Tloustnu a mám zhoršenou náladu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.5.2006 18:31 - medox

Dobrý den mohli byste mi prosím poradit. Před půl rokem jsem začala brát antikoncepci Cilest a stloustla jsem 10kg nyní mi gynekolog ant. vyměnil za Marvelon tloustnutí se už zastavilo, ale ta váha pořád nejde dolů nevíte jestli je to stále tou antikoncepcí? Mám předepsaný také Euthyrox 50mg na štítnou žlázu ale neberu ho protože se bojím že po něm ještě více ztloustnu. Je to tak nebo myslíte že když ho začnu brát tak spíš možná zhubnu?
Také mám poslední dobou hrozně špatnou náladu a nemám ani moc chut na sex bojím se že je to antikoncepcí. Jestli jí budu muset přestat brát jsou i jinné metody ochrany kromě kondomu? Jaké?

reagovat 17.5.2006 14:29 - nikita

ja ted HA prestala brat a zvolila jsem pharmatex-je celkem ucinny. ale neni vubec k sehnani. a zacala jsem hubnout a mizi mi celulitida. HA je neskutecny svinstvo

reagovat 23.5.2006 08:21 - Antilopa

Když jsem začínala v 16 letech brát Yadine, upozornila jsem lékařku, že ztloustnu pomalu jenom tím, že projdu kolem pekařství.Právě po Yadine prý ale některé pacinetky hubnou, tak jsem zadoufala... a houby, za tři měsíce 7 kilo nahoře.Tak jsem si antikoncepci svévolně vysadila.Za půl roku jsem ale musela začít brát HA kvůli cystám a (tentokrát Lindynette 20) a 7 kilo bylo dole během měsíce, ale jenom proto, že se mi chtělo zvracet 24 hodin denně a já jsem potřebovala splnit svoje závazky k božské Thalii,tak jsem nemohla jíst vůbec.Dodnes nevím, jestli to bylo vinou mezi ostatními velice dobře snášeného Lindynettu, nebo stresu který v té době kulminoval.

Navzdory řečem, že po HA přibere 5% uživatelek, je ovšem v mém okolí za výjimku ta, která po nasazení HA nepřibere.

reagovat 23.5.2006 17:11 - Mona

Medox, po Cilestu jsem též tloustla a rovněž měla neustále plačtivé a zkroušené nálady a stavy, menší chuť na sex...ani výměna HA nepomohla...až její úplné vysazení.Ani pak ale váha nešla sama dolů, vše jsem musela zhubnout cvičením,správnou životosprávou, omezením tuků a sladkostí.

reagovat 24.5.2006 12:06 - Katka

Mam taky zkusenosti s Yadine. Nez jsem s ni zacala, moje váha byla 46 kg. Po roce uzivani se ustalila na 52. Coz neni ani problem, protoze jsem byla hodne vychrtla. Trapi me to, ze za ten rok sem jakoby prestala zit. Psychicky je mi strasne spatne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.5.2011 15:49 - mati

Dobrý den chtěla bych se zeptat...různě se tak dívám po internetu..jestli se po antikoncepci tloustne.Po každé vidím úpně jiné odpovědi a chci se tedy zeptat jestli se po ní opravdu kila přibývají..mohla bys te mi prosím poradit po jaké antikoncepci se pokud možno netlousne..Děkujuji.

reagovat 15.6.2011 00:47 - Markéta

Dobrý den chtěla bych se...

Ahoj mati, sama jsem si nechala napsat HA, která bude mít co nejmenší dopad na mé tělo. Bohužel opak je pravdou. HA YAZ, která je doporučována právě na hubnutí (nebo alespoň netloustnutí) mi za rok přidala 10kg se kterými nelze hnout. Myslím si ale, že zkušenosti ostatních jsou k ničemu, protože každé tělo reaguje jinak. Teď už vím, že nejlepší je zeptat se mamky nebo babičky, protože i když doktoři tvrdí, že HA prošla ohromným vývojem, tak výsledky na mém těle byly stejné jako na mé mamce, byť jsem měla jednu z nejdražších a nejlepších antikoncepcí na trhu.

reagovat 3.4.2017 21:46 - I am so fat!!!

https://www.liveleak.com/view?i=365_1481678358

reagovat 3.4.2017 22:04 - Aha

...

ÁÁÁÁÁÁÁ ,iiiii ammmmm soooooooo fáááááát UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

reagovat 5.4.2017 18:12 - Mamma

HA spouští deprese. Tloustnete po ní a pak ještě tloustnete z antidepresiva . Vykašlete se na sex!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *