Je těžké žít sama?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2004 12:52 - Anežka

Jelikož se budu rozvádět,chci se zeptat,jak se dá zvládnout, když člověk(žena)žije sama bez partnera.Nebojím se toho(možná malinko),těším se na to.Ale zajímá mě váš subjektivní názor.Např.co se u vás změnilo po rozvodu,nemyslím jen finance:-)ale třeba celkový přístup k životu.Takže je to spíš téma pro rozvedené,či rozejité.

reagovat 29.3.2004 13:29 - V.K.

Podle mých zkušeností je to hodně těžké. Jsem sama, nikdy jsem nebyla vdaná a lehko mi bývá opravdu málokdy.
To je můj názor.

reagovat 29.3.2004 14:54 - katae

Jsem rozvedená s dvěma dětma. Momentálně žiju s přítelem, ale nevadí mi žít ani bez chlapa. Řekla bych, že všechno má své výhody.

reagovat 29.3.2004 14:59 - Gagu

Kdyz jsem dokazal odejit od sve zeny tak se mi ulevilo. Take jsem mel strach z toha jake to bude az budu zit sam, ale bylo to lepsi nez jsem si myslel. Nevim jake je to dlouhodobe, protoze jsem si po par mesicich nasel novou partnerku.

reagovat 29.3.2004 22:42 - Veronika

Jsem už nějakou dobu sama a neměnila bych.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.3.2005 16:19 - dahida

Ráda bych poprosila Vás lidičky o názor. Jsem středního věku,bezdětná. Již patnáct let žiju s přítelem, vztah už přes pět let nefunguje. Našla jsem si nového přítele, byť mladšího, rozumněli jsme si a myslela jsem, že změním svůj život a začnu znovu. Nový vztah jsem přiznala, bohužel po pár měsících mě přítel opustil. Vztah s bývalým přítelem je zatížen finančními problémy z mé i jeho strany a ani bytovou situaci není možnost řešit. Podotýkám, že bydlíme v minibytě, kde ani jeden z nás nemá soukromí.
Žijeme ne spolu, ale vedle sebe. Moc bych si přála být sama, ale na druhou stranu si to neumím představit, bojím se toho. Jsem bezradná, nevím co mám dělat, psychicky na tom nejsem dobře a mám pocit, že to takhle dlouho nemůžu vydržet. V podstatě sama,trápím se kvůli tomu, jenž mě opustil. Klid nacházím snad jen v práci, víkendy mi nahánějí husí kůži. Prostředky na nějakou zábavu teď opravdu nemám a přiznávám, že ani chuť. Napíše mi někdo svůj názor? Děkuji
reagovat 12.4.2007 12:33 - M

text

reagovat 12.4.2007 13:46 - Alenka

Hezký den všem.

Žiji 2 roky sama se synem a procházka "růžovým sadem" to není.Nestěžuji si ani se nelituji,jen konstatuji fakta.Upřímně-ve dvou se to lépe táhne.Sice fráze,ale dle mne vystihující tento stav.

Ovšem život je stejný,báječný a krásný.Takový jakýsi to uděláme,takový to

máme.

Obavy jsou vždy na místě,ale ty máme i v partnerském žití.

Vím co je pro syna a pro mne důležité a to je podstatné.

reagovat 24.4.2010 22:04 - Kleea

Je fakt těžké žít sama..:(((

reagovat 7.8.2013 06:52 - Jana

text

Mám za sebou něco podobného a dneska už bych přítele v bytě nechtěla jen externistu. Můžem si o tom popovídat a uvidíš že ti bude lépe tel773532773

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *