravotní stav a za pomoc nabízím 10 000 Kč za každý zákrok. V případě revmatoidní artritidy je potřeba zákrok 4 x opakovat, tedy celkem dárci zaplatím 40 000 Kč. Předem mnohokrát děkuji za pomoc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2018 22:00 - pravda o mutafloru

Jo, přípravek Mutaflor má letitou historii-bral i Hitler na nadýmaní a ekzémy.. Mutaflor je vyrobený ze střevních bakterií jednoho vojáka z první světové války. Musí být skladovan v lednici (mutaflor, ne voják, ani hitler)

reagovat 18.1.2018 12:12 - Josef

To je divný, jestli je to tak starý, jak tam můžou psát že se nesmí GMO a rondapem postříkaná úroda, vždyť to tehdy ješte vůbec nebylo.

reagovat 18.1.2018 12:17 - Jana

To je divný, jestli je to...

Ale teď to je, tak to tam teď píšou.

reagovat 19.1.2018 05:50 - Radek

Máte někdo nějaké informace, jak to je doopravdy s tím rondapem? Vždyť tím stříkají všechnu pšenici, kukuřici, řepku, soju a další potraviny. A jestli to zlikviduje střevní osazení, tak to zlikviduje imunitu a vstřebávání živin.
A poslední roky mají všichni kolem problémy s trávením. Děti pořád bolely bříška a my s manželkou jsme také měli problémy s trávicím traktem, které ale přestaly na dovolené v Rakousku. Takže teď jezdíme nakupovat jídlo do Německa, kde mám sestru a nebo nám jídlo vozí ona, když jede na návštěvu. Děti měly nesnášenlivost mléka, lepku, či spíše pšenice vůbec a řepkového oleje, který jim okamžitě udělal strašný kašel a astma. S vybranými německými potravinami nemáme problémy, ale stačí, aby děti dostali od babičky rohlík a měsíc je bolí bříška. V česku prodávané probiotika jim nepomáhají, zase jen Německé. Soused je myslivec a stěžoval si, jak jim v revíru pochcípaly srnky, protože se půlka napásla na poli a otrávená pak umřela a tu druhou půlku zabili lidi, kteří jim v dobré výře nosili pečivo na krmení.Nerozumím tomu, protože informace jsou zcela protichůdné.

reagovat 19.1.2018 09:06 - M.

Máte někdo nějaké...

Jak je to doopravdy se asi nedozvime od zadnych autorit, protoze vyzkumy jsou opravdu protichudne - viz. wikipedia:

Další vědecká studie otištěná v roce 2013 popisuje, že glyfosát blokuje enzym cytochrom P450 (CYP) a tím negativně ovlivňuje střevní mikroflóru, což může údajně vést ke vzniku závažných chronických onemocnění a civilizačních chorob.[8] Článek byl ovšem podroben tvrdé kritice a označen za nekvalitní výzkum.[60

Takže se bude zřejmě čekat, až bude mít čím dál tím více lidí zdravotní problémy...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *