Swingers

Archiv příspěvků

reagovat 14.6.2018 10:02 - Pavel Morava

Ahoj, taky uvažujeme o zpestření, navázání přátelského vztahu na bázi společných sportovních, kulturních aktivit, výletů, zahrnující společný sex s výměnou nebo bez, vše dle dohody a sympatií. Jsme štíhlý pár ze severomoravského kraje, 39/180/80 a 29/163/47.

reagovat 14.6.2018 10:55 - Ferda

Pokud si dva páry sednou je to moc pěkné. Najít je velká výhra,protože když oba dva z paru nechtějí je to pak fiasko.

reagovat 14.6.2018 11:08 - Sex mezi dvěma smíšenými páry

však může a nemusí obsahovat i různé homosexuální akty. Může být dobré si předem vyjasnit, co si každý jednotlivý z těch čtyř účastníků od daných akcí vlastně slibuje.

Manuka Doctor

reagovat 14.6.2018 12:00 - Ferda

Ahoj, taky uvažujeme o...

Sex dvou párů pokud si sednou ,jak se říká,je ohromná vzpruha pro všechny.
Musí si ale všichni být sympatičtí.
Určitě do manzele nabudi že stereotypu.

reagovat 14.6.2018 16:20 - Pavel

Sex dvou párů pokud si...

Homosexuální sex určitě ne. Ale třeba trojku proč ne

reagovat 14.6.2018 16:26 - Bivoj

Homosexuální sex určitě...

Díra, nedíra, hlavně pokud jsme všichni šťastní.

reagovat 14.6.2018 17:33 - Dagmar

Příjemná diskuse na...

Četla jsem paní Ludmilo Vaši negativní reakci na seznámení s párem středního věku. Pokud byste měla s manželem zájem o seznámení, mohly bychom si spolu nezávazně popovídat a sdělit si víc? Dala bych Vám pak na sebe samozřejmě i telefon. Ostatní prosím nepište.
dagmar.vrbecka@seznam.cz

reagovat 15.6.2018 06:06 - Pepé

Paní Ludmilo, mrdáte i do zadku?

reagovat 15.6.2018 07:45 - Pavel

Díra, nedíra, hlavně pokud...

Jestli ty jsi teplej ok, ale já když si představím 2 chlapy jak sukaj je mi nabliti. Koukněte na video kde mluví lady dee o swingers klubech(Drahomíra Juzova). Teplousi tam nejsou vítáni.

reagovat 15.6.2018 08:38 - Radek

Četla jsem paní Ludmilo...

Jak jednoduché, když má někdo zájem a chce se seznámit. Plácat nesmysly do větru umí, jak vidno kde kdo. Dagmar je žena činu a toho si cením. Kéž by nás bylo víc. Chtěl jsem Vás Dagmar oslovit osobně, ale ctím Vaše přání.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *