Tanga, zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2016 05:19 - Jana

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s tangama?
Asi to bude znít divně, ale začala jsem tanga nosit až teď v 26. Ještě si na ně zvykám. Jak vám to dlouho trvalo, než jste si na ně zvykli? Hrozně mi vadí, když si v práci dřepám, jak mi ten proužek jezdí mezi půlkama sem a tam, kdy jste si na to zvykli? Nebo ho snad cítíte pořád?
A jak vás vnímají chlapi v tangách? Když si beru uplé šaty, tak od té doby co si pod ně beru tanga, tak na mě chlapi hodně koukají, ne že by mi to nebylo příjemný. :) Je fakt, že teď mi přijdou zařezaný kalhotky do půlek (co dělají čtyři půlky :-D) jako fakt něco strašnýho, nechápu, jsem tak mohla taky chodit.

reagovat 18.1.2016 12:15 - Nina

Já tanga nemám ráda,nosím je málo,třeba na ples nebo pod bílé obtažené kalhoty.Je mi stejně jako tobě,ale tanga jsem dostala v 11.letech,naši si to přáli.Dost mi ten zářez vadil,stejně jako pocit,že mi to roztahuje nohy.Zvyknout se snad nedá,člověk spíš otupí,já je měla i pod noční košilku a nevzpomínám na to v dobrém.

reagovat 18.1.2016 18:56 - Marcela

v 14 letech jsem si poprvé koupila o čínského obchodníka na stánku Nosila jsem je do školy máti na to přišla myslím za 3dny .

reagovat 19.1.2016 11:03 - Jano,Nino,

Dost se vám divím.S tangama jsem spokojená a dcera ve dvanácti byla v sedmém nebi,když je dostala.

reagovat 29.1.2016 23:44 - Lenka

ahoj je mi 20 a kvůli novému příteli jsem začala nosit tanga protože ho to strašně vzrušuje, nosím je na spaní k sexu , k vaření a přidám kástěru kolem krku na odpoledne jen tak když je doma ale začali se zi zapalovat stehna jak s nimi o sebe třu, má s tím někdo zkušenasti ? jak jste to vyřešili? mám raději příteli říct že je nosit nebudu a raději budu nosit šortky které jsem do ted nosila ? Bojím se mu to říct.

Na druhou stranu on taky kvůli mě začal nosit boxerky které do ted nenosil a dělá to jen kvůli mě.
Nevím jak dál :-( :-( hnuk

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.7.2017 13:19 - proč?

Proč tady nějaký dement neustále na všech diskusich, kde se objeví slovo tanga, začne blít něco o teplejch?
Ta otázka zní jinak.
Možná by si měl založit svoje vlákno a nekurvit ostatním to jejich.

reagovat 10.7.2017 06:26 - ty

patří k sobě, to většina...

Ty jsi asi fakt mdlého rozumu, protože tady se ptala tazatelka tzn. žena. Za další nikde v tom zakladajicim příspěvku nepadl dotaz, zda tanga nosí teplí.
Takže už sem přestaň psát hovadiny a odpovídej na položenou otázku. Případně si založ svoje vlákno, něco jako, jsou chlapy co nosí tanga teplí a nebo něco podobného. Tam si pak zvracej ty svoje slinty dle libosti.

reagovat 10.7.2017 15:54 - jirka

Pokud je nekdo toho nazoru, ze tanga nosi jen buzny a jini uchylove, tak sw dotycneho ptam, proc je tedy nosi zeny a
to i ty, ktere neprovozuji a nemaji rady analni sex ? Presto jim snurka mezi pulkama nevadi

reagovat 11.7.2017 12:22 - Nina

Pokud je nekdo toho nazoru,...

Nevím,jak můžeš říct,že ženským šnůrka mezi půlkama nevadí.Vadí,ale musí to vydržet.Lodičky na jehlách jsou taky nepohodlné,ale žádá se to,tak to musíme nosit.

reagovat 11.7.2017 15:08 - jirka

Nevím,jak můžeš...

Nektere zeny maji tanga v oblibe a jinak nechapu proc by je museli nosit, pokud nechtej ? Nikdo je bezne nevidi a navic se prodava i spousty krasnych a sexy kalhotek klasickeho strihu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *