tělocvik naboso

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2007 17:30 - Iveta

Ahoj. Nedávno jsem se s rodiči přestěhovala a začala chodit na jinou školu a tady při hodinách TV několik holek, včetně mé nejlepší kamarádky, cvičí naboso. Ona mě taky nakonec přemluvila a já teď cvičím bosa taky. Na mé původní škole nikdo necvičil naboso každou hodinu, jenom když si třeba zapomněl boty. Tak bych se chtěla zeptat, kdo z vás cvičí při TV na základce nebo na gymplu naboso? A máte možnost si pak někde umýt nohy? My ne a máme je po každé hodině opravdu hodně špinavé.

reagovat 19.2.2007 23:44 - Telocvikar

Umej si je v zachode Ivetko.....

reagovat 20.2.2007 21:51 - Martina

Já taky cvičím bosa, nenosím vůbec přezůvky, ve škole chodím v ponožkách a je pravda že potom mám ponožky dost špinavý, hlavně když mám bílý tak jsou dole spíše černý.

reagovat 21.2.2007 21:35 -

Yveto a proč někdo cvičí naboso a někdo ne? tělocvikáři/ce/ je to jedno? Myslím, že pokud bych si pak nemohla umýt nohy, tak by mě ani nejlepší kamarádka nepřemluvila. Cvičí se ti tak líp nebo jen kvůli kamarádce?

reagovat 22.2.2007 03:06 - Telocvikar to Martina

.....hm, hm, hm, safra kdo by to rekl "bile ponozky a dole cerny"?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.6.2018 20:12 - Igor

Já chodil do školy už dávno, v 70. letech. A právě na to bosé cvičení dodnes vzpomínám. Zajímavé bylo, že já cvičil bos hrozně nerad, ale rád jsem koukal na jiné kluky, když museli být na tělocviku bosí. Ne že by mě to úplně moc vzrušovalo, ale trochu asi ano. Nebyl jsem v tom sám, už to tu párkrát bylo zmiňováno. A jeden spolužák tmavovlasý, malý kluk – Míša asi taky nerad cvičil bos. Byli jsme už ve třetí třídě a já jsem si nevzpomínal, že bych ho někdy viděl cvičit bosého. A býval bych ho takto viděl rád, jen jsem nevěděl, jak to zařídit. Jednou se před tělocvikem Míša v šatně pošťuchoval s několika kluky, už jsme byli převlečeni. No a oni ho povalili na zem, drželi ho a lechtali. No a já se se nenápadně připojil, i když jsem na takové věci moc nebyl. Zkrátka jsem využil situaci. Oni mu nohy sice přidržovali, ale nikoho nenapadlo ho taky zout a lechtat ho na bosých chodidlech. Stáhli mu jen tričko a lechtali ho na holém těle. No a já jsem mu tedy začal opatrně rozvazovat tkaničky u tenisek. Bál jsem se, že kluci na mě taky vlítnou, proč se do toho pletu, ale nestalo se to, nechali mě. Zul jsem ho tedy a pak jsem mu sundal i modré ponožky. Dost mě vzrušilo. Míšovi se to moc nelíbilo, že jsem ho zul. Aj á ho navíc začal lechtal na úplně bosých chodidlech. Kroutil prsty u nohou a zatínal je, byl na chodidlech hodně lechtivý, pod prsty měl ještě hebkou kůži, jen na patách trošku tvrdší, ale i tam ho to šimralo. Lechtal jsem ho důkladně, na jeho holých chodidlech nebylo místečko, které bych pořádně nepošimral. Kluci skončili a já taky přestal, těsně před zvoněním. Míša si rychle oblékl tričko, ale boty nestihl, šel cvičit bos, tak jsem se dočkal. Jen mi řekl, že jsem blbec…A ještě to mělo dohru. To už nebylo na těláku, ale cestou ze školy. Míša si na mě počkal se dvěma klukama a pomstil se mi. Povalili mě na zem a odtáhli mě za keříky na trávníku. Strhli mi aktovku, svlíkli bundu. Pak šel dolů svetr i košile s tričkem a samozřejmě mě zuli úplně do bosa – boty i ponožky musely dolů…Zlechtali mě pořádně, nejvíc na bosých chodidlech. Na nohách mě samozřejmě lechtal Míša, i mě zouval. Pak jsem se mohl oblíct, ale boty jsem musel vzít do ruky a jít domů bosky, šli se mnou až k domu, abych se po cestě neobul. Tak se mi to zouvání a lechtání Míši nevyplatilo…Já vím, že to sem tak úplně celé nepatří, ale možná je vás více, kteří máte na bosé cvičení vzpomínky spojené s lechtáním bosých nohou.

reagovat 15.7.2018 12:54 - Anonym

Ahoj kdo cvičí bos myslím tím holky nebo i doma kdo chodí tak napište mi rád si s vámi pokecám. :)
na emailu.cz fanda.001@seznam.cz

reagovat 7.8.2018 17:33 - Lukáš

My jsme nosí šplhali o tyči .Nebo na střední jsme měli vedle tělocvičny takovou místnost s kobercem kde jsme si zpívali boty,tak někdo si sundal i ponožky.

reagovat 7.8.2018 17:34 - Lukáš

Oprava bosí

reagovat 7.8.2018 17:35 - Lukas

Pardon ten mobil píše co chce chtěl jsem napsat zouvali boty

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *