Torzní pole - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2006 15:11 - emil

Tuto stať si tisknu. Je to teorie , která dává platnost mystice a mystickým prožitkům.Děkuji za uveřejnění.

reagovat 21.4.2007 07:50 - Radek

Naprostý blábol.

reagovat 9.8.2007 16:11 -

neskutečný kecy...

reagovat 9.8.2007 16:26 - Tomík

Když o tom psal Souček tak jsem to bral, dobře, scifi. Ale aby z toho nějaký Blábolil zase dělal univerzální jazyk Vesmíru...No, blbci nevyhynuli:)

reagovat 18.9.2007 18:41 - M

Mene dokonaly jedinci,kteri nestacili pochopit fyziku a pisi na internetu kde se vse toci kolem torznich vln |jinak by nepsali ani carku] ty co to pochopili tituluji blbci zakladem inteligence lrome torznich vln je i slusnost

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.9.2010 17:09 - Peet

Jeden blbec vypustí nějaké...

Ten je blbej, ten to nepochopil, ten je uplne mimo... jo to taky umim, ukazovat prstem a shazovat vsechny kolem sebe abych poukazal na svou "vyjimecnost" jak JA jsem ten kdo tomu neveri narozdil od druhych, jak JA jsem to prokouknul ci jak JA proste vim jak to je ci JA se to ucil ve skole jinak a narozdil od druhcyh jsem tomu rozumel... HMM. Asi je cas se nad sebou zamyslet. Jsme lidske bytosti, vsichni, vsichni jsme na stejne planete a ta planeta neni nevycerpatelna a pri dnesnim sobeckem chovani a poznani ktere nam vnucuji ve skolach jsme to dopracovali pouze tam, kde s kazdym krokem cekaji existencni hrozby. A jakozto lidska bytost necitim potrebu ty druhe shazovat, ale naslouchat jim, protoze HLEDANI je prirozena vlastnost. Snazim se veci pochopit, Fyzika mne bavila ale ani na vysoke mi nikdo nebyl schopen vysvetlit prachobycejny fenomen zvany gravitace. A tak jsem patral dal. Nasel jsem zcela novy svet "esoteriky", "mysticismu", "iracionalna"... a narazil jsem na lidi, kteri se snazi dopatrat k nejakemu zaveru, vzajemnou pomoci, kreativnim a konstruktivnim komunikovanim mezi sebou a to jest dle mne dobra cesta... a kdyz pominu co si mnozi o teto oblasti mysli, tak vas musim upozornit, ze je neuevritelne mnozstvi dolozenych tzv. "nevysvetlitelnych" jevu, ktere se deji dnes a denne po cele nasi planete - jejich existenci nelze poprit, proste se to deje a je nasi volbou, zda se je pokusime pochopit nebo ne... nekdo se snazi... ale fyzika tak jak ji znate tyto jevy vysvetlit nedokaze... cili bud neco je spatne a nebo neco chybi... takze kdo je lhar? Ten kdo hleda a nebo ten kdo se boji zmeny a tudiz siri zarputile tu svou "znamou pravdu vetsiny"? :o))
Kazdy jste vyjimecny, ale ne natolik aby jste si mohli dovolit kohokoliv soudit ci odsoudit...

reagovat 4.9.2010 00:14 - veryna

no, tak uz se nemuzu dockat, kdy se tu bude psat o tom, ze vesmir, zemi a vse dalsi stvoril Buh a nejvic me zajima, kolik lidi se k teto teorii prihlasi, tak jako tady k torznimu poli.. ??

reagovat 17.1.2011 10:59 - dejv

no, tak uz se nemuzu dockat,...

Mám pocit, že spoustu lidí irituje hlavně samotné slovo Bůh. Je stejně dráždivá i teorie, že vědomí, potažmo myšlenka může generovat vznik hmotných částic? Jak vzdálené je potom slovo stvoření?

reagovat 26.2.2011 14:17 - dwqe

zdá se mi nebo bývalá sssr je nepřeberným zdojem všemožných pseudotitulovaných pavědců ala Ignatěnko

reagovat 14.11.2011 20:33 - Co to je torzní pole

Podstatné mi chybí - co to je to torzní pole?
Alespoň jeden odstaveček...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *