Syn a masturbace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.9.2015 23:40 - Eva.h

Dobrý večer,
můj syn (15 let) se dostává do puberty a to znamená, že chce poznávat své tělo. Naneštěstí to dělá způsobem, se kterým nejsem spokojená. Poslední dobou (cca půl roku) jsem si všimla podivných skvrn na mém prádle, když jsem ho dávala do pračky. Zpočátku jsem to neřešila, ale postupně mi to přišlo podezřelé. Například, když jsem dávala večer použité kalhotky do prádelního koše a na ně hodila ručníky, ráno byly kalhotky opět navrchu. Nebo když jsem si večer svlékla silonky a nechala je přehozené přes topení, ráno byly položené o dvě truby níž. Občas se mi stalo, že když jsem si ty silonky druhý den opět oblékla, byly místami trochu mokré, nebo na nich byly divné flíčky. Tohle se nestalo jen jednou a proto jsem začala pátrat o co jde. Minulý tyden jsem si šla dřív lehnout s tím, že jsem nechala opět kalhotky pod ručníky a silonky na topení. Chvíli jsem ležela a syn už také ve svém pokoji. Asi po půl hodině jsem potichu vstala a za svitu telefonu šla do koupelny. Kalhotky ani silonky tam nebyly. Šla jsem tedy k synově pokoji, odkud se zpod dvěří svítilo. Nejdříve jsem zaváhala, ale pak jsem se podívala klíčovou dírkou. Co jsem uviděla mě doslova šokovalo. Můj syn mi čuchal k mým použitým kalhotkám a při tom masturboval. Navíc měl na penisu moje silonky do kterých masturboval. Málem to se mnou švihlo, ale šla jsem si opět lehnout. Ráno jsem pak v koupelně našla silonky opět na topení, ale zase trochu vlhké. Takže ty flíčky nebo ta vlhkost, kterou jsem pak na silonkách v práci viděla, byla pravděpodobně od jeho s*****. Okamžitě jsem je vyhodila. Od té doby nad tím každý den přemýšlím a nevím jak to řešit. Bohužel manžela nemám a proto píši sem a prosím Vás o radu, jak řešit tuto situaci. Děkuji moc

reagovat 11.9.2015 12:45 - i like it

No neviděl bych to až tak tragicky. V určitém věku se kluci začnou zajímat o ženské tělo. Matka je asi ta první žena, kterou si prohlédnou. Jistě si brzy najde i jiné objekty :) Možná by to chtělo znemožnit mu nenápadně to prádlo používat.

reagovat 11.9.2015 13:49 - Bedřich

Dobrý večer,
můj syn (15...

Paní Evo, bohužel masturbace je nešvar, který provádí skoro všichni chlapci i dospělí muži. Myslím, že se synem byste si měla promluvit. Asi ho úplně nepřesvědčíte, aby to nedělal vůbec, to by ani nedokázal. Ale měl by to určitě omezit, třeba dvakrát za týden a víc ne. Neměl by k tomu používat Vaše prádlo, nesmí Vás sledovat třeba klíčovou dírkou v koupelně a nebo aby si prohlížel neslušné věci na internetu. Hoch by se měl radši věnovat sportu a mít nějakého koníčka, chodit do skautu, pomáhat druhým ap.

Když to bude dělat, nebojte se do pokoje vtrhnout při tom, Vy se zač stydět nemáte. Vlídně mu domluvte, nepeskujte ho jak malého kluka, ale vysvětlete mu, že toto není vhodná činnost. Že lepší je, když naváže vztah s nějakou dívkou, samozřejmě bez sexuálních kontaktů.

Problém ani tak není, že chlapci občas masturbují, problém je, že to dělají zcela pravidelně, s vysokou frekvencí, někteří tím jsou zotročeni. Často to spojují s dalšími nevhodnými věcmi, jak třeba to užívání Vašeho prádla, nebo mají oplzlé představy vůči spolužačkám atd.

reagovat 11.9.2015 17:05 - Tomáš

Paní Evo, bohužel...

Blbost, dělal jsem to samé , nikdo mě nedomlouval a jsem zcela psychicky i fyzicky v pořádku, je mi 25 mám 2letého syna a plánujeme druhé
Paní Evo jen si dávejte pozor kam dáváte prádlo, jen ho nenechte volně někde ležet prostě ho zkovávejte, to je vše.

reagovat 12.9.2015 13:17 - fake

Tomáši, Eva. je fake, provokace nějakýho honiče. Nevěřím, že to psala skutečná Eva X., matka takto starýho syna, kterej jí tohle dělá. Ani náhodou, psal to nejspíš nějakej honič, v lepším případě se chtěla pobavit nějaká puberťačka.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2018 15:20 - no

Nevěřím že většina...

jedna věc je, že kluk, co neviděl ženskou, tak bude klidně špehovat i svoji matku. Prostě zvědavost. Nevěřím moc, že by ho to vzrušilo. Ale pak by to leda skončilo tím, že si párkrát přetáhne kůžičku po žaludu a napětí odstříkne. Že by chtěl se svojí matkou souložit, tak nevěřím. To by 95% kluků odmítlo, od těch nejslušnějších po to, co třeba matku špehují pravidelně a u toho si honí ptáka. A většina matek by přece jen sex se synem nechtěla. Určitý malý procento zvrhlíků tu je, že se třeba syn s matkou navzájem onanují, nebo jí "souloží" mezi kozy ap. I tak bych tipoval, že půjde o méně než 5% populace, kde by toho byli vůbec schopni. Pro ostatní to je naprosté tabu.

reagovat 15.3.2018 16:02 - berugart

Nevěřím že většina...

tak anonymne se treba nejaka paninka bude chtit sverit jak jim to spolu klape .) tak kdyz je matka sama bez chlapa tak ji to musi prece chybet ... neni to na kazdeho nadruhou stranu to musí bejt nesmirne vzrusujici se tesit domu na milující maminku .. vzdyt to nemusi nikdo vedet ... kdyby mi aspon neco dovolila , tak kdo ma pěknou maminu doma tak mi nerikejte ze byste si nedali rict ?

reagovat 15.3.2018 20:39 - a zase honič na téma předkožky

v neděli jsem ho ráno...

dobrá fantazie

reagovat 15.3.2018 20:43 - .

v neděli jsem ho ráno...

Bože, to je zase kravina.

reagovat 16.3.2018 14:09 - luci

tak anonymne se treba nejaka...

Nepředhazuj to pořád.Je jasné že některé si říci dají,případně to samy iniciují.V každém případě je to perverzní když syn pouští semeno do matky.Incest existuje a byl tu odjakživa,že je to v naší kultuře nepřijatelné a odsuzované je druhá záležitost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *