tetanovka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2005 08:03 - Lenka

ahojky lidičky mam problémek je mi 25 let a zanedlouho se mám dostavit na preventivní očkování proti teteanu!nojo ale já mám veliký strach z injekcí,můžete mi poradit jak překonat strach?máte nějaký zážitek s tohoto očkování?kam se píchá?předem děkuji za radu pa lenka

reagovat 10.5.2005 08:06 - Pavla

Ahoj, já jsem tam v 25 byla a doktorka mi řekla, že platí na 15 let, ne na deset let, jak je uvedeno v očkováku a poslala mě domů.

reagovat 10.5.2005 08:07 - Pavla

A jinak ta injekce vůbec nebolí, jen nesmíš zatínat svaly (píchá se do zadku :o) )

reagovat 10.5.2005 08:08 - Jitka

Tetanovka je injekce, která se dává do zadní části těla. To vydržíš, co budeš říkat, až budeš rodit? To je nesrovnatelně horší.

reagovat 22.2.2006 20:20 - David

Nemůžu to tvrdit jistě, ale já po očkování proti tetanu začal trpět přes zimu opkovanými záněty horních cest dýchacích. Předtím jsem byl v pohodě, ale po tom očkování (už je to 3 roky) jsem průměrně 4x za zimu nemocný.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2014 14:52 - Jitka

Tetanovka níc neni pichnou te do ramene ani o tom nevis. Ja jsem ted bylo po 15 letech a jen chvilku me pak pobolivalo rameno.

reagovat 16.5.2016 08:27 - Kristián Tipan

Dobrý den já dneska jdu na tetanovku a mám hrozný strach a kamarád mi říkal že to boli ale potom už ne nevíte jak mám ten strach překonat? předem děkuji:D

reagovat 16.5.2016 09:51 - Honza M.

Tak je to něco jako zubař ,...

Bolí to u starých zubařů, ti kašlou na nějakou anestezii. Doporučuji chodit k mladým, ti pracují humánně.

reagovat 27.6.2016 15:37 - TERKA

Dobrý den já dneska jdu na...

VEM SI S SEBOU NĚKOHO KDO TĚ PODRŽÍ ZA RUKU .
ŽÁDNÝ STRACH ZVLÁDNEŠ TO LEVOU ZADNÍ.
A TO JSES JEŠTĚ KLUK JA JSEM HOLKA A MÍVÁM TAKY STRACH ALE U HOLEK JE TO NORMÁLNÍ.
BUT RAD ZE SES KLUK A ZE MAS SVALI HLAVNĚ NEZATÝNEJ

reagovat 11.7.2017 16:36 - Mira

ahojky lidičky mam...

v pohode

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *