Toleruji manželovu milenku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.12.2010 15:48 - Monika

Jsem vdaná 24let a poslední tři roky má manžel přítelkyni. Oznámil mi to hned. Zpočátku po dlouhém váhání jsem na to nakonec přistoupila. Je mi 52let, manžel je o čtyři roky starší a jeho přítelkyni je 23let. Od mých třiceti jsem byla doma, manžel opravdu hodně vydělával a chtěl mě mít jen doma. Teď jsem díky tomu bohužel na manželovi závislá. Vztah mezi námi funguje i sex máme spolu jako dřív, jen manžel tráví pravidelně dvě noci v týdnu u své přítelkyně. Viděla jsem i její fotky, je to velmi atraktivní sexy dívka, proti ní jsem už jen usedlá paní. Nevím, jestli dělám dobře, když to toleruji, ale nedokážu si představit, že bych se rozvedla.

reagovat 21.12.2010 12:12 - Kamila

Nerozváděj se, ale najdi si taky milence a oznam to manželovi. Divila by jsi se, kolik mladých kluků má zájem o ženu kolem 50let.

reagovat 21.12.2010 12:14 - lůca

dobry nazor, to se mi libi, pridavam se... manzel se jeste probere :D

reagovat 21.12.2010 12:14 - lůca

dobry nazor, to se mi libi, pridavam se... manzel se jeste probere :D

reagovat 21.12.2010 13:06 - Šárka

Moniko, radím to samé. Jiank se člověk užírá, věř tomu. Musíš naplnit svůj život. A nejen doma servisem a úklidem, zvlášť, když nechodíš do práce, máš čas i možnosti ... co bych za to dala moci se věnovat sama sobě a v případě, že by ten můj měl takto milenku, ještě bych to pořádně roztočila, i když je mi čtyřicet sedm let.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2010 13:59 - Miranda

Jsem vdaná 24let a poslední...

Moniko, rozhodně se nerozváděj, bylo by ti jen hůř. Myslím, ža ani tvůj manžel něco takového nechce, chce si jen ještě něco užít, a to je v jeho věku normální.
Jestli máš volný přístup ke kontu, utrať tolik peněz, abys už nebyla "usedlá paní", nech si udělat plastiku obličeje, příp. liposukci, nakup nové a odvážné oblečení - a hlavně zatni zuby a usmívej se. Vím, že je to těžké, ale jen tak každého chlapa přelstíš. Utrápené chuděrky nemají u mužů šanci, žena se zasněným výrazem a úsměven na tváři ano.
Hlavu vzhůru, 52 let není tak moc, držím ti palce.

reagovat 29.10.2014 17:07 - luv

Moniko, rozhodně se...

Souhlas :)

reagovat 29.10.2014 19:33 - Klára

Moniko, jsem jen o něco málo mladší než ty. Manžel měl taky pár měsíců bokovku, skončil to, když začala tlačit na pilu. Ale určitě bych se nerozváděla. Ty jsi ta, která mu věnovala svůj život, starala se o něj a se stará o jeho pohodlí a servis i díky tobě je tam kde je profesně. Tys mu dala potřebné zázemí. Proč bys měla doplácet na jeho vrtoch, který stejně jednou skončí? Zvláště když ti neomezuje finance, chová se k tobě slušně a hezky a má tě jistě rád. Jsi jeho opora, jen u ní potřebuje ještě vzrušení a dokázat si jako stárnoucí pán, nač ještě má. Určitě bych vztah nebořila a začala žít na plné obrátky, jak tu bylo psáno shora. Hodně mladých mužů opravdu hledá zralé ženy. Nešetři na parádě, roztoč peníze a nebraň se milostnému dobrodružství až potkáš muže, který ti bude příjemný. Vím, o čem píši, je to dobrý recept. A tohle není konec světa. Ani vašeho vztahu. Skutečné neštěstí vypadá jinak.

reagovat 29.10.2014 22:05 - Eva

Moniko, jsem jen o něco...

Moc hezky napsáno. Mojí tchýni také zahýbal muž a ona byla ráda, že ji neotravuje pořád se sexem, je často pryč a ona má klid. Alespoň tak mi to říkala. Rozvádět se nechtěla, o milence nikdy nemluvila a dožili spolu.

reagovat 7.10.2017 02:00 - milda

Jsem vdaná 24let a poslední...

miluju ženy zájmy mám sport

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *