Taky nenávidíte reality show?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 10:48 - anti

Ahoj všem, kteří jsou na tom podobně. Je mi smutno z toho, co se děje v poslední době v televizi. Než mánie Vyvolených a BB začala, pevně jsem věřila tomu, že většina národa nebude tak hloupá, aby na to koukala. Mýlila jsem se. A dnes mě dorazila zpráva, že se chystají Vyvolení II. TV už zapínám skoro jen na zprávy a pohádky :-). Ale jsem v šoku z toho, že reality show pohltily i docela inteligentní kolegy z práce, u kterých bych to nečekala. Dnes je pro ně všechno "fičák". I kdysi kvalitní deníky jako MF Dnes, jsou dnes plné bulváru a zpráv o těchto reality show. Pokud to tak půjde dál, tak se budeme za chvíli v televizi vraždit v přímém přenosu. Já osobně si jinou zábavu najdu (konečně mám čas na knížky), ale vadí mi, že okolí je čím dál více oblbováno a hranice normy, morálky a vkusu se jim posunuje někam hodně daleko. Co s tím?

reagovat 29.10.2005 13:29 - Viky

Nic.Sama s tím nic nenaděláš a když se někdo chce dívat,ať se dívá.Je to jeho věc jak tráví volný čas.Já se taky dívám a baví mě to.Je to sonda do lidských duší a povah.Než začali dávat VV a BB,běžel v televizi samý americký film.

reagovat 29.10.2005 13:57 - Viki

Nemohu říct, že tyto pořady nenávidím, ale nechápu diváky, které může taková "pavlačová" záležitost bavit. Je pravda, že jsem se nedokázala přinutit sledovat tento pořad déle jak 3 minuty v kuse a to, co obyvatelé vily sdělovali do éteru, to byly "slinty". Proč něčím takovým musí být zamořeny rovnou dva TV pořady?
Viki

reagovat 29.10.2005 15:03 - Max

Tp proto, aby sis mohla svobodně přepnout na třetí kanál.

reagovat 29.10.2005 15:22 - Lenik

Někomu se líbí americké filmy, někomu zamilované slátaninky, někomu erotické filmy, někomu horory, někomu komedie, někomu to a dalšímu zas tamto. Proti reality show nic nemám. Komu se to nelíbí, ať si to prostě přepne a neřeší to.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.2.2007 13:28 - BB

Nejenom reality show,ale televize mě úplně přestala bavit.

reagovat 6.12.2010 00:50 - zase smůla

Tak sem posílala sms do talent manie a stejně muj favoryt nevyhrál a ani to auto sem nevyhrála.

reagovat 6.12.2010 07:46 - Petr

Reality šou mně nevadí, protože se na televizi (jakoukoliv) nedívám. Občas si pustím nějaký film z DVD.

reagovat 6.12.2010 16:49 - Romana

Taky sem koukala na talent manii a ta holčička co vyhrála sice zpívala hezky ale hodila se víc do superstar.Podle mě to měl vyhrát talent a muj favorit byl ten jak tancoval robota a nebo ta s pejskem kesí.

reagovat 6.12.2010 17:28 - ----

Co se týká nadpisu tímatu, tak bych nepoužil slovo nenávidím, ale nepotřebuji to k životu.
Ale vzhledem ke stádovosti většiny diváků je to žádaný žánr. Neříkám, že jsem ani kousek nikdy neviděl, ale je to spíš náhoda, není to primární cíl. Bohužel, média nám servírují to, po čem je poptávka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *