Transplantace střevní mikroflóry

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.6.2014 22:28 - Nika

Zdravím, všechny, chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu.

Trpím chronickou boreliózou a chtěla bych tímto najít dárkyni - přirozeně zdravou mladou ženu nebo dívku s výbornou imunitou, (tzv. dobrý kořínek), z Jihomoravského kraje, která by se chtěla podělit o své zdraví.

můj e-mail je K.Mala72(zav)seznam.cz


reagovat 3.7.2014 18:53 - Lorenzová Jaroslava

Nevím jaké jsou výsledky TSM v případě boreliózy, ale mně tahle metoda pomohla uzdravit z chronické kandidózy, která mě trápila 10 let. Zkoušel jsem všechno možné, hladovění, bezsacharidovou dietu, nystatin, flukonazol, ale po krátkém zlepšení se candida vždy vrátila. Teprve po transplantaci střevní mikroflóry jsem se z kandidózy vyléčil natrvalo, jsem zdravý už 3 roky.

reagovat 3.7.2014 20:25 - Jitka

Nevím jaké jsou výsledky...

Nevim co jsi, pises jak muz ale mas zensky nick.
Jak se ta TSM provadi?

reagovat 5.7.2014 10:53 - Nika

Já mám asi i kandidu, už jsem držela ketogenní dietu 7 týdnů, ale mám ji zase. Neustále mě bolí v krku.

Vím, že je nutné to opakovat, ale co by člověk pro zdraví neudělal. Prý v případě nouze není nutné, aby transplantát byl od stejného pohlaví, čili v mém případě od ženy. Tak snad se časem někdo najde.

reagovat 17.7.2014 16:48 - narozen1981@email.cz

Hledám zdravého dárce nebo dárkyni pro nenáročnou metodu transplantace střevní mikroflóry, která by proběhla ve fakultní nemocnici Ostrava. Trpím revmatoidní artritidou a tahle metoda je v případě této nemoci velmi nadějná, znám ze zahraničím již několik lidí, kteří se díky ní vyléčili. Požaduji výborný zdravotní stav a za pomoc nabízím 10 000 Kč za každý zákrok. V případě revmatoidní artritidy je potřeba zákrok 4 x opakovat, tedy celkem dárci zaplatím 40 000 Kč. Předem mnohokrát děkuji za pomoc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2018 16:01 - Adam

A pak si dejte rohlík z pšenice postříkané glykofosátem, nebo GMO kukuřici či sóju, chemickou směs vydávanou za mléko či cukr. A prospěšné střevní bakterie máte pryč hned.

reagovat 31.3.2018 13:34 - Ozovit

A pak si dejte rohlík z...

To je pravda, vždy je nutné jít po příčině a špatné střevní osídlení vám při špatném stravování s herbicidy a chemickými konzervanty transplantace samozřejmě nevyřeší.

reagovat 19.4.2018 07:31 - Katka

Chtěla jsem se zeptat, za ...

Lei a je to už lepší? Podstoupila si další? A kolik jsi měla l a partner daroval stolici normálně nebo klystýrem?

reagovat 22.4.2018 18:19 - Lei

Tak já, bohužel, zatím žádné zlepšení necítím.
Průjmy, křeče, únava, afty, bolest hlavy, kloubů atd..... všechno stejné jak před tsm.
Je to víc jak 3 týdny od první transplantace, proběhlo jich 9 a kombinovala jsem stolici od přítele a sousedčiných dětí (7 a 10 let). Klystýr bych do nikoho z nich nedostala (to jsou stejně jen nějaké české “zlepšováky”, nikde jinde než tady v cz to takhle nedělají a to mám nastudované fakt kdeco na netu, snad všechny zahraniční příspěvky a zkušenosti lidí z domácích tsm i z klinik od usa až po lidi z Australie).
Nic no, budu pokračovat dál, jím zdravě ( žádný lepek ani cukr), přítel taky, tak třeba to chce čas, uvidím...

reagovat 23.4.2018 14:12 - Katka

Také mám pocit, že klystýr dárci jsem četla jen v ČR. Tak to zkus znovu s partnerem zopakovat. Já jsem po té první sérii teprve 10 dní. To co chci, to zatím ani ťuk zlepšení, ale nehcodila jsem v posledních měsících na toaletu každý den a bez čípků vůbec. Teď jdu každé ráno už 8 dní, takže se něco muselo ujmout:-))) Věřím, že to zabere.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *