thymunex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2007 08:40 - Vlaďka

Zdravím! Potřebovala bych sehnat nějakou informaci o přírodním léku Thymunex, na léčbu imunodeficitu. Dcera má problémy s chronickým únavovým syndromem a my již vyzkoušeli hodně věcí, většinou jen s přechodnými úspěchy. Má někdo s tímto lékem pozitivní (nebo i špatné)zkušenosti?

reagovat 29.1.2007 11:16 - Honza

Ahoj Vlaďko, ján jsem ten lék vyzkoušel, vzal jsem si první dávku na podzim roku 2005 a pak další na jaře, když jsem podle výsledků zjistil že se mi zlepšila moje dlouhodobě špatní imunita (imunodeficit). Proto pro dosažení úplného uzdravení jsem si vzal tu další dávku a do teď jsem nebyl nemocen. Imunita se zlepšila a i únava je v normě. Ten lék se dá sehnat v Praze buď Centru kilinické imulogie v Havelské ulici, u doktora Nouzy za 2500 kč, nebo na Internetu je na adrese www.novapharma.cz odkaz na jejich lék a na spojení. Pokud jsi z Prahy, tak je to v ulici Nekázanka v Omnipulu a tam to stojí také 2500kč. Asi je to fakt dobrý, protože jink bych už byl dávno nemoccnej a zatím se držím.

reagovat 30.1.2007 09:18 - Honza

Je tady někdo, kdo s tím lékem má své zkušenosti? A jaké? Dobré či špatné?

reagovat 31.1.2007 16:19 - Vlaďka

Díky, na imunologii k dr.Nouzovi jsem objednaná, takže si přípravek určitě koupím.Přeju stálý zdraví všem nemocným!!

reagovat 5.2.2007 11:59 - Honza

Tak Vlaďko, přeji ti mnoho úspěchu a když tomu léku ještě pomůžeš, že tomu budeš věřit, tak to by v tom byl čert, aby to za 2500Kč nefungovalo... Ahoj

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.2.2007 20:47 - Honza

Tak už mi to spadlo na průdušky, ale jinak s tím docela dobře bojuju a zítra to vidím, že půjdu do práce. Už nejsem unavenej a v krku to nepálí, jen cítím něco na průduškách, ale snad to bude dobré. Nic zvláštního jsem na to neužíval, jen Septofort a Paralen. Teploty nemám, tak doufám že to už bude OK.

reagovat 30.7.2007 09:07 - Lucy

ahoj a dobrý den všem, prvních 14 dni užívám Thymunex, mám autoimunitní onemocnění, má s ¨touto nemocí a s tímto lékem a úspěchem zkušenosti? Nechci brát kortikoidy, je to řešení? Ovlivní to pozitivitu ENA screeningu? Díky.

reagovat 21.11.2007 14:00 - LENKA

AHOJ, VŠECHNY VÁS SRDEČNĚ ZDRAVÍM.PŘED DVĚMA LETY JSEM Z NIČEHO NIC ONEMOCNĚLA AUTOIMUNITNÍM ONEMOCNĚNÍM, LÉKAŘI DO DNES NEVÍ PŘÍČINU. ROK JSEM NIC NEUŽÍVALA, POUZE PILA BYLINNÉ ČAJE, ALE STAV DLE MÉHO KREVNÍHO ROZBORU SE STÁLE ZHORŠOVAL. NYNÍ UŽÍVÁM KORTIKOIDY A ANTIMALÁRIKA. ZE ZAČÁTKU TO BYLO DOST NÁROČNÉ NEŽ SI MŮJ ORGANISMUS NA TO NĚJAK NAVYKL. VZHLEDEM K TOMU, ŽE TO CO NYNÍ UŽÍVÁM ZŘEJMĚ MÉMU ORGANISMU MOC NEPROSPÍVÁ, HLEDÁM NĚCO NOVÉHO A O LÉKU THYMUNEX JSEM SE DOZVĚDĚLA ČISTĚ NÁHODOU, PROSÍM O ZKUŠENNOSTI, DĚKUJI LENKA

reagovat 18.1.2008 17:25 - Trevor Marshall

V pripade autoimunitnich onemocneni dopirucuji prostudovat Marshalluv protokol

je ke stazeni v cestins na www.borelioza.cz

vice info je v AJ na www.bacteriality.com a www.marshallprotocol.com

reagovat 24.1.2008 15:30 - Milena

Prosím o vaše zkušenosti s lékem Thymunex ve spreji.Je sice dost drahý, ale měl by prý skoro zázračně a rychle podořit imunitu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *