TAJEMNO - Paranormální jevy.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2004 05:55 - Zdeněk

Přidávám nové téma - snad se hodí na doktorka.cz...
Setkali jste se OSOBNĚ s nějakým paranormálním jevem, s něčím neobvyklým - s nádechem tajemna?

Začnu od sebe: naše malá dcera tvrdí, už od malička, že viděla "ducha". Jasně, také jsme to přičítali dětské fantazii :-) Ale dcerka celou událost i s odstupem let, popisuje stále stejně, beze změn, tak intenzivně si na ni pamatuje.
Viděla u sebe v pokoji jakousi bytost, která měla nejasné obrysy, nezřetelný obličej.
Nepříkládal jsem tomu žádnou důležitost, až jsem se kdesi dočetl o zjevování bytostí, tzv."stříbrňáků", i u nás v Česku. Také se jedná o bytosti, které se nijak neprojevují, jen jakoby visí na místě a pak zmizí.

Nechci tady vymýšlet nějaké "Akta-X". Spíše by mne zajímalo, zda i ostatní mají nějaké podobné zážitky a jsou ochotni se o ně s ostatními rozdělit.
Děkuji a těším se na Vaše příspěvky.

reagovat 21.4.2004 16:19 - Beruška

Zdeňku,věř tomu,že Tvoje holčička opravdu viděla to,co popisuje.Malé děti ještě nemají bloky způsobené takříkajíc těžkostmi života a opravdu vidí věci,o kterých se některým dospělým může jen zdát.

Já mám kamarádku,která má také malou dcerku,a ta nejenže vidí Auru všech lidí kolem sebe,ale je prostě přesvědčená,že má dvě maminky.Jednu tady na zemi a jednu,která je bílá a chodí za ní jen občas,když je jí samotné v postýlce smutno.

I já si jako dítě pamatuju střípky toho,co jsem vídávala a byly to bytosti,ketré mě chránily a já je měla moc ráda.Bohužel,ted když bych je chtěla vidět,můžu je jen intuitivně cítit.

reagovat 22.4.2004 10:57 - Zdeněk

Ahoj Beruško!
Díky za příspěvěk.
Já si také myslím, že malé děti vnímají více než dospělí, ještě nejsou tak otupělé a mají smysly a instinkty, které "dospěláci" už dávno nemají.

reagovat 22.4.2004 17:34 - Beruška

Ahoj Zdeňku!!!

A je to škoda,viď,že my dospělí už tyhle schopnosti nemáme,tedy spíš máme,ale hodně hluboko uložené v podvědomí.Někdy bych chtěla být malým dítětem a všechno to,co jsem prožívala,prožít znovu,ale už vědomě.

Třeba jednou nastane doba,kdy toho budeme schopní.

Měj se moc krásně.

reagovat 16.9.2004 11:12 - Monk

1. Mám jeden zážitek, když mi bylo asi tak 5 (dnes je mi 20)- viděla jsem příšerku, která vypadala jako ty chlupatý koule z filmu. Dodnes si pamatuju, jak seděla u nás za oknem v bytě. Bylo to asi 2 dny po tom, co jsem ten film viděla. Dodnes ale vim, že jsem to fakt viděla.
Mám známeho, živí se jako psycholog a ten mi k tomu řekl, že dětská fantazie je tak silná, že to nejsou ani halucinace, ale že to tam skutečně je. Takže tohle paranormální jev jistě nebyl.

Ale Další přízraky jsem viděla a to už jsem byla starší - zhruba 8 nebo 9 let, vídala jsem různý bytosti u nás na chatě - jednou to vypadalo trošku jako bílá paní - viděla jsem to když jsem šla po zahradě. Nic tam nebylo, pak jsem se z ničeho nic otočila čelem vzad a v místě, kterým jsem vteřinu před tím prošla jsem to viděla. Nemělo to tvář, bylo to vyšší než tehdy já, ale ne o moc, barva něco mezi bílou, šedivou a stříbrnou a mělo to něco jako špičatý klobouk - jak mívá v pohádkách bílá paní a z toho viselo něco jako závoj(cca 30 cm dlouhý). Vznášelo se to přede mnou asi tak 2 vteřiny a pak to jakoby zmizelo - ne najednou, ale postupně, jako by se to schovalo za zeď, ale žádná zeď tam nebyla.

Později jsem tam viděla (tak 2 krát nebo 3 krát) podobné bytosti, ale byly hnědé až černé a byly moc daleko - nejsem si dodnes jistá, jestli se mi to jen nezdálo. Ale kamarádka se mi(aniž bych jí já něco řekla) jadnou svěřila, že tam vídá nějaké hnědé bytosti(taky ale jen z dálky)
Nevím, jestli to byla nějaká předzvěst, ale během následujících 3 let se tam staly ošklivé nehody - jeden kluk spadl ze stromu, dodnes je na vozíku, jeden pán se zastřelil, jedna paní si zlomila páteř, 2 lidi zemřeli na rakovinu, 1 paní na infarkt. Lidi umírají denně, takže nechci řikat, že v tom je souvislost, ale bylo tam asi 40 osadníků (asi 15 chatek) a na tak málo lidí je toho poměrně dost.

Pokud tam ty hnědé bytosti opravdu byly, to nevím, mohl to být nějaký zrakový klam. Ale fakt, že jsem se setkala s tou vznášející bytostí světlé barvy mi nikdy nikdo nevymluví.
Jsem blázen, nebo tam něco opravdu bylo?

Z této osady má zážitek i jedna důvěryhodná osoba - tehdy jí bylo asi tak 45 let - byla přesvědčena, že ji někdo ze spaní dusil. Pak se probudila (2 hodiny v noci, ale světla plno, jako ve dne) slyšela zvuk, jako by kachna ťapala po lině) a pak slyšela prásknutí oknem a zase usnula. Příští den psali v novinách, že nad obcí (nedaleko které ta naše osada je) spatřili lidé z té obce létat UFO.
Osoba, která toto zažila je důvěryhodný člověk, nepochybuju o pravdivosti jejích slov.
Zdálo se jí jen něco a cítila vše jen ze spaní, nebo to byla pravda?
Podotýkám, že ani tahle osoba ani já nejsme blázni a tyto ,,halucinace,, nebo ,,zážitky,, - jak chcete byly ojedinělé. Nikdo nebyl pod vlivem chlastu ani drog, ani po úrazu hlavy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2017 21:56 - náš

duch,ale rozbíjí rád malé věci,někdy pustí i vodu,opravdu je v domě energie,také mu říkáme,nech toho,nebo pojď se s námi koukat na film a on se uklidní,jsme na něj hodní,ale někdy je vlna jeho negace znatelná a musíme dva dny počkat,než se doslova uklidní,náš pes ho i vidí,začne na něj štěkat do prázdného prostoru,je to často,jak říkám potom nastane období klidu,někdy i 2 měsíce,to cítíme,že u nás prostě není,je zajímavé,že to byla tragédie,která se v domě odehrála,ty schody nevyběhnete,kdo jde rychleji,ta energie ho zbrzdí,tam je to nejznatelnější,máme to jako kur.domu a kdo k nám přijde nechápe,proč se schody nedají vyběhnout,po pravdě ani já to nechápu,sice říkáme té energii duch,ale na duchy nevěříme,jen na toho našeho,třeba slyšíme stále po těch schodech chodit kroky,to je velmi často,když už je to nesnesitelné,někdo mu řekne,že má být ticho a on poslechne,v podstatě vždy poslechne,ještě u nás nacházíme věci,které nejsou naše,jsou to třeba kameny na posteli,vždy jsou to malé věci,těch předmětů mám už plnou misku,klíčenka,staré peníze-mince,malé hodinky,máme z toho už legraci,jedná se o starší věci,ne starožitnosti r.1970-až 80,většinou je nacházíme na ustlané posteli,tolikrát jsem chtěla racionální vysvětlení,ale nikdo na nic nepřišel,proč se to děje,b.majitelka nám toho moc neřekla

reagovat 22.5.2017 22:16 - Lucie

brala jsem ho jako milou věc...

reaguji na disk,dárek slon,mám podobný příběh,který se mi stal ,jednalo se o náramek,po zapnutí na ruku,jsem cítila tíhu,bolest ruky,negat.pocit úzkost,po odepnutí nic,byl zlatý a tak jsem ho nevyhodila,mám ho v krabičce a nedá se nosit,kamarádka mi ho koupila v zastavárně,protože jsem byla smutná že jsem ztratila svůj,chtěla mi udělat radost

reagovat 23.5.2017 15:42 - Tak

duch,ale rozbíjí rád malé...

to slyším poprvé,že někdo i nachází nějaké předměty,to je úplně k nevíře.22.16 protože ze zastavárny nevíte,kdo byl poslední majitel.To chce na 100% ten náramek vyčistit a třeba řádně propláchnout vodou,pak by se to třeba nedělo.Je to stejné jako když se nastěhujeme do nového bytu,vždy se má hned vymalovat.

reagovat 24.5.2017 11:46 - keer

ano,určitě ano,je jeden recept,namočit přes noc zlato do vody se solí,to zneutrali.veškerou energii,tato očista se provádí i u zlata,které nosil nemocný člověk,je prokázané,že zlato a nejen to na sebe"bere"různé negace,tohle je prastarý recept starých Keltů,očista vodou a solí i železo,platinu,měděné předměty a jiné věci,často je věta,ten prstýnek mne na ruce tíží a nebo si lidé zlato sundavají aniž ví proč,prostě to tak cítí.

reagovat 25.5.2017 13:38 - Valšíčková

já například nemám ráda dárky vůbec a nejsem sama,vždy říkám rodině ať si něco koupí sami, mám v tomto ohledu docela krutý názor,nechci od nikoho nic,co si nekoupím sama,mi nic neříká a doma to ani nechci,uznávám pouze vyrobené dárky ručně a nejlepší je,když to vyrobí děti ,to není okázalé a je to čistá energie,ale koupit někomu krávovinu,jen ,protože mám narozeniny,v žádném případě,kruté???Ne,kruté je to,když to není z lásky a to je málo kdy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *