TIAPRIDAL

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2003 07:37 - Caroline

Ahojte, berete někdo Tiapridal? Mně ho doktorka předepsala na úzkosti, ale v příbalovém letáku se o tom nic nepíše...
Tiapridal znám z doby, kdy jsem pracovala v hospicu, dávali jsme ho pacientům, aby nebyli zmatení, ale taky se v letáku o tom nic nepíše. Můžete mi odepsat prosím?

reagovat 1.2.2005 23:16 - Vladislav Židek

Já ho už přes rok beru kvůli záchvatům vsteku a pomáhá, jsem klidnější a míň roztěkaný. Psychiatr mi ho předepsal, neboť není návykový či jen minimálně a minimálně utlumuje myšlení a já studuju na vysoké.

reagovat 1.2.2005 23:26 - Vladislav Židek

viz:
http://www.vodopad.cz/l4.htm

reagovat 7.7.2007 10:55 - Aja

Prosím, poradtě někdo. Dostala jsem Tiapridal a potřebovala bych vědět, za jak dlouho dobu může cca začít účinkovat. Myslela jsem, že během několika dnů, ale v letáku píší, že doba léčby je až 2 měsíce. Doufala jsem, že zabere již třeba za pár dní....Máte nebo jste měli vědlejší účinky ? Ty by totiž byly horší, než to, proč lék mám. Uvažuji, zda ho užívat. Děkuji za každou radu.

reagovat 3.1.2008 12:20 - Lenka

Tiapridal,nebo Tiaprid podáváme klientům,kteří trpí demencí,nebo Alzheimerovou chorobou.Nejsem si zcela jista,zdá má tento lék nějaký účinek,protože jeden klient dostal zvýšenou dávku na večer na dvě tablety-účinek je ale nulový.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.11.2017 01:12 - Ládík

Není to stejné, není to...

Rivotril a Tiapridal se používají v psychiatrické léčebně při léčbě závislosti na pervitin.Je to dvacet let ale pamatuji si to dodnes tři rivotrily a tři tiapridaly ráno,po dva odpoledne a znova tři a tři na noc dva měsíce v kuse.ale zabralo to.

reagovat 1.3.2018 22:33 - kasldk

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jaké změny jste pocítili po například dlouhodobém užívaní tiapridalu? Je možné, že tím, že tiapridal tlumí, že tlumí více věcí na které třeba není určený? Mě se po vysazení hrozně zhoršila pleť (akné), mnohem víc mluvím a jsem upovídaná, hrozné menstruační bolesti, které předtím vůbec nebyly, nárůst prsou atd...je možné, že je to tím, že jsem tiapridal brala již od cca druhého stupně ZŠ a nyní mi je 25 let a vysadila jsem jej a dostavily se mi tyto účinky, které jsem předtím neměla, může to s tím nějak souviset? Že by to tlumilo i takovéto věci? Děkuji mnohokrát za reakce a odpovědi.

reagovat 17.3.2018 07:42 - Oskareta je vseznalek

No tak proč mu to dáváš,...

Co si takhle někde sehnat odbornou literaturu a trochu toho načíst???

Co kdyby sis tak něco načetla ty, arogantní krávo. Vývoj mozku není jenom o počtu neuronů.
http://www.capard.cz/?p=121

reagovat 17.3.2018 14:01 - Ala

Tiapridal jsem brala při odvykačce z alkoholu, i potom dost dlouho. Necítila jsem po něm absolutně nic. Ani netlumil, ani nepomáhal s absťákem, spát jsem nemohla a byla nasraná na doktora, že mi aspoň v začátku nedal nějaký benzák, nechal mi to pěkně odtrpět. (Taky před ním všechny varuji.) Proti benzodiazepinům nemá Tiapridal ani procento účinnosti.

reagovat 18.7.2018 21:55 - lukaš

Přesně tak rivač a tiapridal se pouziva na abstinencni priznaky u pervitinu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *