Syn a masturbace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.9.2015 23:40 - Eva.h

Dobrý večer,
můj syn (15 let) se dostává do puberty a to znamená, že chce poznávat své tělo. Naneštěstí to dělá způsobem, se kterým nejsem spokojená. Poslední dobou (cca půl roku) jsem si všimla podivných skvrn na mém prádle, když jsem ho dávala do pračky. Zpočátku jsem to neřešila, ale postupně mi to přišlo podezřelé. Například, když jsem dávala večer použité kalhotky do prádelního koše a na ně hodila ručníky, ráno byly kalhotky opět navrchu. Nebo když jsem si večer svlékla silonky a nechala je přehozené přes topení, ráno byly položené o dvě truby níž. Občas se mi stalo, že když jsem si ty silonky druhý den opět oblékla, byly místami trochu mokré, nebo na nich byly divné flíčky. Tohle se nestalo jen jednou a proto jsem začala pátrat o co jde. Minulý tyden jsem si šla dřív lehnout s tím, že jsem nechala opět kalhotky pod ručníky a silonky na topení. Chvíli jsem ležela a syn už také ve svém pokoji. Asi po půl hodině jsem potichu vstala a za svitu telefonu šla do koupelny. Kalhotky ani silonky tam nebyly. Šla jsem tedy k synově pokoji, odkud se zpod dvěří svítilo. Nejdříve jsem zaváhala, ale pak jsem se podívala klíčovou dírkou. Co jsem uviděla mě doslova šokovalo. Můj syn mi čuchal k mým použitým kalhotkám a při tom masturboval. Navíc měl na penisu moje silonky do kterých masturboval. Málem to se mnou švihlo, ale šla jsem si opět lehnout. Ráno jsem pak v koupelně našla silonky opět na topení, ale zase trochu vlhké. Takže ty flíčky nebo ta vlhkost, kterou jsem pak na silonkách v práci viděla, byla pravděpodobně od jeho s*****. Okamžitě jsem je vyhodila. Od té doby nad tím každý den přemýšlím a nevím jak to řešit. Bohužel manžela nemám a proto píši sem a prosím Vás o radu, jak řešit tuto situaci. Děkuji moc

reagovat 11.9.2015 12:45 - i like it

No neviděl bych to až tak tragicky. V určitém věku se kluci začnou zajímat o ženské tělo. Matka je asi ta první žena, kterou si prohlédnou. Jistě si brzy najde i jiné objekty :) Možná by to chtělo znemožnit mu nenápadně to prádlo používat.

reagovat 11.9.2015 13:49 - Bedřich

Dobrý večer,
můj syn (15...

Paní Evo, bohužel masturbace je nešvar, který provádí skoro všichni chlapci i dospělí muži. Myslím, že se synem byste si měla promluvit. Asi ho úplně nepřesvědčíte, aby to nedělal vůbec, to by ani nedokázal. Ale měl by to určitě omezit, třeba dvakrát za týden a víc ne. Neměl by k tomu používat Vaše prádlo, nesmí Vás sledovat třeba klíčovou dírkou v koupelně a nebo aby si prohlížel neslušné věci na internetu. Hoch by se měl radši věnovat sportu a mít nějakého koníčka, chodit do skautu, pomáhat druhým ap.

Když to bude dělat, nebojte se do pokoje vtrhnout při tom, Vy se zač stydět nemáte. Vlídně mu domluvte, nepeskujte ho jak malého kluka, ale vysvětlete mu, že toto není vhodná činnost. Že lepší je, když naváže vztah s nějakou dívkou, samozřejmě bez sexuálních kontaktů.

Problém ani tak není, že chlapci občas masturbují, problém je, že to dělají zcela pravidelně, s vysokou frekvencí, někteří tím jsou zotročeni. Často to spojují s dalšími nevhodnými věcmi, jak třeba to užívání Vašeho prádla, nebo mají oplzlé představy vůči spolužačkám atd.

reagovat 11.9.2015 17:05 - Tomáš

Paní Evo, bohužel...

Blbost, dělal jsem to samé , nikdo mě nedomlouval a jsem zcela psychicky i fyzicky v pořádku, je mi 25 mám 2letého syna a plánujeme druhé
Paní Evo jen si dávejte pozor kam dáváte prádlo, jen ho nenechte volně někde ležet prostě ho zkovávejte, to je vše.

reagovat 12.9.2015 13:17 - fake

Tomáši, Eva. je fake, provokace nějakýho honiče. Nevěřím, že to psala skutečná Eva X., matka takto starýho syna, kterej jí tohle dělá. Ani náhodou, psal to nejspíš nějakej honič, v lepším případě se chtěla pobavit nějaká puberťačka.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2018 19:35 - Auto

Dobry večer, podle toho co...

Keby ze ma sestru tak si vihoni do jej spotenej ponozky ako ja alebo do tenisiek keby dosla ze skoli

reagovat 1.7.2018 19:43 - Auto

Dobrý večer,
můj syn (15...

To nevadi ja si to tiez honim do mamininich siloniek ked dojde s prace a vizujesa som porad nadrzani ked sa pozrem na jej topanky a ked si da vecer dole tie sexy nohavicky a polozi ich nazem tak ja si ich nennapadne zoberiem a idem s nima masturbovat a tie tenisky alebo inu obuv tak do tich si to strkam stale najlepsie ked dojde s prace a su este take teple vdedy su najlepsie a sestrine ponozky si pouzivam rano v noci jej ich dam dolu a ja si ich dam na penis su totos sexy lebo su clenkove a su slotene raz som sa vispal za svojou segrou a ona mi ho vihonila do jej tenisiek a tie maminie silonky ked si vizuje ja ich porad zoberem a idem na na to mamina si to ani nevsimne

reagovat 1.7.2018 20:41 - Viktor

Děkuji moc za názory. Jsem...

Ja si to tez delam do siloniek tez smraVich jak sa vola vas syn

reagovat 2.7.2018 14:04 - .-*

Ja si to tez delam do...

Fico

reagovat 2.7.2018 19:22 - Viktor

Děkuji moc za názory. Jsem...

Asi ho lakaju vase sexy veci dajte mu vase ponozky enkove a tenisky nech si do nich cihoni ako sa vola vas syn

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *