Temné síly vs. zbloudilé duše

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.4.2009 02:26 - Tim

Chtěl bych tu uveřejnit pár věcí a najít pár lidí a podělit se s nimi o zkušenosti.Duchovní cestu jsem začal objevovat od 14let a studiu se věnuji od 16ti.Před rokem jsem složil 3.stupeň Reiki a duchovní zákony, dále obranu proti černé magii a temným silám. Zní to jak z Harryho Pottera, fakt, až nedávno sem byl vystaven opravdovým temným silám tváří v tvář. Moje matka se bez důvodu v jednom okamžiku složila k zemi a nebyla k rozpoznání, doslova jako posedlá, mluvila z cesty i cizími jazyky.Postupně upadala stále víc a víc do stavu bez duše(koma).Když na ní chtěl někdo šáhnout začala sebou mlátit.Pak jsem začal věřit tomu o čem jsem do té doby jen četl a učil se. Otevřel jsem svoje učebnice formulí a začal předčítat ty složité texty na vyhánění temných sil,a jakoby něco v ní mě začlo poslouchat.Po dalších několika minutách už mi připadalo že budu muset volat záchranku, ale poslední odříkání těch slov,matka zhluboka popadla dech, otevřela oči a vůbec neměla ani ponětí co se stalo a těch necelých dvacet minut jí připadalo jako několik hodin.
Do této zkušenosti jsem těmto mystickým báchorkám nevěřil. Už, byla ale popsána spousta případu najednou jakoby posedlých a zbláznělých lidí, řikám si kdybych tam nebyl možná by se zbláznila a ztratila duši. Ti kdo neví o čem píšu neuvěří dokud někdy neuvidí jako já, ti co už se někdy s něčím takovým setkali prosím o zkušenosti

reagovat 19.4.2009 21:06 - JCskuteč.

mužatka pičo

reagovat 19.4.2009 21:06 - JCskuteč.

mužatka pičo

reagovat 2.5.2009 12:12 - Markéta

Exorcismus

Vymítání ďábla

Buď navštívit dobrého faráře ale pozor kat. církev není názorově jednotná na exorcismuc.

Nebo někoho najít z oblasti parapsychologie a léčitelství,šamanství. kup si květnové číslo časopisu regenerace třeba se dozíš víc.

reagovat 2.5.2009 22:05 - Karel

Můj děda taky trpěl epilepsií, dnes už se to dá úspěšně léčit

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2013 01:55 - Virtual

Doporucuju nezahravat si.. Mam stim skusenosti a mam problemy do dnes

reagovat 29.1.2013 06:23 - Slávek

Musím zde přidat svůj názor,ano v žádném případě nevyvolávat duchy,ani se nezabývat jakýmkoliv druhem magie a parapsychologií.Vše je velmi škodlivé a nakonec se to obrátí proti člověku který to provozuje nebo navštěvuje čaroděje a mágy.To nejsou žádné báchorky ale holý fakt,Za žádných okolností není možné potkat zbloudilé duše a rozmluvat s nima,pokud se něco podobného někomu doopravdy stalo vždy se jedná zlé duchy kteří pod rouškou údajných zbludilých duší matou lidi a zavádí je na zcestí.Takový kontakt s nimi je velmi nebezpečný a postižený člověk si sotva sám pomůže.Je třeba se obrátit na Boha a mít s ním čistý ryzí vztah.Jiná cesta není a rozhodně od toho nepomůžou ani věštci ani čarodějové,sami jsou služebníci temnoty a záměrně nechávají lidi v omylu,protože jejich pán,to je Satan,je otec lži a všeho špatného.

reagovat 29.1.2013 20:06 - Olina

Mám takový problém a nevím si s ním rady. Před patnácti léty jsme se nastěhovali do bytu, kde bydleli cikáni. Ta ženská si myslela, že jim dáme peníze za výměnu a tím to skončí. Ona zůstane kde je a bude se nám smát. Tvrdě jsem se postavila a asi za to platím.Mám od té doby strašné psychické potíže. Ztratila jsem radost ze života, nic se mi nedaří. Začala jsem věřit na prokletí. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

reagovat 30.1.2013 09:36 - Karel

Mám takový problém a...

Proti takovým, nevím přesně jak to nazvat, psychickým útokům je jediná účinná obrana - vlastní mystická nebo magická praxe. Spoléhat na nějaké exorcisty a podobná individua nemá obvykle smysl.
V lehčích případech stačí mediatční technika, třeba podle jogy či jiného podobného systému na koncentraci myšlenek, protože koncentrace mysli odráží cizí psychické útoky. Je možné použít například takzvaný trátak http://www.joga-online.cz/cistici-techniky/tratak.html
V horších případech, kdy mé vlastní duševní síly nestačí na odražení tak je možné se v meditaci například obrátit na vyšší duchovní bytost s prosbou o pomoc.
Možné je k takovým technikám i využít spánek, repsektive poslední myšlenky před usnutím viz sankalpa
http://jenia.sweb.cz/sank.html
to velice urychluje výsledky. Článek vyšel za vlády bolševiků, takže tam nesmělo být nic o duchovnu, nedovolili by jej otisknout ale v antickém řecku a egyptě se takové postupy využívaly k chrámovému léčení, kontaktu s bohy, amděly a démony, předvídání budoucnosti a kouzlům všeho druhu. Jen místo formulace krátké věty, jak je doporučené v článku je mnohdy lepší obrazná představa žádaného jako již jsoucího.

reagovat 30.1.2013 20:55 - Olina

Proti takovým, nevím...

Karle děkuji. Zkusím to.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *