Taky vás štvou soutěže MISS?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2006 11:06 - Holka

Bravo, Caramba !!!

reagovat 26.6.2006 21:55 - Freya

Už mě štvou, mírně řečeno, nejrůznější soutěže MISS - MISS ČR, Česká MISS, MISS internet, MISS aerobic a další a další. Tyto soutěže propagují jakýsi obraz krásy dnešní doby. Znamená to, že krása spočívá jen v jakési vnější dokonalosti obličeje a těla? Vyhrála sl. XY... nejkrásnější dívka ČR...to mě může naštvat. Chápu, každý si představuje krásu jinak, ale proč jsou teda tyto soutěže jen o štíhlých (v některých případech doslova vychrtlých) a nádherných ksichtících? Co pak mají dělat ty "ošklivé", "při těle", či dívky(ženy) s nějakým handicapem, díky němuž mohou být diskriminovány v osobním i profesním životě a mají z toho komplexy? Je zde i okolí, které někdy naše nedokonalosti ještě více "ochutí" nějakou sprostou, nelichotivou poznámkou např. muži na pláži komentující postavy dívek při těle. Samozřejmě také záleží na sebevědomí a na každém člověku, jak sám sebe hodnotí. Myslím si, že kdyby zde nebyly tyto a podobné soutěže, budou mít lidé menší komplexy ze svého vzhledu a postavy!!! Samozřejmě také psychické, zdravotní problémy s tím spojené(deprese, nízké sebevědomí, PPP a jiné)Tyto soutěže bych zrušila!!! Co si o tom myslíte vy?

reagovat 26.6.2006 22:53 - op

sorry, ale můžete si za to vy ženy sami. přestaňte se hlásit do takových soutěží, přestaňte chtít být modelkami, misskami atp, či obecně vydělávat penízky jen tím že ste pěkné a máte po problému...

reagovat 26.6.2006 23:04 - viki

Taky bych podobné soutěže zrušila, jsou na h....!

reagovat 26.6.2006 23:13 - n.

mě ty soutěže moc nevadí, ale je škoda, že se do nich nehlásí skutečně hezké ženy; a pak vadí mi, že tu která vyhraje pak vydávají za tu NEJ..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2010 13:52 - Katko,

Máš pravdu Bocku, mně...

změnilo.Čenský má víc šedivých vlasů

reagovat 5.9.2010 13:54 - Luboš

Mě by zase zajímala ta nepovadlá prsa. Ony v podprsence jsou každá nepovadlá. Ale bez...uf, uf,...pár fotografií uniklo a těm děvčatům není co závidět.

reagovat 5.9.2010 13:54 - inq

Miss je o něčem!Je to...

serte na to stejně nás václav klaus všechny zabije

reagovat 5.9.2010 13:55 - Katka

změnilo.Čenský má víc...

No vida, a mám se na co těšit:))))

reagovat 5.9.2010 15:24 - Láďa

Zpozoroval jsem ale,že už poslední dobou missky méně říkají o tom,že by chtěly pracovat zbytek života pro charitu,že peníze nejsou vůbec důležité,že vlastně do soutěže nechtěly(přihlásila je kamarádka)a že vlastně vůbec vyhrát nechtějí,ale že vítězství z celého srdce přeje jedna druhé,atakdále atakdále.Třeba jim Zapletal,Špaček(nebo někdo jiný)vysvětlili,že tyto výroky už jsou po letech příliš ohrané.Přesto ale uznávám,že by občasná "pracovní" schůzka s misskou nemusela být špatná...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *