Toxoplazmoza

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2001 12:18 - ina

Paní doktorko, obracím se na Vás s prosbou o radu... V lednu t.r. jsem po jistých zdravotních patáliích v loňském roce (abort ve 20.týdnu - důvod rozsáhlá infekce placenty) podstoupila podrobné krevní testy. KO v normě, FW mírně zvýšená, ale - co mě děsí jsou tyto tři závěry - nedávná reaktivace inf. EBV - anamnest. titr protilátek C, přítomnost cytomegaloviru (anti CMV KFR titr 16) a toxoplazmoza - v závěru - anamnestický titr protilátek. Je fakt, že můj organismus byl tou dobou dost vyčerpán jak fyzicky, tak psychicky. Toxo se zaléčila atb (žádná nemoc u mě neproběhla, (slyšela jsem také názor, že s ní tělo přišlo pouze do styku a vytvořilo si protilátky)), posiluji imunitní systém životosprávou, sportem, vitamíny ... momentálně se cítím skvěle, ale v hlavě mi to stále pěkně vrtá ... Na kontrolní odběry jdu po půl roce (červenec). Jen se mi nedostalo žádného vysvětlení a závěru ze stran lékaře. Co mě to vlastně komplexně postihlo (a proč? - že by imunitní systém)? Může mít tato "trojkombinace" na svědomí onen potrat? Mohu se dát po této stránce opět do pořádku? A jak? Moc a moc děkuji za odpověď.

reagovat 24.5.2001 22:00 - Monika

Všechny tyto tři nemoci mohou probíhat bez zjevných příznaků, popř. se projevovat nespecificky - únavou, bolstmi kloubů, zvětšením uzlin... Toxoplazmóza často způsobuje neplodnost či potraty. CMV může zase způsobit poškozní plodu. Do pořádku se můžete dát celkovým posilněním imunity - jak píšete: zdravou stravou, vitamíny - antioxidanty - betakarotn, vitamin C, E(ma vliv na plodnost), kyselinou listovou (proti poškození plodu) a dalšími B vitamíny, prostředky na celkové posilnění imunity (Vironal, popř. další prostředky tzv. regenerace v pentagramu a imunostimulační přípravky).

reagovat 28.5.2001 13:14 - ina

Díky za Vaše znalosti! Od zjištění užívám Geriavit (Geriastim), kys. listovou, Ecko, poslední týdny Gynex, Cytovital, Renol, 70% stravy ovoce a zelenina, pitný režim ... uf, totální změna režimu, (sebezapření), ale cítím se fajn. Dřív jsem toto všechno opomíjela. Doufám, že kontrolní testy budou OK . (Jestli to vůbec lze - ještě vyvstává otázka - hodnoty se sníží nebo se testy stanou negativními?)Toxo je mi celkem jasná (syrové maso, tři kočičky doma), EB -jako civilizační virus, ale kde jsem si pořídila CMV?

reagovat 28.5.2001 22:23 - Petra

Vim o svoji EBV + Toxo uz 6 let. Toho prelecena atb - od te doby anamnesticky titr protilatek (mela jsem priznaky - uzlinova forma), EBV - zhorseni vzdycky, kdyz se k tomu prida nejaka infekce, nebo psychicka zatez, zhorsuje se. Zivot s touhle kombinaci - nic moc.

reagovat 11.6.2001 00:47 - Doktorka

CMV se může přenášet vzduchem kapénkovou infekcí, kontaktem, pohlavním stykem nebo z matky na plod.
Viry a bakterie se v organismu uchycují a pomnožují, pokud je v organismu pro ně živná půda, tzn. že organismus je znečištěn a je oslaben imunitní systém. Takže i celostní léčba by měla vést přes pročišťování organismu a posilňování celkové imunity.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.10.2012 19:49 - mája

dobrý den,
chci se zeptat jestli při styku s clovekem nakazeným streptokokem musi vzdy dojit k prenosu...streptokok se projevil az 3 dny po styku

děkuji za odpověď

reagovat 15.10.2013 14:19 - MMS a léčba toxoplazmozy

Dobrý den, pro léčení toxoplazmozy je nejúčinnější MMS . jedna moje příbuzná byla hospitalizována na infekčním odd. na Bulovce, kdy se jí toxoplaz. usadila v oku a v hlavě. Ztráty vidění, výpadky paměti, odchod z práce...a léčení na Bulovce ? Kortikoidy, cytostatika, krvácení do ledvin, bolesti, ztráta váhy, atd...Výsledek ? Nula nula nic... Dívce pomohla nejmenovaná paní doktorka v Praze , když jí nasadila léčbu pomocí MMS v kombinaci s dalšími léky na parazity a viry. Po půl roce je dotyčná bez obtíží a toxoplazmoza zmizela. Jako prevenci bere další mírné dávky MMS. Doporučuji všem tento přípravek. V mém okolí ho bralo a bere více lidí a zbavují se alergií, parazitů a tím pádem i ostatních nemocí. Ve velice rekordně krátké době a téměř bez jakýchkoliv nákladů. Komponenty pro výrobu MMS jsou běžně dostupné. Doporučuji knihy od Jima Humbla, které jsou na internetu ke stažení, či v obchodech k zakoupení. na youtube si zadejte JIm Humble MMS a objevíte spoustu zajímavých přednášek. Jedna proběhla i letos na jaře v Praze. Pro případné dotazy pište na adresu: mms-zpravodaj@seznam.cz S pozdravem Team-MMS

reagovat 6.12.2013 01:41 - Martina

Dobrý den, pro léčení...

Přidávám se, mám s MMS ty nejlepší zkušenosti, už rok jsem po léčbě velmi těžkého onemocnění bez potíží (prý zázračné uzdravení), ale znovu uvažuji, že si dám repete. Přece jen životní prostředí není nic moc a jednou za rok je dobré organismus pročistit od všech hub, plísní, parazitů, virů a bakterií... On se sám sebe znovu zregeneruje, jen mu musíme dát šanci. A pomalu s kapkami, chce to čas a trpělivost.

reagovat 10.10.2014 12:43 - Honza

Přidávám se, mám s MMS ty...

Dobrý den, Martino,

můžete se mi ozvat na e-mail: HonzaH37@seznam.cz Rád bych s Vámi některé věci konzultoval, co se týká MMS. Děkuji.

reagovat 10.10.2014 12:45 - Honza

Vim o svoji EBV + Toxo uz 6...

Zajímejte se o léčbu pomocí přípravku MMS ! Domnívám se, že si s vašimi problémy MMS poradí velice rychle.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *