Tibetská mantra vnitřní cesty: Óm mani padmé húm - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.3.2011 23:49 - jura

Procestoval jsem Tibet sem a tam ale mantra na mě působí i teď spíše jako duševní oblbovák.

reagovat 18.3.2011 10:48 - jan-blazej

Jinak hezké čtení, ale s nepochopením mantry. Každé slovo mantry, které se vysloví, má okamžitou odezvu v božské šakti, u každého slova mantry (obecně) to působí jinak, u některého slova to už doslova "zahýbá nebem", tak mohutné jsou síly magnetické šakti. Oproti článku - mantra se naopak musí vyslovovat opakovaně, a to i v případě, že neznáme její překlad. Desetitisíce mikrovýbojů v našem mozku vytváří ze slov mantry jakousi magnetickou síťku s očky příslušných frekvencí. Toto vytváří onen obal, který nám může zlepšovat vnitřní pohodu, ochranu před nižšími vibracemi astrálního světa, ale může i zprostředkovat (je-li dostatečně veliký) i spojení s příslušným mantrickým Božstvem. Jsmeli otevření a čistí, Božstvo si nás (átmá vč. astrálního těla) už samo vytáhne z fyzického těla a po mimořádně krásných prožitcích se vracíme ve stavu zářícího světce. To je pravý význam mantry, samozřejmě, že význam mantry nemůže hodnotit ten, kdo je uzavřený a nic z magnetického vnímání necítí. Více v knížce Realita VESMÍRU (kosmas.cz).

reagovat 18.3.2011 21:20 - pro juru a jan-blazej

Toto jest příklad totálního zblbnutí.

reagovat 19.3.2011 10:37 - jan-blazej

Toto jest příklad...

Blahoslavení chudí duchem. A kráva je fialová, protože je to tak na čokoládě MIlka. Kdo o věcech nemá přímou zkušenost, nechť o nich nepíše a ani nehodnotí.

reagovat 19.3.2011 11:42 - Blažej

Blahoslavení chudí duchem....

Duchem chudí blahoslavení.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2011 18:23 - Klea

Především je nutné se...

Já vždy vnímám CO kdo říká spíš než KDO co říká. Ono někdy ti může rolník říct větší pravdu než věhlasný učitel. když se mi něco líbí a rezonuje to se mnou životní zkušeností, tak to přijmu a když ne, tak ať to říká třeba nějakej osvícenec, tak to neberu. Již tolik slavných lidí, vědátorů a učitelů se mýlilo.

reagovat 23.3.2011 13:36 - Romulus

Žák nikdy nemůže vědět, který učitel má pravdu. Kdyby žák znal pravdu, nebyl by žákem.

reagovat 23.3.2011 15:29 - Jana

Já vždy vnímám CO kdo...

To tak je. Prostsi lide nekdy vsechno vidi pravdiveji nez akademici.
Nam rikal jeden psycholog na VS takovou zivotni pravdu.

" Kdyz prosta zena potrebuje poradit tak jde za lekarem. Kdyz potrebuje poradit lekar tak jde za fararem. Kdyz potrebuje poradit farar jde navstivit pritele filosofa. A kdyz potrebuje poradit filosof jde za prostou zenou."

reagovat 23.5.2011 12:31 - Lukáš

O takové věci se vůbec nezajímám a bral jsem je dost skepticky něco jako moderní víru,trend,modu a to my stačilo k tomu abych tyto informace zcela ignoroval...Až do dnešního rána 23.5.2011...je to až neuvěřitelné. Probudil mě budík - klasika pondělí,říkám si ještě si minutku poležím ,zavřel jsem oči a najednou vedle mě ležel budha...nebyl tak oplácaný,byl snědý a byl oblečený do plátů z hnědé kůže. Řekl my "Nabízím ti pravou mantru"(v tu chvíli jsem ani nevěděl co to znamená mantra....a já se probudil . Jel jsem normálně do práce se slovy "byl to jen sen už blbnu". Mám na pc nastavenou hlavní stranu wikipedii...podívejte se samy jaký obrázek mě čekal ....Znamení ? Neskutečné...Vůbec nic o tomhle učení nevím kdyby měl někdo zájem my trošku třeba přiblížit o co jde ...muj mail LukasPise@seznam.cz

reagovat 26.9.2011 11:40 - XXX

O takové věci se vůbec...

Pozor na tohoto, je to provokatér a na internetu se chová hnusně!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *