Je těžké žít sama

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2005 10:46 - dahida

Ráda bych poprosila o radu. Jsem středního věku, bezdětná. Již patnáct let žiju s přítelem, vztah už přes pět let nefunguje. Našla jsem si nového přítele, byť mladšího, rozumněli jsme si. Naivně jsem si myslela, že změním svůj život a začnu znovu. Nový vztah jsem přiznala, bohužel po pár měsících mě nový přítel opustil. Vztah s přítelem, se kterým žijeme ne spolu ale vedle sebe je zatížen finančními problémy z mé i jeho strany a ani bytovou situaci není možno řešit. Podotýkám, že žijeme v minibytě, kde ani jeden z nás nemá soukromí. Moc bych si přála být sama, ale na druhou stranu si to po 16 letech neumím představit, bojím se toho. Jsem bezradná, nevím, co mám dělat, psychicky na tom nejsem dobře a mám pocit, že to takhle dlouho nemůžu vydržet. V podstatě sama, trápím se, brečím kvůli tomu, jenž mě opustil. Klid nacházím snad jen v práci, víkendy mi nahánějí husí kůži. Prostředky na zábavu teď opravdu nemám a přiznávám, že ani chuť. Napíše mi někdo svůj názor? Děkuji.

reagovat 14.3.2005 21:20 - iren

Pokud se nejprve nedáš psychicky do pořádku, nemá smysl nic vymýšlet. Nevím jestli máš na to se od přítele odstěhovat, ale je to pravděpodobně nevyhnutelné a záleží jen na tobě, jak dlouho soužití budeš ještě prodlužovat. Zabíjíš čas. Na co ještě čekáš?

reagovat 14.3.2005 23:34 - Eva

Ahoj Dahido, to je zajímavý příběh..Netradiční...Zeptám se, proč žiješ 5 let v nefunkčním vztahu?

reagovat 14.3.2005 23:47 - Anna

Bez odvahy budes jen dal prezivat...

reagovat 15.3.2005 08:39 - dahida

Vím, že to chce odvahu. Bohužel, jak jsem psala, nejsem momentálně schopna z finančních důvodů situaci zvládnout,vymstila se mi těžce vlastní naivita a blbost z předchozích let. "Přítel" bydlí u mne. Neříkám, že mě finančně nějak extra pomáhá, ale s náklady na bydlení ano. Pokouším se najít ještě jednu práci na víkendy, abych se měla od čeho odrazit. Montálne si připadám svázaná ne provazem, ale ostnatým drátem. Je mi hrozně,ten rozchod s tím, jenž jsem si myslela, že začnu znovu, stále moc bolí. Dík všem za podporu. M.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2007 21:33 -

No to bych taky rada vedela, bud je zadany a ja se trapim, nebo se necham "uhnat" a zase se trapim. Jsem zrejme hodne narocna na vnitrek a mozna chci vic, nez na co mam. Taky mozna, ze jsem byla ve vztazich ja ta silnejsi a mene milujici, pak se zakonite musis citit sama.

reagovat 18.2.2007 21:36 - Vera

Méně milující?Když milujeme příliš není to dobře a když moc,také to není dobře.Je to hodně složité.

reagovat 18.2.2007 21:38 -

Bohuzel, vzdycky miluju min. Az doted. Jenze ted to zase neni vztah, ale to by bylo na dloouhee vypraveni. A vlastne nebylo, protoze je to klasika. Nechce se mi tady na tech strankach.

reagovat 18.2.2007 21:55 -

Na otázku.."Je vážně těžké žít sama"

Odpověď. Není

reagovat 25.11.2011 19:01 - Bea

Ahoj Dahido, žiju sama už...

děkuji za názor..taky si z toho něco vezmu..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *