tipy pro hubnutí - podělte se o zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.9.2007 10:43 - bublinka

Napište co vám pomohlo... nemyslím potravinové doplňky,pro které je třeba sáhnout hluboko do kapsy,ani poučení že energetický výdej musí být větší než příjem,to ví snad každý,kdo chce zhubnout......

Napište co si myslíte a jak působí např.
-zelený čaj
-kopřivový čaj,a jiné na pročištění organismu
-šťáva z citronů
-vlákniny (třeba psyllium)
-čaj z kukuřičných vlásků

Vím,že je tu toho hodně na téma hubnutí,ale jak si to pročítám,všechno se mi to pomotá dohromady a já už nevím co by............:-)

reagovat 24.9.2007 04:14 - Stáňa

Mám letitou zkušenost, která se mi potvrzuje stále znovu. Silné vůle s věkem ubývá. Času, který jsem ochotná věnovat neustálému přemýšlení o tom co smím, co ne, co budu svačit zítra a za týden také ubývá - hlavně té ochoty ubývá. Mám úplně jiné starosti a hubnutí mě nesmí obtěžovat, musí jít samo a nenápadně, jen s mou mírnou podporou. Žádnou z diet nemůže normální(tím myslím průměrně mlsný) člověk držet stále - do smrti si nedám čokoládu=blbost, nedám si řízek, budu snídat naklíčenou pšenici=další blbost,atd.atd. .Už se nevrhám na každou novou radu a nežasnu nad tím, že někdo zhubnul za rok 50 kg. Tělo možná zhublo - a jak se má duše? Nehledě na to,že tělo ztloustlo z nějakého důvodu. Ten důvod je v hlavě a ne v dietě. Takže když už bylo opravdu ouvej, dlouho jsem vybírala a nakonec sáhla po těch potravinových doplňcích.Je tam od všeho něco a dohromady to báječně funguje. A hlavně v klidu.

reagovat 24.9.2007 10:45 - Olga

O jakých potravinových doplňcích je tu řeč?

reagovat 24.9.2007 10:46 - Pavel

No o jakých asi..?...:)))

reagovat 24.9.2007 13:13 - Stáňa

Olgo,je to InPure, Family In a InThermo od firmy Sunkins.Objednávám si to vždy na měsíc na pas.sun"seznam.cz. Jsem moc spokojená a můžu to jen doporučit.Za 3 měsíce se mi rozpustilo 9 kg.

Je to poměrně nové, ale Pavel už to asi zná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2018 12:47 - Jiřina

Po dětech jsem nabrala...

Nikdy bych nedávala peníze do takových reklam, hlavně ve Světě zdraví. Při zvýšeném pohybu a změně jídelníčku, jsem zhubla svépomocí. A jde to!!! A co do jídelníčku patří to se hravě najde na netu a zadarmo!!!

reagovat 30.4.2018 15:49 - Verča

Nikdy bych nedávala peníze...

přesně tak. K výživovému poradci bych nikdy nešla. Známá to zkusila, dala do toho tisíce, poradce jí pořád cpal nějaké předražené produkty, takže z toho byla naštvaná, návštěvy po pár týdnech utnula a nezhubla vůbec nic. A Svět zdraví musí každého rozumně uvažujícího člověka totálně odpudit už jen tím, jak všude cpe (skrze falešné chvály vymyšlených zákazníků) svou reklamu. Vsadila bych se, že jejich služby jsou placené, je to jen další tahání peněz z kapes zoufalých lidí. Hnus.

reagovat 30.4.2018 17:13 - Heluš,

Po dětech jsem nabrala...

ale ve světě zdraví nepracují odborníci.

reagovat 30.4.2018 21:51 - milena

Ve svete zdravi pracuji lidi co jsou nauceni :D kdyz budes jist normalne a chodit do fitka tak si v klidu :)

reagovat 30.4.2018 21:55 - Lenka

Ve svete zdravi pracuji lidi...

Jo takových naučených lákačů je všude plno. Nikdy bych takovým "naučeným" neplatila. A nevěřila.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *