tělocvik naboso

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2007 17:30 - Iveta

Ahoj. Nedávno jsem se s rodiči přestěhovala a začala chodit na jinou školu a tady při hodinách TV několik holek, včetně mé nejlepší kamarádky, cvičí naboso. Ona mě taky nakonec přemluvila a já teď cvičím bosa taky. Na mé původní škole nikdo necvičil naboso každou hodinu, jenom když si třeba zapomněl boty. Tak bych se chtěla zeptat, kdo z vás cvičí při TV na základce nebo na gymplu naboso? A máte možnost si pak někde umýt nohy? My ne a máme je po každé hodině opravdu hodně špinavé.

reagovat 19.2.2007 23:44 - Telocvikar

Umej si je v zachode Ivetko.....

reagovat 20.2.2007 21:51 - Martina

Já taky cvičím bosa, nenosím vůbec přezůvky, ve škole chodím v ponožkách a je pravda že potom mám ponožky dost špinavý, hlavně když mám bílý tak jsou dole spíše černý.

reagovat 21.2.2007 21:35 -

Yveto a proč někdo cvičí naboso a někdo ne? tělocvikáři/ce/ je to jedno? Myslím, že pokud bych si pak nemohla umýt nohy, tak by mě ani nejlepší kamarádka nepřemluvila. Cvičí se ti tak líp nebo jen kvůli kamarádce?

reagovat 22.2.2007 03:06 - Telocvikar to Martina

.....hm, hm, hm, safra kdo by to rekl "bile ponozky a dole cerny"?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2017 17:57 - Vláďa

Já chodil do školy v 70. letech. Cvičit bos musel tehdy při těláku na základce každý, kdo si zapomněl boty, cvičky nebo je měl moc opotřebované. Při nástupu na začátku hodiny nám učitelka koukla na nohy a kdo nevyhověl, tak mazal do kouta, tam se musel zout úplně do bosa a cvičit bosky. Dobrovolně bosky už před tělákem byly fakt jenom holky, klukům se do toho nechtělo. Ti se zouvali až jim to bylo nařízeno.

reagovat 10.2.2017 17:35 - Gymnazista

Anetka od nás ze třídy na...

Sabinko, to já jsem také normálně nosil na gymplu korkáče stejně tak jako jeden spolužák, ale stejné jsme je neměli. Byli jsme v nich dost vyšší než normálně. Po převlečení se v šatně jsme si těsně před odchodem na tělocvik ještě museli sundat ponožky a odcházeli jsme jen v korkáčích naboso. To když byla hodina v malé tělocvičně, kde jsme cvičili bosi. Když jsme stáli a čekali před tělocvičnou, opření zády o zeď a korkáči o podlahu, prsty nám vykukovaly ven. Kolem chodily holky a my s nima laškovali. Trochu jsem se styděl, jak mi to přišlo transvestitní. Jenže pak přišel moment, kdy nám byla otevřena tělocvična a my museli jít cvičit. Konec zábavy. Korkáče nám ještě několikrát mlaskly o holé paty, než jsme z nich těsně přede dveřmi do sálu museli vyklouznout. Když jsme pak do tělocvičny vstupovali už jen bosi, holky se na nás ještě z chodby dívaly a potutelně se usmívaly, jak poslušně jdeme cvičit. 'Však ono klukům taky neuškodí, když budou cvičit bosi,' určitě si říkaly.

reagovat 10.2.2017 17:37 - Slovensko

https://www.telocvikari.sk/posilnovanie-s-detmi-telesna-vychova/

reagovat 9.7.2017 14:41 - Jedna slečna

Když jsem na gymplu poprvé měla cvičit bosa, stála jsem před tělocvičnou jen naboso v žabkách pro přechod ze šatny k sálu, a spolu s ostatními spolužačkami čekala na tělocvikářku. Ta za chvíli přišla a odemkla tělocvičnu. Šly jsme za ní. Trochu mi zatrnulo, když jsem těsně přede dveřmi odkopávala žabky. Měla jsem obavy, že mě bude na holých šlapkách od podlahy zábst, přece jen, teď na celých pětačtyřicet minut… Ale už nesměle ťapkám bosa po parketách v sálu tak jako ostatní spolužačky a rychle si navykám. (...)

reagovat 24.12.2017 08:27 - František

Vzpomínám si, jak jsme běžně kluci cvičili bosi. Nikdo
nic nenamítal. Já sam rád jsem cvičil bos. Triko, tepláky
a bosé nohy. Klidně i vybíjenou. Cvičilo nás celkem pět.
Jak je vidět, tak dnešní generace není už tak otužilá.
My jsme vydrželi ledascos.
Krásné Vánoce všem. :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *