Svazování partnera(ky)

Archiv příspěvků

reagovat 15.3.2018 23:41 - Jan

V pátek jsem došel po práci z hospody, šel jsem se vysrschovat a jako vždy jsem vyšel z koupelny jen s ručníkem přes rameno chlubit se manželce že „dneska by to šlo“ .
Přišla ke mně ze zadu a řekla „ruce „ chytla mě za ně a na ruce mi za zády nasadila želízka. Penis šel okamžitě nahoru. Odvedla mě do ložnice a já cítil že dnes něco po týdnu bude, položila mě do postele a přes oči mi dala šátek abych neviděl, řekla“ jdu se připravit počkej“ .
Když se vrátila sundala mi pouta a připoutala mě koženýma manžetama k posteli k bočnicím , pak mi připoutala i nohy od sebe a , začala něco dělat s mím penisem. Když jsem si uvědomil o co jde bylo už pozdě protože už jsem měl na sobě kovoví pás cudnosti .životě jsem ho na sobě neměl takže noc nebyla o spaní ale přežití, chtěl se mi postavit každých 5minut takže bolesti celou noc Začal jsem se vzpírat ale bylo to marné končetiny byly pevně připoutané .Manželka šla spát do obýváku a nechala mě napospas . Ráno si mi sedla obročmo na mě a sundala mi šátek z očí který jsem tam kde měl být už dávno neměl a nasadila mi obojek , když mi ho nasazovala říkala „toto je elektrický obojek na dálkové ovládání a pokud nebudu poslušný tak mi dá ránu.Pak mě odpoutala a já měl absták, šel jsem se vyčůrat a povídám „ já si jdu zapálit „(jsem kuřák). Řekla „běž ale tak jak jsi“ (nahý).
Dal jsem na dvorku rychlou cigaretu. Když jsem se vrátil dostal jsem přes hlavu kuchařskou zástěru a rozkaz udělat kávu.Po splnění úkolu jsem si mohl obléci boxerky abych prý nechodil jen tak po baráku.
Než si vypila kávu musel jsem klečet v koutě čelem do zdi dlouhých minut.

reagovat 16.4.2018 10:25 - Jola

U nás proběhlo opět několik změn a oba myslíme ,že k lepšímu. Máme klec , kterou vyrobil sám (je opravdu šikovný ) , pouze jsme se inspirovali podle fotografií . Pak jsem vyřešila problém s onanií . Nejprve místo punčocháčů dostal podvazkový pás , aby měl přístupný rozkrok a mohla jsem provést další část ponížení , i když přiznávám , že o tomhle neměl ani tušení. Takže při jednom z trestných umístění v kotci, kdy stál jenom na špičkách jsem mu sdělila , že ho ještě trošku vylepším, vyndala z kabelky pás cudnosti a strčila mu ho před obličej. Tím začala největší zkouška zámků , řetězů a pout. Škubal s nimi , koulel očima , huhlal něco do roubíku a snažil se osvobodit , takže výsledkem byl prapodivný tanec na špičkách jarmilek. Sedla na židli , bavila se a sledovala jak to dopadne. Pouta vydržela a asi po pěti minutách tanečního vystoupení se konečně trochu uklidnil a začal vrtět hlavou . Moc mu to kvůli obojku nešlo a vyčítavě na mě koukal . „ No jestli to bylo všechno ,tak ho nasadíme , ať se můžete seznámit a já jdu s Alenou na kafe.“ Teď už na mě koukal opravdu vyděšeně a zřejmě se snažil prosit , jenže roubík je taky dokonalý. Stoupla jsem si k němu a on se snažil otáčet pryč ode mne , ale výsledek působil jako růžové Labutí jezero. Nakonec jsem mu rozepnula řetěz mezi nohama a levou mu vytáhla ke tropu , čímž jsem balet ukončila . Vyhrnula jsem mu sukni , sundala plenu , nasadila tuto výchovnou pomůcku , zacvakla zámek a ujistila se , že opravdu nejde sundat. „ No a teď si můžeš vejrat na co chceš , ale o tom kdy si s ním budeš hrát budu rozhodovat já !“ Okoukla jsem svoje dílo , vrátila plenu , popleskala ho po tváři a s přáním ať si ho užije odkráčela na zmiňované kafe. Taky jsme velice zajímavě prožili velikonoce ...

reagovat 16.4.2018 11:24 - !!!

Ženský je nejlepší zabalit do starého pletiva, přiložit kus kolejnice nebo patník a převázat pořádným vázacím drátem, aby ta potvora jen tak nevyplavala!

Manuka Doctor

reagovat 16.4.2018 16:50 - Jarmila

U nás proběhlo opět...

Zdravím. Trochu jsem si to myslela, že ho nakonec pořídíte nebo že už ho máte. My máme takový vztah už dlouhých pár let a už jsme to chtěli od začátku. Svazování, oblečky a podobně...pás cudnosti, jsem ale objednala hodně brzy...Jaký je pak trest do kozelce, když vrtěním byla výsledkem skvrna na sukni...Pás má 24/7, chodí s ním i do práce, tam si musí dávat pozor, ale to je jeho věc. Veřejné ponižování neděláme, je to jen mezi náma dvěma. No a na to, aby se to neprovalilo, si musí dávat bacha hlavně on že? Jinak se všechno děje u nás v bytě, hlavně v místnosti pro hosty...tam je klec-kupovaná od kováře a poutací koza na tresty.Ted jedeme letos francouzskou komornou, se všemi proprietami, od čepečku...až po obuv. Od rukaviček až po prachovku.. příští rok, zkusíme zase něco jiného. Jen jedno se nemění, klíček na krku nosím já. Hezký den. Jarmila

reagovat 16.4.2018 18:56 - luci

Zdravím. Trochu jsem si to...

U nás jsem přivazována já obojek a pouta.Potom mne nechá připustit.Obvykle dvěma někdy i více samci.

reagovat 17.4.2018 16:02 - Janina

U nás proběhlo opět...

Pěkný pokrok. :-) Jakpak se asi o svátcích skamarádil s klecí? A byl i nášup. J.

reagovat 28.4.2018 07:26 - Jana

U nás proběhlo opět...

Ahoj. Vyzkoušeli jste o volnu tu novou klec? To musí být úplně jiný zážitek ne? Hezký víkend. Jana.

reagovat 29.4.2018 17:30 - Jiří

Když jde o ponížení a hru tak tohle je podle mě nejvíc...svázaná na židly, roubík a pak přilítne dort...několik dortů....

https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5924385a49642

reagovat 30.4.2018 11:18 - Jana

My s manželem jsme dělali hru na role.
Já jsem byla pacientka a on doktor.
Připoutal mě k posteli, a nosil mi jídlo a piťí, a já se snažila se dostat z těch pout (vždy jsem byla připoutaná minimálně 5 hodin)
Poté mě odpoutal, a já hrála doktorku)

reagovat 30.4.2018 15:18 - Jirka

My s manželem jsme dělali...

Na role playing je dobré mít i správné oblečení....na doktorku třeba tady se dá sehnat pěkný plášť.

http://bonno.cz/detailsklk.aspx?sklk_id=ZA20000101

stejně tak na služku, uklízečku....no a věcičky na spoutání či potrestání si už každý na netu najde...

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *