Syn a masturbace

Archiv příspěvků

reagovat 8.9.2015 23:40 - Eva.h

Dobrý večer,
můj syn (15 let) se dostává do puberty a to znamená, že chce poznávat své tělo. Naneštěstí to dělá způsobem, se kterým nejsem spokojená. Poslední dobou (cca půl roku) jsem si všimla podivných skvrn na mém prádle, když jsem ho dávala do pračky. Zpočátku jsem to neřešila, ale postupně mi to přišlo podezřelé. Například, když jsem dávala večer použité kalhotky do prádelního koše a na ně hodila ručníky, ráno byly kalhotky opět navrchu. Nebo když jsem si večer svlékla silonky a nechala je přehozené přes topení, ráno byly položené o dvě truby níž. Občas se mi stalo, že když jsem si ty silonky druhý den opět oblékla, byly místami trochu mokré, nebo na nich byly divné flíčky. Tohle se nestalo jen jednou a proto jsem začala pátrat o co jde. Minulý tyden jsem si šla dřív lehnout s tím, že jsem nechala opět kalhotky pod ručníky a silonky na topení. Chvíli jsem ležela a syn už také ve svém pokoji. Asi po půl hodině jsem potichu vstala a za svitu telefonu šla do koupelny. Kalhotky ani silonky tam nebyly. Šla jsem tedy k synově pokoji, odkud se zpod dvěří svítilo. Nejdříve jsem zaváhala, ale pak jsem se podívala klíčovou dírkou. Co jsem uviděla mě doslova šokovalo. Můj syn mi čuchal k mým použitým kalhotkám a při tom masturboval. Navíc měl na penisu moje silonky do kterých masturboval. Málem to se mnou švihlo, ale šla jsem si opět lehnout. Ráno jsem pak v koupelně našla silonky opět na topení, ale zase trochu vlhké. Takže ty flíčky nebo ta vlhkost, kterou jsem pak na silonkách v práci viděla, byla pravděpodobně od jeho s*****. Okamžitě jsem je vyhodila. Od té doby nad tím každý den přemýšlím a nevím jak to řešit. Bohužel manžela nemám a proto píši sem a prosím Vás o radu, jak řešit tuto situaci. Děkuji moc

reagovat 11.9.2015 12:45 - i like it

No neviděl bych to až tak tragicky. V určitém věku se kluci začnou zajímat o ženské tělo. Matka je asi ta první žena, kterou si prohlédnou. Jistě si brzy najde i jiné objekty :) Možná by to chtělo znemožnit mu nenápadně to prádlo používat.

reagovat 11.9.2015 13:49 - Bedřich

Dobrý večer,
můj syn (15...

Paní Evo, bohužel masturbace je nešvar, který provádí skoro všichni chlapci i dospělí muži. Myslím, že se synem byste si měla promluvit. Asi ho úplně nepřesvědčíte, aby to nedělal vůbec, to by ani nedokázal. Ale měl by to určitě omezit, třeba dvakrát za týden a víc ne. Neměl by k tomu používat Vaše prádlo, nesmí Vás sledovat třeba klíčovou dírkou v koupelně a nebo aby si prohlížel neslušné věci na internetu. Hoch by se měl radši věnovat sportu a mít nějakého koníčka, chodit do skautu, pomáhat druhým ap.

Když to bude dělat, nebojte se do pokoje vtrhnout při tom, Vy se zač stydět nemáte. Vlídně mu domluvte, nepeskujte ho jak malého kluka, ale vysvětlete mu, že toto není vhodná činnost. Že lepší je, když naváže vztah s nějakou dívkou, samozřejmě bez sexuálních kontaktů.

Problém ani tak není, že chlapci občas masturbují, problém je, že to dělají zcela pravidelně, s vysokou frekvencí, někteří tím jsou zotročeni. Často to spojují s dalšími nevhodnými věcmi, jak třeba to užívání Vašeho prádla, nebo mají oplzlé představy vůči spolužačkám atd.

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 11.9.2015 17:05 - Tomáš

Paní Evo, bohužel...

Blbost, dělal jsem to samé , nikdo mě nedomlouval a jsem zcela psychicky i fyzicky v pořádku, je mi 25 mám 2letého syna a plánujeme druhé
Paní Evo jen si dávejte pozor kam dáváte prádlo, jen ho nenechte volně někde ležet prostě ho zkovávejte, to je vše.

reagovat 12.9.2015 13:17 - fake

Tomáši, Eva. je fake, provokace nějakýho honiče. Nevěřím, že to psala skutečná Eva X., matka takto starýho syna, kterej jí tohle dělá. Ani náhodou, psal to nejspíš nějakej honič, v lepším případě se chtěla pobavit nějaká puberťačka.

reagovat 12.9.2015 13:37 - Jarda

Tomáši, Eva. je fake,...

Nevím proč by to měl být fake. Taky jsem tohle dělal v jeho věku, jen mě nikdo nechytil. Bral jsem ségře kalhotky, silonky a občas i mámě. Prostě mě to vzrusovalo a potřeboval jsem si vyhonit. Teď je mi 26 a mám přítelkyni a čekáme dítě. A taky mě tohle nijak nepoznamenalo. Prostě normální puberta. Někdo kouří a někdo si ho hold honí nad ženským prádlem. Dělali to skoro všichni moji kámoši tak na tom nic nenormalniho není.

reagovat 12.9.2015 13:48 - Markéta

Tomáši, Eva. je fake,...

A ten Bedřich bude podle mě buďto nějaký zapšklý náboženský fanatik, závistivý impotent, nebo jen hloupý provokatér.
Nazývat masturbaci nešvarem, je hovadina prvního stupně. Je to naprosto normální přirozená tělesná potřeba, kterou provádí neje muži, ale samozřejmě i ženy. Už jen čekám, že ještě napíše, že je to ďáblova posedlost, nebo podobný středověký blábol.
Také nabádat matku, aby při zjištění, že syn masturbuje, okamžitě zasáhla, je vrchol netaktnosti, pro pana Bedřich je zřejmě pojem soukromí naprosto neznámá věc.
A co se úvodního příspěvku týče, tak zakladatelka zřejmě asi také bude dost omezená, protože divit se, že patnáctiletý syn masturbuje se ženským prádlem, mi připadá silně nepravděpodobné. U mého syna jsem zpozorovala první známky poluce někdy ve třinácti a od té doby, než jdu k němu do pokoje, tak zaklepu a ne, abych ho přepadávala.

reagovat 12.9.2015 15:10 - Bedřich

Nevím proč by to měl být...

vidíte, já to za zcela normální nepovažuju, brát matce použíté prádlo, očichávat je a nakonec použít k masturbaci. Nakonec sám jsem psal, že masturbace v tom věku je běžná a těžko jí jde zabránit. Nepokládám ale za šťastné, když tomu někdo zcela propadne. A další věci též: sledování nahotin či porna na internetu, oplzlé představy např. spolužaček. V tomhle vidím hlavní problém, ta nečistota mysli. Samotné odstříknutí semene by mi tak nevadilo, jenže to, s čím to je spojené, to je špatné. Vůči Vám jsem starší, zhruba dvojnásobně, takže mám jiný pohled.

reagovat 12.9.2015 15:17 - Bedřich

A ten Bedřich bude podle mě...

paní Markéto, máte pravdu v tom, že víra v Boha mi je bližší než marxismus, v kterém asi vychovali Vás. To myšlení tu zůstává i po páadu totality.
Proč by matka nemohla synovi říct, že z jeho masturbace, navíc do jejích kalhotech, šťastná? Jen ať ho přistihne, snad se trošku zastydí. Nejsem fanatik, vím, jaká je realita, ale copak to musí dělat do jejích kalhotek?
Já si vážně myslím, že pro takové chlapce je lepší sport, nějaký koníček, pomáhat lidem, navazovat i vztahy s dívkami, samozřejmě do svatby bez pohlavní styku i bez nějakého osahávání či dráždění. Já tuhle činnost pokládám za zotročující neřest, v tom mám jiný pohled než Vy.
Jak tu někdo psal, že to celé je fake, tak asi by to bylo nejlépe. Obávám se, že takové případy se ale vyskytují.

reagovat 12.9.2015 17:14 - Mravní hlídka

Sebeprznění je hřích, chlupatí po něm dlaně a vysychá mícha. Onanovače zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *