tipy pro hubnutí - podělte se o zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.9.2007 10:43 - bublinka

Napište co vám pomohlo... nemyslím potravinové doplňky,pro které je třeba sáhnout hluboko do kapsy,ani poučení že energetický výdej musí být větší než příjem,to ví snad každý,kdo chce zhubnout......

Napište co si myslíte a jak působí např.
-zelený čaj
-kopřivový čaj,a jiné na pročištění organismu
-šťáva z citronů
-vlákniny (třeba psyllium)
-čaj z kukuřičných vlásků

Vím,že je tu toho hodně na téma hubnutí,ale jak si to pročítám,všechno se mi to pomotá dohromady a já už nevím co by............:-)

reagovat 24.9.2007 04:14 - Stáňa

Mám letitou zkušenost, která se mi potvrzuje stále znovu. Silné vůle s věkem ubývá. Času, který jsem ochotná věnovat neustálému přemýšlení o tom co smím, co ne, co budu svačit zítra a za týden také ubývá - hlavně té ochoty ubývá. Mám úplně jiné starosti a hubnutí mě nesmí obtěžovat, musí jít samo a nenápadně, jen s mou mírnou podporou. Žádnou z diet nemůže normální(tím myslím průměrně mlsný) člověk držet stále - do smrti si nedám čokoládu=blbost, nedám si řízek, budu snídat naklíčenou pšenici=další blbost,atd.atd. .Už se nevrhám na každou novou radu a nežasnu nad tím, že někdo zhubnul za rok 50 kg. Tělo možná zhublo - a jak se má duše? Nehledě na to,že tělo ztloustlo z nějakého důvodu. Ten důvod je v hlavě a ne v dietě. Takže když už bylo opravdu ouvej, dlouho jsem vybírala a nakonec sáhla po těch potravinových doplňcích.Je tam od všeho něco a dohromady to báječně funguje. A hlavně v klidu.

reagovat 24.9.2007 10:45 - Olga

O jakých potravinových doplňcích je tu řeč?

reagovat 24.9.2007 10:46 - Pavel

No o jakých asi..?...:)))

reagovat 24.9.2007 13:13 - Stáňa

Olgo,je to InPure, Family In a InThermo od firmy Sunkins.Objednávám si to vždy na měsíc na pas.sun"seznam.cz. Jsem moc spokojená a můžu to jen doporučit.Za 3 měsíce se mi rozpustilo 9 kg.

Je to poměrně nové, ale Pavel už to asi zná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2018 20:48 - Jana

Nic vzit tenisky a jit behat ci cvicit :D a dobre zacit jist

reagovat 23.6.2018 21:19 - Petra

Presne tak, u Tv nikdo nezhubne sama miluji squash a lekce jogy, ale neprehanim to.

reagovat 28.6.2018 20:08 - Vavříková

Dlouhou dobu sem si myslela že zhubnu když toho budu jíst co nejmíň a držet různý diety.. odpírala sem si snad všechno co sem měla kdy ráda a výsledek stál za prdlačku..potom sem se obrátila na svět zdraví a zjistila sem že je to právě o to mít nastavený nějaký pravidelný režim a žádné hladovění.. ale nakonec sem díky nim pár kilo zhubla a ještě pořád hubnu

reagovat 28.6.2018 21:09 - Uf..

Dlouhou dobu sem si myslela...

Zase ten Svět peněz....

reagovat 28.6.2018 21:20 - Vavříková,

Dlouhou dobu sem si myslela...

proč na AZ píšeš jako Brabcová?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *