tipy pro hubnutí - podělte se o zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.9.2007 10:43 - bublinka

Napište co vám pomohlo... nemyslím potravinové doplňky,pro které je třeba sáhnout hluboko do kapsy,ani poučení že energetický výdej musí být větší než příjem,to ví snad každý,kdo chce zhubnout......

Napište co si myslíte a jak působí např.
-zelený čaj
-kopřivový čaj,a jiné na pročištění organismu
-šťáva z citronů
-vlákniny (třeba psyllium)
-čaj z kukuřičných vlásků

Vím,že je tu toho hodně na téma hubnutí,ale jak si to pročítám,všechno se mi to pomotá dohromady a já už nevím co by............:-)

reagovat 24.9.2007 04:14 - Stáňa

Mám letitou zkušenost, která se mi potvrzuje stále znovu. Silné vůle s věkem ubývá. Času, který jsem ochotná věnovat neustálému přemýšlení o tom co smím, co ne, co budu svačit zítra a za týden také ubývá - hlavně té ochoty ubývá. Mám úplně jiné starosti a hubnutí mě nesmí obtěžovat, musí jít samo a nenápadně, jen s mou mírnou podporou. Žádnou z diet nemůže normální(tím myslím průměrně mlsný) člověk držet stále - do smrti si nedám čokoládu=blbost, nedám si řízek, budu snídat naklíčenou pšenici=další blbost,atd.atd. .Už se nevrhám na každou novou radu a nežasnu nad tím, že někdo zhubnul za rok 50 kg. Tělo možná zhublo - a jak se má duše? Nehledě na to,že tělo ztloustlo z nějakého důvodu. Ten důvod je v hlavě a ne v dietě. Takže když už bylo opravdu ouvej, dlouho jsem vybírala a nakonec sáhla po těch potravinových doplňcích.Je tam od všeho něco a dohromady to báječně funguje. A hlavně v klidu.

reagovat 24.9.2007 10:45 - Olga

O jakých potravinových doplňcích je tu řeč?

reagovat 24.9.2007 10:46 - Pavel

No o jakých asi..?...:)))

reagovat 24.9.2007 13:13 - Stáňa

Olgo,je to InPure, Family In a InThermo od firmy Sunkins.Objednávám si to vždy na měsíc na pas.sun"seznam.cz. Jsem moc spokojená a můžu to jen doporučit.Za 3 měsíce se mi rozpustilo 9 kg.

Je to poměrně nové, ale Pavel už to asi zná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2017 20:45 - Tony

prodám SIBUTRAMIN 20mg Blue...

Tachykardii a eklampsii bych úplně nejradši!!!

reagovat 25.3.2017 21:10 - K.

Tachykardii a eklampsii bych...

Mně vyvolal arytmii, s následnou zástavou srdce. Upadla jsem do 20 minutového bezvědomí, naštěstí to bylo v obchodě, takže mě lidi začali oživovat, ale i tak jsem se probrala až v nemocnici.
Jen podotýkám, zástavu jsem měla v obchodě s dárkovým zbožím a dodnes děkuji Bohu, osudu, náhodě?, že jsem zahučela obličejem MEZI skleničky a ne do nich. Jinak bych byla slepá.

Holky nešilte, hubnout se dá zdravě.

reagovat 31.3.2017 15:20 - .

african mango http://tinyurl.com/afrmango

reagovat 16.4.2017 20:14 - Alex

Ježiši, to snad ne toto! :-/

reagovat 20.4.2017 23:01 - majda

mate nekdo tip jak zhubnout stehana a zmirnit celulitidu?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *