Taky nesouhlasíte s rozsudkem Dary Rolins?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.8.2012 08:54 - Ivan

Je to až pobuřující jak může náš nezávislý soud dát za zabití z nedbalosti tak skandální rozsudek. Jiný by dostal 5 až 6 let. Ona asi věděla s kým se vyspat a nebo komu dát ten správný úplatek! A ještě má tu drzost se odvolávat, že je to moc! Pak, že jsou soudy u nás nestrané! Tomu už nevěří ani malé děti!!!

reagovat 16.8.2012 13:25 - ...

Je to až pobuřující jak...

Kecáš, bez alkoholu a dalších porušení pravidel by nikdo 5-6 roků nedostal.
A za další, existují 2 posudky, který mluví každý jinak. Soudkyně to celé postavila na tom, že sice není vůbec prokázané, jestli se to stalo v pruhu motocyklisty, ale že nedávala pozor, protože jinak by mu uhla.
Takže si představ, že budeš řídit, proti tobě ti někdo vjede to tvého pruhu a ty půjdeš bručet, pokud to včas nestihneš strhnout. To by se ti líbilo?

reagovat 16.8.2012 13:45 - rene

5-6let by nikdo nedostal,to je fakt. Max rok a podminku. Pokud nepila.

reagovat 16.8.2012 21:17 - René

Skutečný René a né falešný předcházející!

Stojím na straně Dary Rolins.
Má malé dítě! Věřím v nevinu Dary.
Vše ukazuje na to, že protistrana chtěla hlavně peníze. A jen o odsouzení ji nešlo. Spíš by se měla zamyslet vdova, je to silně nesympatická osoba. A její fotky před rozsudkem a po rozsudku jsou velký rozdíl ve výrazu. Té ženské jde jen o peníze!

reagovat 16.8.2012 21:28 - Sasanka

Věřím v moc peněz... a Dara jich má dost.
Ale jinak - jako řidička mám neustálou noční můru, že jedu a někdo mi vběhne pod kola.
Stát se to prostě může.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2012 00:13 - !!!!!!!!!!!!!

19.8.2012 00:17 - To je normální člověk?

Hnus....


tardbas -
Rivotril a rizeni (a celkove rizeni auta)

15.08. 2012 10:17
..dobrej rokec byl, když jsem řídil v nejtěžších abstinenčních stavech - jsem občas musel celkem dost přemýšlet, kde je vpravo a jestli šlapám na plyn nebo brzdu.20.8.2012 11:10 - tardbas

Hnus....


tardbas -...

..škoda, žes mi v tom stavu nevběhl pod kola..

reagovat 22.8.2012 00:37 - Zdenka

Ona ho nezajela...

Já psala že ho zabila schválně????? Viděl(a) jsi třeba Deanu Horváthovou jak mluvila když se jí v říjnu stalo to samé co Darině? Asi ne.
A ty jsi v mysli toho blázna Tardbase, že si myslíš, že by někoho klidně zajel? Je to provokatér, když někdo něco napíše, neznamená, že je toho schopen.
Běz si vykříčníkovat zpátky na RIVOTRIL

reagovat 22.8.2012 00:45 - !!!!!!!!!!!

Já psala že ho zabila...

To je ukázka toho jak se posuzuje člověk a člověk. A ty si uvědom, co může ten blázen způsobit. On ani nemusí chtít, mu stačí být v tom svém stavu a stane se to, že ani nemrkne a někoho srazí. Takový jako ten cvok může taky zajet někoho blízkého. Pak budeš chudinka? No asi budeš, ale vždyť on za tom nemohl.
Bylo to jen poukázání na to jak se nesoudí stejně. A z Dary se dělá zločinec a z feťáka jen provokatér! ten provokatér řídil auto v těžkém abstinenčním stavu.
Tak se nad tím zamysli, pokud máš čím.
Divná spravedlnost.

reagovat 22.8.2012 07:06 - pokud

mi někdo vběhne pod kola, tak mě to bude mrzet, budu to mít v hlavě do konce života, ale rozhodně nebudu přiznávat, že je to moje vina. Lítost a přiznání viny jsou dvě rozdílné věci.

reagovat 22.8.2012 11:38 - !!

Sledoval jsem ve zprávách vynesení rozsudku a udělalo to na mě dojem, že si Dara myslela aby ji všichni něco políbili! Její arogantní vystupování tomu nasvědčuje, že to byl jenom normální blbec a že se vlastně nic nestalo. Dosvědčuje to i její následné vystoupení na koncertu v Praze, kde nic nenasvědčovalo co se stalo a že by si něco připouštěla.Docela dobře se bavila. A že obyčejní lidé jsou dobrý akorát aby platil vstupné na její koncerty.Nikdo mě nedonutí abych na její koncert ještě někdy šel!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *