Tloustnutí při odvykání kouření - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2005 13:52 - Jana

Tloustnutí můžu jen potvrdit. Bohužel přírůstky o kterých píšete, to je krása. Mě se podařilo od típnutí poslední cigarety, tj. za 2 měsíce přibrat
5 kg!
Prosím poraďte někdo CO S TÍM?!

reagovat 28.8.2007 12:35 - Helena

Proti kouření zázračně působí CHAMPIX, ale někteří lékaři ho nepředepisují, protože ho neznají. Nechápu - takže raději kouřit? Jen kvůli nevědomosti lékařů????

reagovat 22.9.2007 00:31 - Kejli

Ja pribral za 2 mesice 10 kilo. Pak jsem zase zacal kourit a uz mam 7 dole

reagovat 22.9.2007 16:52 - Kid Lomihnát

Myslím, že jak člověk začne kouřit, tak už není moc velká šance že dokáže přestat a musí se s tím smířit. Odvykání kouření je hodně těžké a stojí hodně úsilí. Asi by bylo lepší trochu víc úsilí věnovat tomu aby se s kouřením vůbec nezačínalo, pro nekuřáka je nezačít kouřit o dost snažší než pro kuřáka přestat.

reagovat 22.9.2007 19:43 -

Kourila jsem deset let, prestala jsem je to uplne v pohode. Pribrala jsem jenom 3 kg za celou dobu, protoze jsem se neprezirala, a kdyz jsem chtela jist, vypila jsem sklenici vody. To pomohlo dost. Cigarety vubec nechci, mela jsem a mam pevnou vuli a prestala jsem z padnych duvodu. Samozrejme, ze to nebyla sranda, je to velka zmena, nez si nas mozek zvykne na to, ze jisty zvyk uz se neopakuje....kdyz jsem myslela na cigarety,nebo mela pocit, ze si chci zapalit, zacala jsem myslet na neco jineho, nebo jsem neco okamzite zacala delat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.3.2016 11:53 - libor

preju dobry den ja jsem prestal kourit ze dne na den ne pribyram na vaze zacal jsem chodit do fitka a citim se skvele diky bohu neni to tesky prestart jenom to chce prestart se mazlit sam sobje a proste zavrit dvere za tim a tost vjerte mi ze lepsi pocit neni jak nebyt svazan k zavislosti k cigaretam

reagovat 22.3.2016 13:45 - toretro

Ja jsem kouřila 15 let cca 8- 10 /denne. Obecne dost sportuju...a dost se obecně v jídle hlídám. Zacala jsem sportovat jeste vic. Dost me prekvapilo, ze odvykaní slo jednoduse a ani jsem nebyla zrava. ALE během druhého měsíce bez cigaret jsem začala přibírat... tak jsem trochu ubrala na jídle... a pozvolna přibírám dám. Nekouřím pátý měsic a mám 3 kg nahoře a jdem zvedavá, jak se to bude vyvíjet dál. Tak by mě zajímalo, jestli se to někdy zastaví.... popř. kdy. Je to s uplynutým časem lepší? Kdy jste při odvykání přibrali nejvíc? Kdy se to zastavilo? Děkuji za informace.

reagovat 25.3.2016 11:49 - Frank

Dobrý den všem.Kouřil jsem 45 let.Před několika roky se objevil zázračný doktor s akupunkturou proti kouření,zaplatil jsem 1000Kč a od druhého dne jsem kouřil ještě víc než před jeho návštěvou.Nyní je to 5 let co jsem přestal sám od sebe kouřit.Za půl roku jsem přibral 22kg a to mě nastartovalo cukrovku.Sám doktor mě to řekl.To vědět,tak hulím svých 40 kousků dál.Hezký den.

reagovat 25.3.2016 20:22 - rada

Dobrý den všem.Kouřil jsem...

Začni znovu kouřit, až budeš mír rakovinu plic, tak zase shodíš.

reagovat 31.3.2016 09:17 - aaa

Dobrý den, přestala jsem kouřit na začátku roku 2016, tudíž slavím první tři měsíce bez cigarety :) musm říct, že první dva měsíce byly naprosto v pohodě, vše jsem zvládala, jak chuť na cigaretu, tak jídlo v normě. Ale poslední měsíc mám chuť velikou a trpím odpoledním přežíráním, kdy to nejde zastavit a mám pořád chuť na sladké, což jsem nikdy předtím neměla. Pravda je taková, že mám za měsíc nahoře 4 kg a už začínám být nešťastná, protože to je strašně rychlé a jednoduché, ale od dneška to kočíruju, protože takhle to nejde. Kouřit už nechci!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *