Také vám vadí vymývání mozků televizní reklamou?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.2.2017 22:05 - ivan

Také vám vadí jak z nás televizní stanice dělají nemyslící blbce a vymývají nám doslova mozky neustále opakované reklamy? Gebls by z nich měl radost! Jeho stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Jaký jiný význam má "desetkrát za sebou opakovaná reklama"? Už můj děd mě upozorňoval, že výrobek který potřebuje reklamu smrdí a není s ním něco v pořádku.Dobrý výrobek jí nepotřebuje ten se prodává sám. Mockrát si na dědu vzpomenu, že už tenkrát měl pravdu.

reagovat 16.2.2017 08:42 - sardanapal*

Také vám vadí jak z nás...

Jak se spustí reklama , přepínám kanál , někdy musím i na víckrát :-(
Ale spíš mi vadí protahování délky pořadů kvůli reklamám .

reagovat 16.2.2017 08:52 - M

No hlavně ten zelenej ALZA zmrd. Zásadně nekupuji nic co jsem videl v reklamě.

reagovat 16.2.2017 09:03 - !

Reklama je pro mě naprosto nestravitelná a proto se na televizi téměř nedívám.

reagovat 16.2.2017 10:02 - mešuge

Také vám vadí jak z nás...

Já myslím, že reklama z nikoho nemyslícího blbce neudělá. Spíš je právě zaměřená na ty, co už nemyslící jsou, resp. přemýšlet ani nechtějí, tedy jsou čímkoli snadno ovlivnitelní. Ono to je na zaměření té které reklamy i vidět, dále se v průběhu různých pořadů vysílají specifické reklamy zacílené právě na tu skupinu diváků, která pravděpodobně bude zrovna sledovat. Ve skutečnosti je to až hloupě průhledné, ale efekt to asi má.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2017 21:25 - Petr

Komerční stanice, pokud zrovna nevysílají reklamu, vysílají to, co chce lid: žrádlo a vraždy. To platilo už ve starém Římě - chléb a hry.

reagovat 3.5.2017 22:16 - jana

Komerční stanice, pokud...

máš pravdu, lidi jsou zalezlý doma a koukají, jenže když se podíváš na ulici tak jsou plné a žádné hry a žrádlo je nezastaví, chlastají, perou se, kradou a šoustají,jezdí jako idioti, telka je jim u prdele

reagovat 3.5.2017 22:20 - Dana

Komerční stanice, pokud...

Je to pravda, vždyď teď se nic jiného netočí jen kriminálky a čeho je moc... Ovšem reklamy je hodně i na čt, já okamžitě přepínám, něco si natočím předem a reklamy pak z toho vyhodím, může to vůbec na někoho tak působit, že si jde to zboží koupit? Jenom se to všechno podražuje.

reagovat 4.5.2017 07:28 - huhňavej Toňa

Je to pravda, vždyď teď se...

pocit že reklama na nikoho nepůsobí mám také ale je to mylné, jak jsem zjistil na děti a některé jedince působí velmi. Třeba letáky vezmu a hodím rovnu do popelnice, vyberu si jen ty velké listy a používám je na balení kuchyňského odpadu. Znám jednoho blbce asi 45 let, ten jezdí se třemi tškami a objíždí vzdálená i blízká nákupní centra, zná co je kde ve slevě, o ničem jiném se nebaví, mele pořád dokola to samé co kde koupil laciněji. Ale takových blbců je, jenže normálních lidí kteří koupí občas nějakou zlevněnou krávovinu, ale jinak nakupují jen to co si naplánují je nejvíc. když si jdu koupit basu piva koupím si tké zlevněné pokud není koupím co je ale vždycky své tři značky,kozel, staropramen, gambrinus, nic jiného, žádné pivo za 5.90 ani náhodou, ale znám vola kteý má peněz dost a kupuje si nějaké pivo za 4.90 , ještě to chlastá lahve a chodí s pivem po zahradě. Je to o rozumu. Reklamy klamou a já je ignoruji, neznám jedinou věc co bych koupil podle reklamy

reagovat 4.5.2017 08:45 - Petr

Je to pravda, vždyď teď se...

Na ČT se nevysílají reklamy, ale tzv. "sponzor pořadu".

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *