Svazování partnera(ky)

Archiv příspěvků

reagovat 5.11.2007 08:03 - pepa

Ahoj všichni milovníci bondage. Mám dotaz, jak dlouhou dobu jste byli nejdéle svázaní partnerem(kou) a v kaké poloze? použili jste i zavázání očí a roubík do úst? Díky za odpovědi

reagovat 5.11.2007 13:39 - Pavlos

Cau Pepo. Svazování provádíme rádi. Roubík do úst ale nepoužíváme, pásku na oči samozřejmě ano. Nikdy ale nevydržíme nechat toho svázaného moc dlouho, protože sex je stejně nejlepší když jsou oba pohyblivý.

reagovat 5.11.2007 13:55 - Milan

S roubíkem si moc nezahrávej - ten je jen na chvilku - jednak to může vyvolat křeč lícních svalů a pokud by ležela na zídech, tak se může začít doslova topit slinama. Ale dobře uvázaný pouta, který neškrtí na zápěstí a současně netisknou nervní uzly jsou v pohodě přes noc.

Manuka Doctor

reagovat 17.12.2007 17:09 - abbe

...a to se v těch poutech dokáže(š) vyspat? Já mám dojem, že to ani moc nejde.

reagovat 22.4.2008 14:22 - iris

tak vidím že by vám asi prospěl pobyt za mřížema pěkně v poutech a pár pohlazení pořádným obuškem

reagovat 22.4.2008 22:20 - Milan

No já ne :-)))) Ale moje partnerka tak spí docela ráda

reagovat 22.4.2008 23:12 - BÁRA

Milane,tak tohle mě vážně zajímá,ujíždíme takhle někdy s manželem,ale je to spíš součástí sexu,mě by to možná lákalo i dýl,ale mám trochu strach jestli to není trošku nebezpečný...

reagovat 25.4.2008 12:16 - Milan

Je to nebezpečné a to velmi. Před několika lety jsem uspořádal workshop o bandage pro lidi, kteří se chtěli něco naučit. Sály byl plný informací chtivých párů. Všichni dostali potřebná lana a provazy a lektor měl mikroport a ukazoval jak ANO a jek NE. Spoutat někoho skutečně na úrovni je neobvykle těžké. Pouta nesmí nijak zaškrtit krevní oběh, neměla by vyvolat přílišné otlaky, měla by existovat možnost ruce v poutech i otočit, ale na druhou stranu by se z nich oběť neměla dostat. Je-li na zápěstí třeba 6 závitů - musí "táhnout" všechny stejně a nikoliv aby se krajní závity zaryly do kůže. Existují na to velice speciální bondážní uzle, které jsme se učili celý večer. Závěrem už všichni znali základy bezpečné bondage, kterou lze aplikovat i na noc. Samozřejmě s dobrou znalostí anatomie, protože řada bondage poloh již po hodině znesnadňuje nebo dokonce znemožňuje dýchání, nebo může vyvolat neurologické poruchy. Spánek v omezujících poutech vyvolává (pro vanilky jistě velmi překvapující) - velice příjemné a vzrušující pocity.POZN. - skvělé je spoutat partnerku dopoledne na hotelu do akrobaticky šílené polohy a pak vrazit na chodbě pár stovek uklízečce - ať jde uklidit, nevšímá si jejího stavu a klidně ať si s ní třeba i povídá.... :-))))

reagovat 22.5.2008 17:55 - abbe

S tím že je to velmi nebezpečné nesouhlasím. Proč odrazuješ adepty této (pro někoho velmi) vzrušující erotické zábavy od jakýchkoliv aktivit?

Pokud na spoutání použiješ kožená nebo kovová pouta nebo řetízek a zámky a zrovna tě nenapadne přivázat své milé kotníky ke krku (nebo ona tobě), tak neriskuješ ani zaškrcení, ani udušení, ani neurologické poruchy (sic!), protože profesionálně vyrobená pouta jsou určena ke spoutání, nikoliv ke zranění spoutané osoby. Potom všechny tvé hrůzostrašné historky o krajních závitech a dýchání a poruchách nepřipadají v úvahu.

Kromě toho je tvůj příspěvek poněkud nevyvážený. Napřed vyvoláš dojem velmi velké nebezpečnosti svazování - a potom doporučíš partnerku pevně a nepříjmně spoutat a nechat ji napospas (pravděpodobně barevné) uklízečce. Co když se uklízečka lekne, odejde a ona se třeba udusí? Vrahu!

reagovat 14.6.2008 23:54 - PETULA

SVAZOVÁNÍ MÁM VYZKOUŠENÉ,POMOCÍ LEPÍCÍ PASKY.JE TO BEZPEČNÉ A PŘÍJEMNÉ,PARTNERKA SI NEUBLÍŽÍ ANI SE NEMŮŽE VYSVOBODIT S TÉTO POZICE.A MŮŽU SI S NÍ DĚLAT CO CHCI.DĚLÁM DOKTORA,A POMŮCKY JSOU RŮZNÉ,ZKUSTE POUŽÍT FANTASII.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *