A je tady vyléčení Kristem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2006 00:16 - Ivan

Kristus bo liečite?om počas svojho života na Zemi. Ako využiť dnes jeho liečite?ský dar, to sa dozviete v tejto téme... kto nemá záujem o tento liečite?ský dar, nech si rýchlo klikne na stránku, ktorá mu je sympatickejšia. Nemá zmysel aby sa tu zdržiaval a míňal svoj drahocenný čas...Ostatných tu vítam v mene Boha a jeho syna Ježiša Krista... Nech vás Láska sprevádza...

reagovat 21.8.2006 18:02 -

Bůh s tebou, Ivane. Amen.

reagovat 21.8.2006 20:30 - Ivan

Na stránke www.andele-svetla.cz si v menu kliknite na 18.Zvuková časť a tam na úplne dole sa nachádza Univerzální život, Poselství Stvořitele skrze Krista (Ortona) ke všem lidem Země. (Přijala Gabriela)

Místo: Wurzburg, Německo.V tomto Posolstve sa nachádza okrem iného aj skoro hodinový preklad časti Vyléčení Kristem, ktorý vám doporučujem vypočuť si, najlepšie v izolácii od okolitých ruchov, najlepšie so slúchatkami na učiach... S pozdravom skoré uzdravenie Ivan...

reagovat 21.8.2006 20:32 - Ivan

Poslouchejte srdcem...

reagovat 21.8.2006 20:38 - Ivan

Skutečným smyslem zrození v lidském těle

je dojít k poznání Boha

a pokud se prostě obrátíme k Bohu,

zjistíme, že na nás Bůh čekal po celou dobu.


Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.7.2018 12:29 - A není to jedno,

Z dějin víme,že pokud...

co to je, pokud to funguje?

reagovat 6.7.2018 18:35 - luci

co to je, pokud to funguje?

Je to o psychice člověka sugesci a autosugesci.

reagovat 7.7.2018 14:41 - MK

Ono je to trochu složitější,kdo zná nějakého dobrého faráře může ho požádat o radu, oni poradí i laikům.Sám jsem se o náboženství a okultismu bavil s jedním duchovním a celkem jsme se shodli,akorát je problém,že většinou nabízejí křest-zatím pokřtěný nejsem,ani nejsem přesvědčen,že je to pro každého.Jsou různé "léčby"od primitivních podvodníků,kteří se tváří,že jsou léčitelé a prodávají předražené doplňky stravy až po zdánlivě propracované alternativní metody(čínská medicína,homeopatie...)které jsou taky podvodné a navíc nebezpečné.Je to komplikováno ještě tím,žeto praktikujíi pochybní klasičtí lékaři a pohybují se v tom různí šmejdi odlišné úrovně.Akupunktura nebo homeopatické "léky" dávají stimul energiím za hranicí obvyklé hmoty a žádný léčitel neví co to udělá a rozhodně to neumí řídit.Tradiční církve zašly tak daleko,že za tím vidí činnost samotného Lucifera.O těchto věcech se oficiálně nemluví a oběti jsou ještě vysmívány a někdy je(skutečný blázen)psychiatr pošle do blázince-koná tak dobro.Oni ti zarytí skeptikové Sysifos a pobláznění alternativci jsou v podstatě stejní a slouží jednomu pánu.K léčení Kristem je předpokladem ta zmiňovaná víra,která se nedá předstírat(to je pak k ničemu)a je i spojena s "nepříjemnou" morálkou.Existují dokonce metody samostatného proniknutí k Bohu a uzavření neujasněného spojenectví s ním- různé duchovní cesty (podle některých buddhistů to dokázal jen Buddha Gautama)- je to samozřejmě taky alternativní.Když někdo skutečně věří v Boha popř.Krista může ho žádat o cokoli,ale předpokládá se,že nebude žádat o něčí smrt apod.Uškodit to asi nemůže,ale záruka neexistuje.

reagovat 7.7.2018 15:24 - Hodně

jsem poslouchala přednášky s Vladimírem Kafkou. Zpočátku jsem si říkala,taková hloupost a dnes si zase říkám,že je to možná pravdou. On tvrdí,že všechny nemoci jsou z něčeho špatného z nás,že žádná nemoc není náhodou,že si za to můžeme my sami,svým špatným negativním chováním. Že se má vše přijmout,hlavně nebojovat a jedině tak se vyléčíme. Proto by mě zajímalo,na co on sám nedávno vlastně umřel,bylo to u něho náhlé,ze dne na den.Plánoval přitom dál své přednášky,akorát chtěl nějakou pauzu,pacienty nepřijímal. Je zde někdo,kdo Vladimíra poslouchal,kdo ho znal,kdo se u něho třeba léčil? Celkově názory na jeho osobu.

reagovat 7.7.2018 16:10 - Nevím jestli Vám to pomůže

jsem poslouchala přednášky...

O tomhle léčiteli něco říká nedávný komentář na těchto stránkách v diskusi o šarlatánech a shání informace o jeho smrti.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *