Swingers

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2002 21:02 - Petr

Zajímal by mě Váš názor, hlavně pak žen na skupinové milování.Myslím,že v déle trvajícím manželství,sex zevšední natolik,že tkz."nevěra pod dohledem",může vznést do sexuálního života dvou jedinců nějakou jiskřičku.

reagovat 16.3.2002 00:37 - Milan

... a taky záněty, pálení a výtoky. Možná taky kapavku nebo syfilis.

reagovat 27.3.2002 23:19 - jana

Nebo taky sklamani a odcicezni.

reagovat 19.6.2002 01:28 - Jana

Myslím, že občas je to hezké. Zkusit něco jiného, pořádně dvakrát za sebou nebo dva najednou - super.

reagovat 19.6.2002 07:41 - pája

Pokud se jeden z partnerů douvažoval až tak daleko, je zde jediné řešení-vztah ukončit a rozejít se.Protože to stejně tak dopadne i po tzv. ,,oživení" v sexu.Pozor na to-vím, co píši!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.7.2018 19:31 - luci

Také jsme chtěli,...

Je to na stylu buď si s těmi lidmi porozumíš nebo ne. Pochopitelně je to o sympatii ale ne o zamilování. Jdeš čistě na fyzickou záležitost. Někdo to dělá hop anebo trop. Ale když to nezkusíš tak se to nedozvíš. Každý má jinou představu života já si říkám že je lepší se v mládí ušukat k smrti než ve stáří v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

reagovat 9.7.2018 19:45 - Pro luci

Je to na stylu buď si s...

Našukáno mám dost a mladá už nejsem :-). A v tomhle věku ničit jinak perfektní vztah, to bych se bála.
Zavítala jsem sem, protože jsem právě chtěla vědět, jestli byl po tom někdo zklamaný. S kamarádkou a jejím starším mužem jsem kdysi byla, ale pořád si nedokážu představit pár.

reagovat 9.7.2018 20:55 - luci

Našukáno mám dost a mladá...

Je samozřejmé že s tímto způsobem sexu musí souhlasit všichni zúčastnění. Pokud má někdo pochybnost ať se raději zdrží. O tom že by byl někdo k tomu nucen nemůže být řeč. Pravda je že někdy zklamaná jsem a někdy mám dokonce vztek. To se stane když se chlapi přestanou kontrolovat a zhrubnou je to příliš tvrdé.

reagovat 9.7.2018 21:54 - Pavel

Pavle nehledáme žádné...

Ahoj Aleno, mně je 28let a přítelkyni 30, uznávám že je to oproti vám hodně velký rozdíl. Ikdyž věk je jenom číslo a možná jste pěkná udržovaná padesátnice, což si i myslím. Tak máte pravdu že by tohle asi neklapalo

reagovat 9.7.2018 21:59 - Milan

Nedoporucuji . Jen pokud mate uz nastavenou obrovskou toleranci u vaseho vztahu tak lze o tom uvazovat... A zase neni swingers jako swingers ... Nejlepsi tam jit s partnerkou , ale ne manzelkou ... Z vlastni zkusenosti doporucuji velkou opatrnost a urcite nedoporucuji pokud nemate reference .

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *