TAJEMNO - Paranormální jevy.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2004 05:55 - Zdeněk

Přidávám nové téma - snad se hodí na doktorka.cz...
Setkali jste se OSOBNĚ s nějakým paranormálním jevem, s něčím neobvyklým - s nádechem tajemna?

Začnu od sebe: naše malá dcera tvrdí, už od malička, že viděla "ducha". Jasně, také jsme to přičítali dětské fantazii :-) Ale dcerka celou událost i s odstupem let, popisuje stále stejně, beze změn, tak intenzivně si na ni pamatuje.
Viděla u sebe v pokoji jakousi bytost, která měla nejasné obrysy, nezřetelný obličej.
Nepříkládal jsem tomu žádnou důležitost, až jsem se kdesi dočetl o zjevování bytostí, tzv."stříbrňáků", i u nás v Česku. Také se jedná o bytosti, které se nijak neprojevují, jen jakoby visí na místě a pak zmizí.

Nechci tady vymýšlet nějaké "Akta-X". Spíše by mne zajímalo, zda i ostatní mají nějaké podobné zážitky a jsou ochotni se o ně s ostatními rozdělit.
Děkuji a těším se na Vaše příspěvky.

reagovat 21.4.2004 16:19 - Beruška

Zdeňku,věř tomu,že Tvoje holčička opravdu viděla to,co popisuje.Malé děti ještě nemají bloky způsobené takříkajíc těžkostmi života a opravdu vidí věci,o kterých se některým dospělým může jen zdát.

Já mám kamarádku,která má také malou dcerku,a ta nejenže vidí Auru všech lidí kolem sebe,ale je prostě přesvědčená,že má dvě maminky.Jednu tady na zemi a jednu,která je bílá a chodí za ní jen občas,když je jí samotné v postýlce smutno.

I já si jako dítě pamatuju střípky toho,co jsem vídávala a byly to bytosti,ketré mě chránily a já je měla moc ráda.Bohužel,ted když bych je chtěla vidět,můžu je jen intuitivně cítit.

reagovat 22.4.2004 10:57 - Zdeněk

Ahoj Beruško!
Díky za příspěvěk.
Já si také myslím, že malé děti vnímají více než dospělí, ještě nejsou tak otupělé a mají smysly a instinkty, které "dospěláci" už dávno nemají.

reagovat 22.4.2004 17:34 - Beruška

Ahoj Zdeňku!!!

A je to škoda,viď,že my dospělí už tyhle schopnosti nemáme,tedy spíš máme,ale hodně hluboko uložené v podvědomí.Někdy bych chtěla být malým dítětem a všechno to,co jsem prožívala,prožít znovu,ale už vědomě.

Třeba jednou nastane doba,kdy toho budeme schopní.

Měj se moc krásně.

reagovat 16.9.2004 11:12 - Monk

1. Mám jeden zážitek, když mi bylo asi tak 5 (dnes je mi 20)- viděla jsem příšerku, která vypadala jako ty chlupatý koule z filmu. Dodnes si pamatuju, jak seděla u nás za oknem v bytě. Bylo to asi 2 dny po tom, co jsem ten film viděla. Dodnes ale vim, že jsem to fakt viděla.
Mám známeho, živí se jako psycholog a ten mi k tomu řekl, že dětská fantazie je tak silná, že to nejsou ani halucinace, ale že to tam skutečně je. Takže tohle paranormální jev jistě nebyl.

Ale Další přízraky jsem viděla a to už jsem byla starší - zhruba 8 nebo 9 let, vídala jsem různý bytosti u nás na chatě - jednou to vypadalo trošku jako bílá paní - viděla jsem to když jsem šla po zahradě. Nic tam nebylo, pak jsem se z ničeho nic otočila čelem vzad a v místě, kterým jsem vteřinu před tím prošla jsem to viděla. Nemělo to tvář, bylo to vyšší než tehdy já, ale ne o moc, barva něco mezi bílou, šedivou a stříbrnou a mělo to něco jako špičatý klobouk - jak mívá v pohádkách bílá paní a z toho viselo něco jako závoj(cca 30 cm dlouhý). Vznášelo se to přede mnou asi tak 2 vteřiny a pak to jakoby zmizelo - ne najednou, ale postupně, jako by se to schovalo za zeď, ale žádná zeď tam nebyla.

Později jsem tam viděla (tak 2 krát nebo 3 krát) podobné bytosti, ale byly hnědé až černé a byly moc daleko - nejsem si dodnes jistá, jestli se mi to jen nezdálo. Ale kamarádka se mi(aniž bych jí já něco řekla) jadnou svěřila, že tam vídá nějaké hnědé bytosti(taky ale jen z dálky)
Nevím, jestli to byla nějaká předzvěst, ale během následujících 3 let se tam staly ošklivé nehody - jeden kluk spadl ze stromu, dodnes je na vozíku, jeden pán se zastřelil, jedna paní si zlomila páteř, 2 lidi zemřeli na rakovinu, 1 paní na infarkt. Lidi umírají denně, takže nechci řikat, že v tom je souvislost, ale bylo tam asi 40 osadníků (asi 15 chatek) a na tak málo lidí je toho poměrně dost.

Pokud tam ty hnědé bytosti opravdu byly, to nevím, mohl to být nějaký zrakový klam. Ale fakt, že jsem se setkala s tou vznášející bytostí světlé barvy mi nikdy nikdo nevymluví.
Jsem blázen, nebo tam něco opravdu bylo?

Z této osady má zážitek i jedna důvěryhodná osoba - tehdy jí bylo asi tak 45 let - byla přesvědčena, že ji někdo ze spaní dusil. Pak se probudila (2 hodiny v noci, ale světla plno, jako ve dne) slyšela zvuk, jako by kachna ťapala po lině) a pak slyšela prásknutí oknem a zase usnula. Příští den psali v novinách, že nad obcí (nedaleko které ta naše osada je) spatřili lidé z té obce létat UFO.
Osoba, která toto zažila je důvěryhodný člověk, nepochybuju o pravdivosti jejích slov.
Zdálo se jí jen něco a cítila vše jen ze spaní, nebo to byla pravda?
Podotýkám, že ani tahle osoba ani já nejsme blázni a tyto ,,halucinace,, nebo ,,zážitky,, - jak chcete byly ojedinělé. Nikdo nebyl pod vlivem chlastu ani drog, ani po úrazu hlavy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2017 10:05 - ET

Právě jsem se snažil ukázat lidem, jenže jsem pristával v Praze. Všude jsou jakési parkovací zóny a spousta MP.
Samej poplatek a pokuta. Ještě vyzkouším přistát někde jinde, ale na poušti to už taky nejde , tam mě hned chtěj zabasnout Amíci. Snad to půjde ještě někde v Jižní Americe, a pokud budou i tam problémy, tak se na celý lidstvo z vysoka vy...u a už mě tady nikdo neuvidí. Váš emzák ET.

reagovat 8.10.2017 10:07 - A co takhle

Tak schválně, kdo je tu...

Pricetny?

reagovat 8.10.2017 10:16 - Charon

Právě jsem se snažil...

ET, letíš s křížkem po funuse, my už máme dokonce EET, sorry jako.

reagovat 8.10.2017 10:16 - Charon

Pricetny?

Těch tu bude většina (snad).

reagovat 8.10.2017 12:28 - ET

ET, letíš s křížkem po...

tak, to je dobře, že jsem nezůstal.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *