Také máte problém najít si partnera kvůli vzhledu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.4.2010 21:47 - Olina

jsem sama už řadu let, jsem ošklivá, pro každého jsem jen skvělá kamarádka, jsem společenská, mám skvělou práci, vyzkoušela jsem řadu seznamek, pokec probíhá skvěle, ovšem vše jen než pošlu někomu fotku - konec. Má někdo stejnou zkušenost? Jsem odsouzená k doživotní samotě :-(((

reagovat 15.4.2010 14:49 - Patrik

jsem sama už řadu let, jsem...

Ošklivá/krásná je relativní. Podle seznamek nic nemůžeš posuzovat. Já se celkem holkám líbím, to mám odpozorované, na seznamkách mi ale spousta holek napsalo, že nejsem jejich typ... na druhé straně jsem zažil holky, které tvrdily, že jsou ošklivé... a mě se líbily. Na seznamkách se prostě koncentrují opravdoví outsideři a současně lidi s hodně vysokými nároky, není to reprezentativní vzorek populace. Musíš oslovit hodně velký počet lidí.
Co se mi tedy absolutně nelíbí, to jsou tlusté holky. To ne že bych byl pro nějaké anorektičky, myslím tak s nadváhou 1O kg a víc.

reagovat 15.4.2010 15:04 - dement

Ani se nedivím,že jsi sám.Takového blbce aby v noci hledal s baterkou.Ještě příště napiš - skáču dobře,skáču rád.

reagovat 15.4.2010 15:49 - Patrik

Ani se nedivím,že jsi...

Sám jsem proto, že chci, tři děti jsou až dost, někdo je nemá ani za celý život Vztah je pěkný tak dva, tři roky. Na co vztah, kdy muž svou ženu pomlouvá nebo se jí bojí. A demente, ty se opakuješ, tu tvou trapnou průpovídku z Anděla jsi tu už někomu psal víckrát. A to tu nečtu zdaleka všechno. Zřejmě nenávidíš atraktivní muže. Místo psaní bys měl navštívit psychouše.

reagovat 15.4.2010 15:50 - Leona

jsem sama už řadu let, jsem...

Olino proč si to o sobě myslíš...možná by to chtělo nějaký popis jak vypadáš. Myslím,že v dnešní době není problém se nechat vylepšit tím ale nemyslím plastické operace ale třeba střyh barva vlasů, poradit s líčením, oblečením atd atd

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2010 22:43 - Pajan

Ano, mám ten samý problém. Úplně nejlepší je takové to tvrzení ženských, že "na vzhledu nezáleží". Ha ha ha, to určitě.

reagovat 17.4.2010 09:04 - Ausmann

jsem sama už řadu let, jsem...

Olino, taky nejsem vzhledově nic moc, když se na střední volil nejošklivější kluk, patřila mi čestná bramborová medaile. Ale jak ti píše vizážistka, jde s tím vždycky něco dělat. Hlavně člověk nesmí ztratit sebevědomí. Skončil jsem i u psycholožky. Řekla mi, že nevzhlední lidé se ještě ke všemu divně oblékají a nepečují o sebe a tím si to jen zhoršují. Takže si kupuju luxusní oblečení, patlám ksicht různými drahými krémečky, nechal jsem si udělat tetování a udělal jsem radikální změnu s vlasama. Vypadám teď celkem jako frajer, nebýt toho blbýho ksichtu. S tím ale nic nenadělám, jde vylepšit jenom pleť. Ale výsledky byly pronikavý, už jsem chodil s několika holkama, vyslovenýma kočkama. O tom by se mi před pár lety ani nesnilo.

reagovat 17.4.2010 15:15 - pro pajan

Ano, mám ten samý problém....

Napsala jsem pouze že dobrý vzhled nezaručuje-dobrý vztah,ani štastný vztah ani to že potkáte toho pravého.Takže jaký rozdíl mezi škaredým a krásným-žádný prostě bud máš štěstí na toho pravého který tě bere takového jaký jsi nebo nemáš.

reagovat 21.4.2010 20:30 - Ondřej

S jakejma seznamkama, máte, prosím, dobré zkušenosti? Díky.

reagovat 22.4.2010 09:45 - Olina

Já zkoušela rande.cz, libimseti.cz, lide.cz a pak ještě pár, tak dobré nebo špatné zkušenosti posoudit nedokážu, akorát vím, že se nechytám, teda chytám, ale než pošlu někomu fotku, tím je konec pro mě

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *