Tiky v oblasti mužských genitálií

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2009 16:31 - Pavel

Dobrý den,

již nějakou dobu u sebe pozoruji tiky (jemné záškuby) v šourku, respektive v oblasti mezi penisem a konečníkem (přesně to nejsem schopný říct). Objevují se několikrát denně, zpravidla při delším sezení a začíná mi to být poměrně nepříjemné.

Je mi 24 a nemám momentálně partnerku (nicméně vylučuji možnost, že by se jednalo o "sexuální přetlak", od toho si pochopitelně dokážu pomoct). Problém s prostatou mi připadá také nepravděpodobný (s močením nemám žádný problém).

Jediný vliv, jehož souvislost si uvědomuji, je dlouhodobý stres (již delší dobu neúspěšně hledám zaměstnání).

Setkali jste se někdo s podobným problémem / víte, co s tím? Předem díky za odpoveď.

reagovat 17.12.2009 22:30 - Pavel

Dobrý den,

již nějakou...

Ještě bych upřesnil, že se jedná spíše o pocit šimrání (nebo jemného mravenčení) s občasnými výraznějšími "pulsy" a souvislostí se sezením si nejsem příliš jistý (už se mi stalo i v jiných situacích).

reagovat 18.12.2009 18:28 - Petr

Tiky jsou cukani, coz ty zrejme nemas. Nejde o normalni naskakovani husi kuze? Jestli ti to vadi, zmin se o tom lekari pri pristi prohlidce.

reagovat 19.12.2009 20:16 - Pavel

Co jsou tiky, vím. Je to pro popis tohoto problému asi trochu silný (a nepřesný) výraz, ale žádný vhodnější mě nenapadl, protože to opravdu vnímám jako jemné cukání. S husí kůží to nemá nic společného... Je to podobné, jako když na nějakém místě na těle cítíš nepříjemně intenzivně tep vlastního srdce, ale mám pocit, že tady jsou ty pulzy často nepravidelné a je jich víc. Vyskytují se u mě občas i ve formě lehkých svalových záškubů např. ve stehnech...

reagovat 19.12.2009 20:54 - Petr

Tohle nemuze byt nic vaznyho a snad to jednou prejde samo. Jestli ti to hodne vadi, tak zkus toho doktora.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.11.2017 20:16 - Polis

Ahojda, mam to same.... je to k zblazneni.... trva to uz 4 dny.... jsem z toho na prasky.... nevite nekdo, jak se s tim v, poradat?.... dekuji

reagovat 3.12.2017 18:21 - Někdo

Ahojda, mam to same.... je...

tady radil sundat si z něho hodinky. Bohužel to bylo smazáno.

reagovat 8.1.2018 15:51 - Radek

Obléhali jsem spoustu doktorů přes urologii, zimní, hemeroidy, magnetickou rezonanci, spolužák šestery antibiotika na vše možné a jediné co mi pomohlo, zaplatit si fyzioterapeutku. Cvičím už pátý měsíc cviky dole na bedra a kostrč. Potíže ustali a dnes cca po půl roce to zase cuká od rána. Neurolog se domnívá, že je to pudendus nerv, co jde od kostrče. Nicméně to až třetí neurolog. Taky jsem u chyropraktika podstoupil rovnání kostiček přes zadek, to byla momba Teda a mám potíže se sedacim nervem- bolí mě při sezení od zad po nohu. Nicméně hodně mi pomohlo cvičení. Zhubl jsem z nervů 5 kilo a když už si myslím, že to přestalo, tak dnes to jede celý den. Jestli se nezblaznim, tak to bude zázrak. Ale pomohlo mi jen cvičit. Pište sem poznatky všichni, co s tím máte zkušenost a co vám pomohlo. Byl jsem u 12 ti doktorů a chyropraktika. Pomohl mi jen ten a fyzioterapeutka. A stejně to dělá zase

reagovat 8.1.2018 15:53 - Radek

Sorry za chyby.. zaplá T9..už se mi to znova nechce psát..v první větě spousta doktorů, dále rovnání kostrče

reagovat 22.4.2018 20:32 - Vláďa

Mám ten samý problém jen se to objevuje náhodně a myslím si že je to dost spojený s kostrčí. Každopádně na to má asi vliv i délka erekce, přetížení prostaty, protože se to u mě projevuje hlavně po dlouhé noci s přítelkyní.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *