TETOVÁNÍ

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.9.2004 02:25 - Liloo

Ahojky všichni kdo toto téma navštívíte. Chci se zeptat jestli se Vám líbí tetování, jak u žen tak i u mužů.

reagovat 4.9.2004 15:34 - johanna

vzhledem k tomu, že mám sama tattoo přes půl zad tak je odpověď jasná.. ale záleží na tom kdo co má... když to má formu, proč ne.. nejhorší je dvacet různých obrázků ještě ke všemu neprofesionálně provedených, rozstrkané po těle bez hlubšího smyslu..
samozřejmě že je tattoo často jen konzumní záležitost, viz. holky s motýlky atp., ale tam kde má hlubší význam je to pak znát a to je pravá krása

reagovat 4.9.2004 19:12 - Liloo

to johanna: mam tetovani dve, jsou permanentni, a nemaji zadny vyznam - proste jsem si je sama nakreslila. Vim ze vetsina z potetovaných permanentni tetovani odsuzuje, ale je kazdeho vec co a kam si da.
Samozrejme se mi taky nelibi vse - co treba nemusim jsou lebky a indiani atd.

reagovat 6.9.2004 15:18 - superka

ahoj,jsem tetovana kolem pupiku,mensi ornament.chci se ale zeptat,s manzelem pomyslime o miminku,a asi by bylo lepsi se tetovani zbavit.nevite nekdo kde v okoli Českych Budějovic tetovani odstranujou,leasrem? dekuji Iveta

reagovat 17.1.2005 13:31 - Alfa

Já jsem si nechala udělat tetování loni. Mám ho taky nad zadkem a moc se mi líbí. Není ani veliký ani malý. No starší populace říká, že je obrovský:) ,ale není-cca 17cm. Mívám takový chvilky, kdy si říkám ,, Ach jo,teď dobrý,ale co časem? " Proto by mě taky zajímalo odstraňování tetování. Jak to probíhá, bolí to, zůstávají pak velké jizvy?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2016 00:31 - VladaS

Rozumím..Hezky jsi se...

"proč se tedy snaží vypadat hezky, když jim pohledy chlapů vadí" ...

Mno právě, s tím že teď už budou přitahovat větší pozornost okolí (ať už se ji to líbí, anebo ne) určitě počítaly a samozřejmě chápu, že není zrovna příjemné, pokud náhodou uslyší "komentáře" od někoho, kdo má předsudky, anebo se taky nedá poznat, jestli to není jen od někoho, komu se to sice líbí, ale sám by si na to netroufl a tak se třeba může snažit tomu druhému ublížit svými "komentáři" třeba i jen ze závisti ...

No ono je taky nakonec těžké, pokud se na nějaké ženě něco opravdu líbí (a tedy se snažím i rozeznat co to vlastně je), tak dělat "jako že to nevidím" a zvlášť pokud by to byla právě žena, tak aby si (naopak) nemyslela, že se mi (třeba zrovna právě kvůli tetování) nelíbí, takže ji (úmyslně) přehlížím ... ;-(

No a protože (jak jsem psal) jsem zatím neměl to štěstí, abych takovou potkal (a jak se znám, tak bych ji stejně asi nedokázal oslovit), tak (bohužel) zbývají jen ty seznamky no a (pochopitelně) že (když to není přímo vidět), tak mne zajímá jestli má jen to jedno tetování co je vidět a (pokud ano), tak jestli ještě touží i po dalších(a jakých), abych se s ní neseznamoval "zbytečně", ale i aby si nemyslela, že mne zajímá opravdu (jenom) kvůli tetování i když to tak (samozřejmě) vůbec není ...
No většina zatím jako by o tom psala (a asi i mluvila) nerada a já bych opravdu nechtěl, aby to bylo nějaké "tabu", ale (samozřejmě) právě naopak, aby to byla spíš taková naše (společná) radost ...

Jo hysterická (tedy opravdu nemocná) bohužel moc dobře vím, o čem píšeš :-(
S jednou takovou jsem se seznámil a riskl to, i když jsem věděl, kolik chlapů to s ní nevydrželo už přede mnou (rozvedená byla 3x), jak bych ji měl jinak rád (kdyby se chovala normálně), ale to bych mohl vyprávět "zážitků", úplně jsem se bál někam mezi lidi (co tam zase bude za ostudu), vydržel jsem s ním bydlet asi půl roku, ale to už opravdu nikdy víc ... :-(

Já myslel "nemocná" v tom smyslu, že se jí třeba jen líbí tetování tak, že jich chce víc a víc (taková by byla naopak vlastně spíš ideální), no ale jinak aby to byla opravdu "seriózní" (a hlavně hodná) ženská, no ale právě takové už jsou (samozřejmě) většinou dokonce vdané a není jednoduché najít "jehlu v kupce sena" a ještě aby byly i sympatie (samozřejmě) vzájemné ... :-(

Tedy, jak se tak dívám, to jsem ale "spisovatel", to se snad ani nikomu nebude chtít číst ... ;-)

reagovat 2.12.2016 08:46 - Můj názor :)

Ono je opravdu k zamyšlení,proč jsou ženy po 40 stále a stále hledající.Jejich názor je ten,že prostě měly "smůlu na chlapy"...ale ty i já víme,že ten kámen úrazu leží někde jinde.Histrionky prostě budou mít smůlu na chlapy pořád-bo Poruchu osobnosti nelze vyléčit,lze pouze stabilizovat stav (Antidepresivy).
Samozřejmě,že důvodů,proč se ženy nechávají tetovat je víc,než jeden.Nejčastěji jde ale o Extrovertní typy,můžou,ale samozřejmě nemusí to být dámy z uměleckých kruhů.
Můj vzkaz tobě,(a důvod,proč píši to,co píši) je určitým varováním a nápovědou,ale jak čtu tvůj příspěvek,víš už také svoje...Resume by tedy mělo být,že v barech,(které jsou často Extrovertek působištěm),ani na seznamkách,není radno si hledat svůj protějšek-do inzerátu se dá napsat lecjaká lež,což se i děje (viz.můj předchozí vstup).V barech pak koukají po sympaťákovi,ne po morální osobnosti,kterou v tobě vnímám.Proto myslím,že morálnější jsou Introvertky,bez Abusů a Poruch os. Zažil jsi manipulaci se svými city i pocity,takže myslím,že mým názorům rozumíš... ;)
Nic proti Tondovi,ale jeho vstupy mi dokazují,že i on cítí útoky tam,kde nejsou.Ten,kdo založil toto vlákno,se nevyjadřuje o tetovaných lidech vůbec nijak,prostě jen položil dotaz ostatním,aby poznal jejich názory.Tedy i ten můj...a přeci nejsem "magor" jen proto,že mám na věci jiný názor,než on..?Mne tím jen dokázal,že je stejný,jako ty,o kterých tu píšu.Tvrdý,netolerantní k názorům jiných,útočný a sprostý.To je přesně ten rámec,do něhož mi tetováné osoby zapadají...
Jenže...coby abstinující barový host mám už spoustu let možnost vidět,jaká je realita,která se těchto mnou jmenovaných dam týká..Těch krátkodobých vztahů jsem už viděl...a tetované z nich byly více,či méně všechny.Náhoda..?Neřekl bych...

reagovat 2.12.2016 14:47 - "(|)"

Vypadají počáraný jak zeď na drážním hajzlíku! Ani kolo bych si o takovou krávu neopřel! Strašidla bláznivý! Každej pořádnej chlap se od takové štětky odvrátí!

reagovat 2.12.2016 19:55 - Můj názor

je,že tohle už je spíš nenavist;zatímco já předložil pouze poznatky.Nehasím,co mne nepálí.Nesoudím druhé,jen předkládám fakta.Je fakt,který chápe málokdo,že totiž Porušené osobnosti,typu Histrion,emočně-nestabilní,narcistní apod.mají sice v symptomech promiskuitní chování,ale to je důsledek jejich Poruchy a ne,že by to tak chtěly.Proto jsou mnohdy mylně považovány za ty,jak je tu označil ten symbol nade mnou.Jenže tak to není,to je třeba říci.Ono je to také mrzí,že si ničí vztah za vztahem..

reagovat 11.2.2017 11:22 - kraska dokonala

Cim vic kerek na tele tim krasnejsi ,serte na vek,je to sexy v kazdym veku

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *